A'dan Z'ye Instagram Eğitimi Seti | Reklam&Yönetim Uzmanlığı

Instagram hesap yönetimi eğitimi ile sizde reklam vermeden kitle büyütmeye kadar kapsamlı bilgi sahibi olabileceksiniz.
Turkish
Instagram tarihçesi
Instagram Nasıl Kullanılır?
Instagram Uygulaması ile Para Kazanma
Instagram Etkileşimleri Nasıl Arttırılır
Instagram Ayarlarının Yapılandırılması
Instagram Hesap Yönetimi Nasıl Yapılır?
İnstagram Reklamcılığı

Requirements

 • Instagram Uygulaması (Bilgi veya deneyim gerektirmez)

Description

Her gün saatler harcadığımız instagram nedir hiç merak ettiniz mi? 2010 yılında ilk sürümü yayınlanan Instagram uygulaması ilk olarak iOS tabanlı akıllı cihaz sahiplerinin kullanımına sunuldu. iOS kullanıcıları tarafından çok sevilen uygulama 2012 yılına gelindiğindeyse android tabanlı akıllı cihaz sahipleri içinde Google Play Store’da yerini aldı. Piyasa sürüldüğü günden bu yana yaklaşık 10 yıldır kullanımda olan uygulama dünyanın en popüler uygulamaları arasında başı çekiyor. Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip instagram nasıl kullanılır, giriş işlemleri nasıl gerçekleştirilir, sizler için bu kursumuzda merak ettiğiniz bütün soruları derledik.

Uygulamayı indiren birçok kullanıcı instagram nedir ve ne gibi özellikler sunmaktadır, merak ediyor. Instagram 2010 yılından bu yana kullanıcılarına fotoğraf paylaşmaları için uygun platformu sağlıyor. Sadece fotoğraf paylaşmakla kalmayıp aynı zamanda sunduğu çeşitli efektlerle ilgi çekici fotoğraf çekebilmenizi sağlayan özellikleri de mevcut. Bunun yanı sıra hikaye özelliğiyle kısa süreli fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan canlı yayın özelliği sayesinde canlı yayın açabilir, takipçilerinizi bu canlı yayınlara dahil edebilirsiniz.

Bir zamanlar yalnızca bir fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram 7 yıldan kısa bir süre içerisinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline geldi ve 4,54 milyar kullanıcıya ulaştı. Bu kadar kullanıcı içerek bir uygulamada hesabınızı daha profesyonel yöneterek erişim kitlenizi arttırmanız için bu kursumuzda sizlere özel hazırladığımız içeriklerden yaralanabilir ve instagram uygulamasına hakim bir kullanıcı olabilirsiniz.

Sizde instatakipci kurslarımız sayesinde sosyal medya pazarlama yöntemi hakkında bilgi edinecek ve uygulamaya başlayacaksınız. Instagram eğitimi alarak sizde birer tiktoker olabilirsiniz.

Who this course is for:

 • Sosyal medya platformlarında profesyonel olarak hesap yönetimi gerçekleştirmek isteyenler
 • Sosyal medya platformlarından ek gelir elde etmek isteyenler
 • Instagram platformunda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar

Course content

4 sections20 lectures2h 2m total length
 • Instagram Tarihi Gelişimi - Kim Satın Aldı
  05:57
 • Sosyal Medya Yasası & Yaptırımları Neler
  08:29

Instructor

Sosyal Medya Uzmanı & Reklamcılığı & Eğitmeni
Instatakipci Sosyal Medya Eğitimleri
 • 3.4 Instructor Rating
 • 64 Reviews
 • 3,558 Students
 • 6 Courses

Instatakipci Udemy kanalımız; Sosyal medya, Dijital pazarlama ve SEO alanlarında içerikler ürettiğimiz ve paylaştığımız ücretsiz bilgi merkezidir. Instagram, Twitter, Facebook, Youtube ve daha birçok sosyal medya platformu için en çok merak edilen bilgilerin, püf noktalarının ve bilinmesi gereken detayların yer aldığı destek içeriklerimizi düzenli olarak kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Dijital pazarlama ve SEO (Arama motoru optimizasyonu) alanında uzmanlarımız tarafından oluşturulan Dijital Pazarlama Rehberi, SEO Rehberi & Eğitimi videolarımızı da ücretsiz ve online olarak kanalımızdan takip edebilirsiniz. Ücretsiz SEO ve Dijital pazarlama kurslarımız sayesinde kendinizi ileriye taşıyabilir ve Google SEO, Sosyal medya reklamcılığı gibi daha birçok konuda tüm bilgilere tek tık ile istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya eğitimi videolarımıza göz atmayı, video blog kanalımızda yer alan rehber ve eğitici oynatma listelerimizi izlemeyi unutmayınız!