Udemy

Kıymet Hoca ile İleri Seviye Almanca [C1-C2]

Almancasını ileri seviyeye taşımak isteyenler için!
Free tutorial
Rating: 4.7 out of 5 (116 ratings)
17,555 students
1hr 45min of on-demand video
Turkish

İleri seviye Almanca öğreneceksiniz!

Requirements

  • B2 seviyesinde Almanca'ya sahip olmanız gerekir.

Description

Bu kurs Türkiye'nin en çok satan Almanca eğitiminin hocası olan Kıymet Işık tarafından çekilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunu olan Kıymet hanım, uzun yıllar Almanya'da yaşamıştır ve kendi dersanesinde Almanca eğitimlerine devam etmektedir.

Sıfırdan Uzmanlığa Almanca Eğitim Seti! Almanca ilacı! isimli kursuna gelen beğeniler üzerine, C1-C2 seviyeyi de çekmeye karar vermiş ve ortaya bu kurs çıkmıştır. Almanca'nın inceliklerinin ele alındığı bu kurs ile, sınav formatlarını, cümle analizlerini, paragraf analizlerini ve ileri seviye terimleri göreceksiniz.

Bu kursu almadan önce B2 seviyesinde Almancanız olması gerekir, altyapı gerektiren zorluğa sahip bir kurstur.

Kurs düzenli güncellemeler ile sürekli olarak geliştirilmektedir.

Almanya'ya gitmek isteyen her meslek grubunun faydalanabileceği bir eser niteliği taşımaktadır. Almanya'ya öğrenci değişim programı veya Erasmus kapsamında giden öğrenciler, orda çalışmak isteyen doktor/mühendis ve diğer meslek gruplarından insanlar, Almanya'ya evlilik nedeniyle giden aileler gönül rahatlığıyla kurstan yararlanabilir.

Kurs Almanca ve Türkçe karışık geçmektedir, bazı yerlerde Türkçe açıklamalar yapılırken, bazen de cümleler Almanca anlatılmaktadır.

Her sorunuza en geç 10 saat içinde cevap vermekteyiz. Öğrenci desteği ve çekimler Alp Timuçin Koçak tarafından üstlenmiş olup, sorularınız bizzat Kıymet hanım tarafından yanıtlanmaktadır. Amacımız, Almancanızı çok ileri seviyeye taşımak ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olmaktır. Kariyer yolculuğunuzda size nokta kadar bile değer katabilirsek ne mutlu bize! 

Saygı ve sevgilerimizle.

Kıymet Işık & Alp Timuçin Koçak

Who this course is for:

  • Almancası olup geliştirmek isteyenler

Instructor

M.Sc, 200.000+ Öğrenci | En İyi Eğitmen | Mühendislik ve Dil
Alp Timuçin Koçak
  • 4.3 Instructor Rating
  • 25,191 Reviews
  • 191,362 Students
  • 17 Courses

Savunma sanayinde (havacılık) lider tasarım yüksek mühendisiyim.

7 yıl Mercedes Benz'de; Otobüs Arge ekibinde uzman tasarım mühendisi olarak, Kamyon kısmında ise üretim ekipmanları tasarım uzman mühendisi olarak çalıştım.

Tüm sorularınızı en geç 10 saat içinde cevaplama garantisi veriyorum. Size ömür boyu danışmanlık yapacağım. Almanya, Avusturya, Japonya'da iş amaçlı bulundum. Türkkuşu (T-19A) uçağının 4 tasarım mühendisinden biriyim. Türkiye'nin en iyi havacılık ve otomotiv firmalarında uzun yıllar çalışmış, deneyimli bir tasarım mühendisiyim. Kısa sürede 200.000 kişinin üzerinde büyük bir eğitim ailesi olduk! Sizlerin değerli takdirini kazanarak, alanında en çok satan ve en beğenilen eğitimlerin sahibi oldum, Tasarım, yazılım ve dil eğitimleri konusunda vermekte olduğum 17 eğitim ile 4.6 eğitmen puanını yakalamış olmaktan ve sizlere değer katmaktan onur duyuyorum. Mottom: Move fast and break things!

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses