Kripto Para & Bitcoin Eğitimi | Temel & Orta & İleri Seviye

Uygulamalı Bitcoin, Blockchain ve Kripto-Para Borsa Eğitimi ile sizde alım & satım yapıp kazanç elde edebilirsiniz.
Rating: 3.8 out of 5 (43 ratings)
2,299 students
Turkish
Kripto Para Yatırımı Nasıl Yapılır?
Kripto Para Nedir?
Kripto Para Borsası
Kripto Para Nasıl Alınır? & Satılır?

Requirements

 • Sermaye ve Bilgisayar

Description

Kripto para teknik eğitim ile sizde kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

 • kripto para nedir

 • kripto para piyasası

 • kripto para borsası

 • kripto para al sat

 • kripto para nasıl alınır

 • kripto para fiyatları

 • kripto para haber

 • kripto para madenciliği

 • kripto para nasıl üretilir

 • güvenilir kripto para siteleri

 • kripto para nereden alınır

 • kripto para değerleri

 • kripto para birimi

 • anlık kripto para

 • kripto para ne demek

Çok daha fazlasına Dopinger kripto para eğitimimiz sayesinde ulaşabileceksiniz.  Eğitim programları sayesinde forex, kripto paralar, hisse senetleri gibi finansal piyasalar ile ilgili teorik bilgilere sahip olabilir, analiz ve işlem yaparken kullandığımız tüm stratejileri, risk ve para yönetimi tekniklerimizi öğrenebilirsiniz. Hedefimiz kendi analiz ve işlemlerini yapabilen, işlem yaptığı piyasanın dinamiklerine hakim, bağımsız profesyonel yatırımcılar olma yolculuğunuzda yolunuza ışık tutmaktır.

Vermiş olduğumuz tüm bilgiler teknik analiz sonucu ortaya çıkan genel bilgilerdir. Hiçbiri yatırım tavsiyesi içermemektedir. Sorularınız olursa da cevaplamaya her zaman hazırız. Tamamıyla bedava olan bu eğitimi kaçırmayın.

 • Bitcoin felsefesini, kripto-paraları ve Blockchain'i doğru kaynaklardan öğrenmek isteyenler.

 • Al - sat ile trade yapma konusunda profesyonelce ilerlemeyi hedefleyenler.

 • Kripto-paralara yatırım yapmak isteyen ancak kulaktan doğma bilgiler ile yatırımında ekstra riske girmek istemeyenler.

Boğa sezonu ve ayı sezonu tahminlerinide artık yapabileceksiniz.

 1. Sıfırdan Kripto Para Piyasalarına Giriş

 2. Sıfırdan Binance Margin,Futures,Spot Piyasa Kullanımı

 3. Kripto Para Borsaları Arası Arbitraj

 4. Kısa vadeli ve Uzun Vadeli Trade İncelikleri

 5. Teknoloji Tutkunları

 6. Finans Tutkunları

 7. Geleceğin Teknolojisinde Yerini Almak İsteyenler

 8. Blockchain Teknolojisi Tutkunları

Eğitim Setimizde Kripto Para Piyasalarına ilgi duyan fakat nereden başlayacağını bilmeyen,Piyasa da neyin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmayan ve Başlangıç seviyesinden Profesyonel seviyeye ulaşmayı isteyen kişilere yönelik detaylı Borsalara giriş,Trade Stratejileri,Kaliteli Altcoinlerin nasıl seçileceği gibi birçok konuyu öğreneceksiniz.

Eğitim setimiz sürekli güncellenecektir.

Tek seferlik bir eğitim değildir.

Aynı eğitim seti üzerinden yeni gelişmeler oldukça sürekli yeni videolarla bilgi sahibi olacaksınız.

Who this course is for:

 • Kripto Para ve Yatırımcı Hedef Kitlesi

Course content

7 sections16 lectures1h 57m total length
 • Kripto Para Nedir? | Nereden & Nasıl Alınır?
  07:04
 • Bitcoin Nedir? Güvenilir Midir?
  07:08

Instructor

Dijital Pazarlama Eğitimi - SEO Eğitimi & WordPress Eğitimi
Dopinger TR - Halil İbrahim Er
 • 4.1 Instructor Rating
 • 1,001 Reviews
 • 35,969 Students
 • 6 Courses

1996 İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatım dan bu yana tüm vaktimi işime adadım. Konfüçyüs’ün bir sözü vardır: “Eğer sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız” diye. Ben de sevdiğim işi titiz bir şekilde ve özenle yapıyorum. SEO alanına çok küçük yaşlardan beri ilgi duymaya ve kendimi geliştirmeye başladım.

