Udemy

HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi

Otel Programı ve Kanal Yöneticisi
Free tutorial
Rating: 4.7 out of 5 (112 ratings)
3,173 students
1hr 8min of on-demand video
Turkish

Otel Programı
HMS
Kanal Yöneticisi
Otel Yönetimi
Otel yazılımı

Requirements

  • Turizm Hakkında Ön Bilgiye Sahip Olmaları Yeterli

Description

Turizm sektöründe otel programı ve kanal yöneticisinin bir arada olduğu, ön büro, arka büro, ön muhasebe ve kimlik bildirim işlemlerinin tek bir program üzerinden yönetilebilme gibi tüm ihtiyaçları tek bir programda toplayan ilk yerli programdır.


HMS Otel Programı 2003 yılından beri teknoloji alanında hizmet veren Tasarım Rehberi firmasının bir ürünüdür. 2003 yılından bu yana özel ve kamu sektörlerinde çeşitli çözümler sunmaya devam ediyoruz. 2010 yılında hizmet vermiş olduğumuz turizm sektöründe yeni bir program ihtiyacının farkına vardık ve HMS Otel Programı’nı geliştirdik.

Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te yer alan Ar-Ge ofisimizde, günümüz teknolojilerine uygun ve etkili çözümler geliştirmeye devam etmekteyiz.

Who this course is for:

  • Otel Resepsiyonu
  • Otel Yöneticisi
  • Turizm Öğrencileri

Instructor

HMS Otel Programı Yazılım Uzmanı
Nurettin Sezer
  • 4.2 Instructor Rating
  • 240 Reviews
  • 5,524 Students
  • 2 Courses

Teknoloji alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmek adına uzun yıllar boyunca eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmıştır.Teknoloji ve yazılım alanında birçok yeniliği ilk defa Türkiye ‘de uygulamış olan Nurettin Sezer, yazılım sektöründeki başarılı projelerine istinaden Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde Ar-ge çalışmaları yapıp ,2010 yılında HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi yazılımını hayata geçirmiştir.Teknoloji ve yazılım alanında sektörde öncülük sağlayarak yaptığı projelerde farkındalık yaratıp, turizm sektöründe edinmiş olduğu tecrübe, deneyim ve yapmış olduğu kurumsal çalışmalarla profesyonel HMS yazılımında liderliğini sürdürmektedir.Sektördeki deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde turizm alanında alışılagelmişin dışında ki HMS yazılımı ile konaklama hizmeti veren işletmelerin otel programı olarak ilk bulut tabanlı sistemle tanışmasını sağlamıştır. Ar-ge çalışmaları sayesinde otel otomasyon sistemi ve kanal yöneticisini birleştiren HMS yazılımı ile otellerin son teknolojiyi takip etmesine katkı sağlamıştır.Otellere sadece PMS alanında değil çalıştıkları online kanallarına da profesyonel çözümler sunarak desteklerine devam etmektedir.


Yazılım firması olarak ulusal pazarda çalışmalarına pozitif sonuçlar elde etmiş olup uluslararası pazarda da gözle görülür bir pay hedeflemektedir. Otel satış ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması, turizm işletmelerinde verimlilik ve karlılığın optimize edilmesi çalışmaları ile de öncülük etmektedir.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses