HIZLI İNGİLİZCE - Ücretsiz Kurs (B1-B2)

1 Saatte İngilizce Öğren!
New
Rating: 4.7 out of 5 (198 ratings)
5,031 students
1hr 3min of on-demand video
Turkish

Beyin yapısını ve çalışma şeklini anlayarak "bireysel" çalışma tekniklerini seçebilmeyi,
Farklı zaman ve kiplerde (modals, reported speech, active-passive voice, if clause..) İngilizce cümleler oluşturabilmeyi,
En sık kullanılan bağlaçlar, edatlar, isim - sıfat türetimlerinin özet anlatımını,
Yabancı dil öğrenmek için etkili yöntemleri,
İngilizce cümle kurma ve çeviri teknikleri eşliğinde öğreneceksiniz.

Requirements

  • Dersler cümle oluşturma tekniği ve özet seklinde işlendiği için, en az A2 seviye İngilizce gereklidir.

Description

Bu hızlandırılmış kursta İngilizce´nin en temel yapı ve ifadelerin öğreniyor, çeviri teknikleri ile cümle kurma egzersizlerinden faydalanarak, İngilizce´deki farklı zamanları, kipleri, bağlaçları inceliyoruz. İngilizce bilginizi tazelemek için ideal olan bu mini kurs, ücretsiz kursların zaman limitine uygun olarak toplamda 1 saattir ancak derslerin dolu dolu işlenmiş olması ve pek çok farklı gramatik yapıyı kapsaması nedeniyle, çalışma süreniz bundan biraz daha fazla olacaktır. Çalışma programınızı, kursun başında verilen etkili öğrenme yöntemlerini göz önünde bulundurarak oluşturursanız eğitimden alacağınız verim artacaktır.

İlk derslerde bireysel öğrenme yöntemleri oluşturmanın öneminden bahsediyoruz. Bunun için beynin işleyişini ve sağ-sol lobların çalışma prensiplerini bilmemiz gerekiyor. Boylece yatkın olduğunuz çalışma metodlarını bularak yabancı dilleri daha hızlı öğrenebilmek mümkün hale geliyor.


Peki siz beyninizin hangi lobunu daha baskın kullanıyorsunuz ?


Kursta örnek cümlelerle ele alınan kilit konular:

- Noun and Verbal Clauses

- Present Perfect Continuous

- Simple Past Tense

- Simple Present Tense

- Present Continuous Tense

- Simple Future Tense

- The Future in Past

- Present Perfect Tense

- Sık Kullanılan Bazı Yüklemler

- Modal Verbs

- Had Better, Would Rather, Hope, Wish Kullanımları

- Direct & Indirect Speech

- Active & Passive Voice

- Relative Clause

- Conditional Sentences - If Clauses

- Conjunctions and Connecting Words

- İsim - Sıfat Türetimleri

- Prepositions "in, at, on"


Bu hızlandırılmış bir kurstur, dolayısıyla her konu özet şeklinde, örneklerle ele alınmıştır. Detaylı kurallara girmek, süre sınırı olduğu için mümkün değildir. İngilizceyi tüm seviyeler, alıştırmalar ve görsel temalı örnekler eşliğinde öğrenmek isterseniz, 37 saatlik kapsamlı İngilizce Eğitim Setimize göz atabilirsiniz.


Tüm bu çabanın eğitim hayatınıza katkıda bulunabilmesi dileğiyle..


Elif Bala


Who this course is for:

  • Etkili öğrenme metodlarını araştıran,
  • Genel İngilizce´yi hızlıca hatırlamak veya üzerinden geçmek isteyen herkes için uygundur.

Instructor

Polyglot - Digital İçerik Üreticisi
Elif Bala
  • 4.7 Instructor Rating
  • 3,821 Reviews
  • 22,169 Students
  • 5 Courses

    Merhaba, ben Elif.  Bir İspanyol vatandaşı olarak İspanyolca ve bildiğim diğer yabancı dillerin kurslarını hazırlamak, yıllarca verilen emek karşılığında öğrendiklerimi Udemy sayesinde sizlerle paylaşabiliyor olmak harika ;) Sizlere bu maceranın nereden başladığından ve hayatıma kattıklarından kısaca bahsetmek istiyorum:

    Liseye giderken İspanyolca´ya ilgi duymaya başlamıştım ve o zamanlar maalesef bu fiyatlara erişebileceğimiz kaliteli online kurslar yoktu; ben de kendimce evde bir şeyler öğrenmeye çalışıyordum :) Üniversitede Uluslararası İlişkiler okurken, okulun sunduğu Erasmus projesi kapsamında ve kazandığım burs sayesinde İspanya´ya gelmek istedim. Eğitimimi tamamladıktan sonra iş bularak geri döndüm. İspanya´da çalıştığım 2 sene boyunca Barcelona Üniversitesinde İspanyol Dili ve Kültürü eğitimi aldım. Sonrasında Madrid şehrinde Uluslararası Ticaret Yönetimi alanında yüksek lisansımı tamamladım.

    İtalyanca öğrenimimi ise Milano’ da devletin sunduğu bir kursla birlikte ve biraz da kendi çabamla Livello intermedio yani orta seviyeye çıkarmayı başardım.

    Udemy´de bulunan tüm kurslarımı, dil öğrenirken kendi kullandığım yöntemleri de göz önünde bulundurarak hazırladım. Umarım size de çok faydası dokunur.. Bu arada YouTube kanalımdaki “Eğitim Hayatım” başlıklı videoda aldığım tüm bu eğitimlerin sertifikaları ve diplomaları gösterilmektedir.

    Udemy´de sahip olduğum İngilizce kursu gereği biraz da İngilizce eğitimimden bahsetmem gerekiyor. Cambridge Üniversitesi´nin Cambridge International Examinations isimli sınavlarından "Marketing, Business Organisation and Environment, Human Resource Management, Effective Business Communication" olarak dört ayrı alana ait Cambridge International Diploma sahibiyim. Tüm bu alanlardaki sınavları en üst puanlamayla geçerek Distinction seviyesinde tamamlamış bulunmaktayım. Aynı zamanda Amerika´nın California eyaletinde Intrax Eğitim Kurumunda "Marketing & Advertising" (Pazarlama ve Reklamcılık) alanında 3 ay süren bir çalışmaya katıldığımı belirtmek isterim.

     Kurslarımı bitirdiğinizde cümle kurabilecek, kendinizi tanıtabilecek, günlük olayları anlayabilecek ve rahatça İspanyolca, İngilizce veya İtalyanca konuşan kişiler ile iletişim haline geçebilecek seviyeye ulaşacaksınız. Hadi başlayalım..


Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 16,000+ courses