Udemy

Kurs tworzenia stron internetowych od A do Z w WebWave cz.1

Kurs tworzenia stron internetowych od A do Z w WebWave cz.1
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (14 ratings)
2,265 students
1hr 55min of on-demand video
Polish

Jak stworzyć responsywne strony WWW, bloga i sklep online w kreatorze WebWave
Wprowadzenie do CMS
Jak dodać interakcję na stronę
Strona WWW bez kodowania
Jak prawidłowo ustawić domenę
Jak tworzyć profesjonalne animacje
Jak optymalizować stronę www pod SEO
Jak stworzyć spójne treści
Jak zrobić samemu stronę dla firmy. Krok po kroku
Jak prowadzić stronę internetową

Requirements

  • Chęć do nauki

Description

Z tym kursem nauczysz się tworzyć strony i sklepy internetowe w jeden wieczór.

Chciałbyś nauczyć się budować profesjonalne strony internetowe? Nie musisz spędzać tygodni na skomplikowanych szkoleniach. Możesz tworzyć nowoczesne strony internetowe bez kodowania!

Kurs od WebWave to profesjonalnie i rzetelnie przygotowane szkolenie z zakresu tworzenia stron internetowych w tym programie. Jest w pełni darmowy i dostępny dla każdego.

Kto może wziąć udział w kursie?

Udział w szkoleniu mogą wziąć zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy WebWave. Poznasz tu podstawy tworzenia stron www i obsługi narzędzia, ale także zaawansowane funkcje kreatora WebWave oraz informacje, w jaki sposób zbudować profesjonalną stronę internetową.

Struktura kursu

Kurs ma kilka części i został podzielony na sekcje dotyczące między innymi podstaw projektowania w tym programie, zagadnień z zakresu publikacji i utrzymania strony w Internecie, budowy stron i sklepów internetowych, integracji, treści na stronie, SEO, RWD i innych.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie tworzenia stron www?

Wzięcie udziału w kursie będzie dobrym pomysłem, jeśli szukasz nowej ścieżki zawodowej. Branża IT, a więc także projektowanie stron internetowych, to nadal jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków. Tworzenie stron w WebWave pozwala na połączenie pracy web designera i programisty, co podwyższa atrakcyjność na rynku pracy.

Będzie to doskonały wybór dla osób zainteresowanych web designem i grafiką komputerową, które chciałby nauczyć się projektowania stron www.

WebWave jest też idealny dla prowadzących małe i średnie firmy, bo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Daje pełną kontrolę nad stroną i ułatwia dalszą pracę - np. pozycjonowanie. Wszystko dostępne jest w jednym narzędziu. W kursie dowiesz się nie tylko jak stworzyć stronę, ale także jak dbać o nią po publikacji.

Agencje kreatywne, marketingowe, reklamowe, a także freelancerzy, potrzebują programu do szybkiej i maksymalnie efektywnej pracy. W tym wypadku skorzystanie z kreatora WebWave również się sprawdzi - pozwala on na ograniczenie pracy całego zespołu do praktycznie jednej osoby. Budowanie stron staje się niezwykle szybkie i proste.

Jeśli jesteś blogerem poszukującym narzędzia do stworzenia platformy blogowej, ten kurs jest dla Ciebie. Podobnie w przypadku portfolio - fotografowie, graficy, artyści, modele i wszystkie inne osoby, które go potrzebują, dowiedzą się, jak je profesjonalnie przygotować.

Projektować witryny można nie tylko ze względów zawodowych - jest to doskonały pomysł na naukę nowej umiejętności lub znalezienie hobby. Możesz także spełnić marzenie o swojej własnej stronie internetowej - nawet jeśli jest to landing page poświęcony Twojemu pupilowi.


Who this course is for:

  • Osoby, które chcą stworzyć swoją stronę internetową bez znajomości kodowania.

Instructor

Video Editor
Bartosz Zalipski
  • 4.5 Instructor Rating
  • 14 Reviews
  • 2,265 Students
  • 1 Course

Nauczam jak robić profesjonalne strony internetowe bez kodowania.

Swoją zdobytą wiedzę na temat tworzenia stron www dzielę się z użytkownikami całkowicie za darmo. Zależy mi na tym, aby każdy niezależnie od doświadczenia mógł zrobić swojego bloga, portfolio czy nawet sklep w sieci.

Z zawodu jestem montażystą i motion designerem z pasją do tworzenia stron.


Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses