Kurs Marketing Produktów
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1 student enrolled

Kurs Marketing Produktów

Wprowadzanie Produktu na Rynek
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1 student enrolled
Last updated 6/2019
Polish
Price: $64.99
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 5 hours on-demand video
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Weryfikacja potencjału pomysłu
 • Budowanie zgranego zespołu
 • Definiowanie potrzeb klientów
 • Doświadczenia użytkowników
 • Omówienie cyklu życia produktu
 • Szukanie innowacji
 • Komunikacja z klientami
 • Kreatywne zwijanie biznesu
Requirements
 • brak
Description

Wprowadzenie

Witaj w kursie poświęconym wprowadzaniu produktu na rynek. Kilkugodzinny materiał przygotowany przez Pawła Tkaczyka, specjalistę w dziedzinie budowania wizerunku marki, sprawi, że nauczysz się opowiadać o Twoim produkcie lub usłudze w taki sposób, by zainteresować potencjalnych klientów. Dzięki zagadnieniom zawartym w kursie dowiesz się, jak w spójny sposób tworzyć historię Twojego produktu, jak mierzyć i analizować jego wyniki po premierze oraz w którym momencie zacząć schodzić z rynku tak, by uzyskać optymalne korzyści.

 • Weryfikacja potencjału pomysłu

 • Omówienie cyklu życia produktu

 • Budowanie zgranego zespołu

 • Szukanie innowacji

 • Definiowanie potrzeb klientów

 • Komunikacja z klientami

 • Doświadczenia użytkowników

 • Kreatywne zwijanie biznesu


Działania przed premierą produktu

W pierwszej części kursu skupimy się na fazie przed premierą produktu - pre-launchu. Przekonasz się, dlaczego na długi czas przed zaplanowaną premierą warto rozpocząć rozbudowane działania marketingowe oraz wizerunkowe. Prowadzący opowie Ci o tym, jakie badania okażą się konieczne, by sprawdzić, jakie oczekiwania mają Twoi potencjalni klienci, dowiesz się, jak analizować zgromadzone dane i wykorzystać je w najlepszy sposób a także jak zoptymalizować komunikację marketingową, by działała na Twoją korzyść.


Struktury i schematy wprowadzania produktu na rynek

Kolejne rozdziały kursu odpowiedzią na pytania dotyczące tworzenia person oraz benchmarkingu. Poznasz dokładne struktury i schematy, które pozwolą Ci uniknąć częstych błędów przy premierach produktów. Dowiesz się jak rozplanować swoje działania w taki sposób, by Twoja premiera nie przebiegła w sposób chaotyczny oraz wspólnie przeanalizujemy cykl życia produktu. Przekonasz się z kim i w jaki sposób warto się porównywać, by uczyć się od najlepszych i nie powielać ich pomyłek.


Etapy życia produktu na rynku

Druga część kursu ma na celu omówienia działań, które będziesz musiał wykonać po premierze produktu. Poznając kolejne etapy życia produktu - takie jak okres wzrostu, nasycenia oraz inne - będziesz mógł przeanalizować i zaplanować poszczególne tygodnie i miesiące, tak, by wiedzieć, jakich efektów się spodziewać. Omówimy wyzwania stojące przed przedsiębiorcami - zarówno tymi zarządzającymi dużymi firmami jak i niewielkimi przedsiębiorstwami - takie jak skalowanie, zatrudnianie odpowiedniego zespołu, a nawet analizę tego, w jaki sposób i kiedy zejść z rynku.


Jak kreatywnie „zwinąć biznes”

Na koniec prowadzący przeprowadzi Cię przez etapy crossellingu, upsellingu, budowania wartości koszyka oraz kreatywne zakończenie działalności z produktem. Dzięki temu będziesz w stanie z każdego swojego projektu - niezależnie od jego powodzenia lub niepowodzenia - wyciągnąć wartościową lekcję oraz będziesz pewien, że każdy kolejny projekt będzie jeszcze lepiej dopracowany.


Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które stoją przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowego produktu i chcą zrobić to w sposób zorganizowany. Jeżeli jesteś product managerem, marketerem, właścicielem firmy czy freelancerem, albo po prostu masz pomysł na produkt, który może się sprawdzić - ten kurs pomoże Ci zrozumieć jakie kroki musisz podjąć. Materiał będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą poznać szczegółowe procedury niezbędne do odniesienia przez produkt i markę sukcesu na rynku.


Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Who this course is for:
 • Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które stoją przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowego produktu i chcą zrobić to w sposób zorganizowany. Jeżeli jesteś product managerem, marketerem, właścicielem firmy czy freelancerem, albo po prostu masz pomysł na produkt, który może się sprawdzić - ten kurs pomoże Ci zrozumieć jakie kroki musisz podjąć. Materiał będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą poznać szczegółowe procedury niezbędne do odniesienia przez produkt i markę sukcesu na rynku.
Course content
Expand all 36 lectures 05:14:12
+ Rozpoczęcie działań
6 lectures 47:32
Cykl życia produktu
07:12
Znajdowanie dobrego pomysłu
07:21
Budowanie innowacji
10:34
Typy osobowości w zespole
09:28
Analiza pomysłu
09:17
+ Persony i identyfikacja
6 lectures 49:16
Weryfikacja potrzeb klientów
09:30
Pokolenie Baby Boomers oraz X
09:33
Pokolenie Y
09:43
Definiowanie potrzeb
09:03
Bonus
00:55
+ Premiera rynkowa
9 lectures 01:26:26
Premiera produktu
10:24
Model komunikacji
10:03
Dobra opowieść
09:05
Niebezpieczeństwa w przekazie
09:39
Klątwa wiedzy
10:52
Siła czasowników
08:55
Naturalny snobizm
09:54
Wspólny czas
08:13
+ Proces sprzedażowy
6 lectures 52:37
Rozmowa z klientami
11:07
Persona w praktyce
09:36
Materiały reklamowe
08:56
Identyfikacja innowatorów
11:33
Benchmarking
10:30
Bonus
00:55
+ Co robić po premierze?
7 lectures 57:34
Przekraczanie przepaści
10:12
Rozdzielanie doświadczeń
09:51
Spójna obsługa klienta
10:05
Niezgodność pracy
07:19
Nasycenie rynku
09:37
Poznawanie klientów
09:35
Bonus
00:55
+ Zakończenie
2 lectures 20:47
Kiedy zwinąć biznes
09:30
Podsumowanie
11:17