İngilizce konuşmak aslında kolay! - 2
4.8 (18 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
71 students enrolled

İngilizce konuşmak aslında kolay! - 2

İngilizce konuşmak aslında kolay " KURS 2"
4.8 (18 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
71 students enrolled
Created by Fercan Kasap
Last updated 2/2020
Turkish
Current price: $13.99 Original price: $19.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 1 hour on-demand video
 • 56 downloadable resources
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • İngilizce konuşmak
 • İngilizce günlük hayat konuşmaları
 • İngilizce dili
 • İngilizce konuşma
 • İngilizce dil bilgisi
 • İngilizce dersi
Requirements
 • Konuşabilen her canlı
Description

Youtube'da 130.000 üzeri abonesi olan bir kanalın öğretmeni Fercan Kasap tarafından verilen İngilizce konuşmaya odaklı özel derslerimiz ile İngilizce konuşmak zordur tabusunu yıkmaya çalışıyoruz. Şaşırtıcı bir sistem ile karşınıza çıkacak bu derslerden sonra, İngilizce konuşmak hayal olmaktan çıkacak. Hocamızın kendine özel sistemi ile tanışın ve İngilizce derdine son verin. Youtube üzerinden hocamızın örnek derslerine ulaşabilir ve derslerimizin temel gidaşatına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Who this course is for:
 • İngilizce dilini "konuşmaya" ihtiyaç duyan herkes
Course content
Expand 8 lectures 59:53
+ İngilizce konuşmak aslında kolay "2"
8 lectures 59:53

Bu dersimizde "A/An" ve "The" artikellerinin ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

Preview 07:36

Bu dersimizde "Bağlaçları" , ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

Preview 07:09

Bu dersimizde sahiplik bildirmeyi ve ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

3 - İngilizce'de "sahiplik"
06:28

Bu dersimizde "Edatları" ve ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

4 - İngilizce'de "edatlar"
10:23

Bu dersimizde "Edatlar 2" konumuzu ve ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

5 - İngilizce'de "edatlar" 2
10:08

Bu dersimizde "Karşılaştırma yapmayı" ve ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

6 - İngilizce'de "karşılaştırma"
06:53

Bu dersimizde "Miktar ifadelerini" ve ne için ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğrendik. Çevirileri yapalım, ve konuşmaya başlamak için adım adım son derse gidelim. Okuma parçalarını sıra sıra anlayarak, sözlük kullanarak okuyunuz. Cümle çevirici kullanmayınız.

7 - İngilizce'de "nicelik sıfatları" ile miktar bildirmek
07:05
8 - İngilizce'de "nesne zamirleri"
04:11