Dijital pazarlama alanında yaklaşık 10 senedir çalışıyor ve kendimi geliştiriyorum. Öncelikle forumlarda çeşitli işler yaparak sektördeki tecrübeme ilk adımı attım. Ardından, tecrübemi arttırmak amacı ile maç yayınlarının bulunduğu bir web sitesi açtım ve SEO çalışmalarını da yürüterek kendimi geliştirmeye ve öğrenmeye devam ettim. Site için uyguladığım SEO çalışmaları başarılı oldu ve daha çok öğrenmeye devam ettim. Kendimdeki ve çalışmalarımdaki gelişmeleri gördükçe daha fazla çalışmaya başladım ve SEO alanında yaklaşık olarak 500’e yakın web sitesi üzerinde dış SEO çalışması yaptım. Ve çalışmalarımdan dolayı her sektörde ayrı deneyim elde ettim. İlk iş deneyimim Dopinger firmasında oldu. Ardından kurumsal bir firmada SEO uzmanı olarak çalışmaya başladım ve hala aynı firmada devam ediyorum. Firmaya ait 14 adet web sitesi ve paravanlar da dahil tüm SEO çalışmalarını yürüterek sektörde kısa sürede üst sıralara çıkarmayı başardım. Firma olarak başarılı bir şekilde kendi web sitelerimiz ile ilgilenirken artık müşterilerimize de SEO hizmeti sağlamaya karar verdik. İşte, dopinger sitesi de bu şekilde kuruldu. dopinger sitesini açmamın bir nedeni de bildiklerimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak ve hizmetlerim ile sektöre fayda sağlamak.

Sonra bu bilgimi sizlere başta YouTube ardından Udemy üzerinden eğitimler vererek sunmaya karar verdim. Haftalık güncellenen eğitimlerimiz ile sizde Dijital Pazarlama alanında kendinizi geliştirebileceksiniz. Halil İbrahim Er


Dopinger sitesi ile her türlü bilgiye anında erişeceksiniz.
Etiketler;


seo eğitim, seo eğitim seti, seo egitim, google seo eğitim seti, seo efendisi dijital eğitim kitabı, seo eğitim zirvesi, seo eğitim kitabı, seo uzaktan eğitim, seo eğitim seti indir, online seo eğitim, google seo eğitim, seo eğitim destek kitapları var mıdır, seo eğitim notları, seo eğitim kursları, seo hocası eğitim, seo eğitim sertifikası nasıl alınır, seo eğitim videosu, seo eğitim fiyatları, seo eğitim videoları, seo eğitim içeriği, seo eğitim kursu, seo çalışması eğitim, seo online eğitim, seo eğitim sertifika, seo temel eğitim, seo eğitim ücretleri


wordpress eğitim, wordpress eğitim seti, wordpress eğitim teması, wordpress eğitim temaları ücretsiz, wordpress egitim seti türkçe full, wordpress eğitim seti full, wordpress eğitim videoları, wordpress eğitim seti indir, wordpress eğitim eklentileri, wordpress eğitim seti 2016, wordpress eğitim seti 2017, wordpress tema eğitim seti, wordpress online eğitim teması, wordpress eğitim pdf, wordpress eğitim kitabı pdf, profesyonel wordpress eğitim seti, wordpress eğitim temaları, wordpress türkçe eğitim seti, wordpress eğitim seti download, wordpress eğitim seti 2015 indir, eğitim wordpress tema, wordpress online eğitim eklentisi, wordpress eğitim seti 2015, wordpress eğitim sitesi, wordpress tema yapımı eğitim seti, online eğitim modülü wordpress, wordpress tema eğitim, wordpress uzaktan eğitim, wordpress egitim, wordpress eğitim sitesi teması, uzaktan eğitim wordpress, wordpress görsel eğitim seti, wordpress eğitim youtube, wordpress eğitim setleri, wordpress eğitim seti chip, wordpress eğitim kursu, wordpress eğitim seti 2017 indir, wordpress görsel eğitim seti türkçe, wordpress eğitim kitabı, wordpress türkçe eğitim, wordpress tema egitim, wordpress eğitim video indir, wordpress eğitim seti 2014, ücretsiz wordpress eğitim tema, wordpress görsel eğitim seti indir, wordpress görsel eğitim, wordpress full eğitim, wordpress eğitim bilimleri, wordpress eğitim seti pdf, wordpress ücretsiz eğitim tema


dijital pazarlama eğitim, dijital pazarlama online eğitim, dijital pazarlama uzaktan eğitim, dijital pazarlama eğitim sertifika