Hiç Bilmeyenler İçin 3D Animasyon Dersleri - 1

Muvizu 3 Boyutlu Animasyon Programı
Rating: 4.6 out of 5 (11 ratings)
2,671 students
Turkish

3D Animasyon Oluşturma

Requirements

  • Temel Bilgisayar Becerileri

Description

Dersimizde ilkokul 1. sınıf öğrencisinin dahi kullanabileceği bir program olan muvizu ile animasyon yapmayı öğreneceğiz. Udemy'nin teknik kısıtlamalarından dolayı kursumuz iki farklı kurstan oluşmaktadır. Bu kursu tamamladıktan sonra 2. kursumuzu alarak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Programımızda hazır bulunan karakterler, sahneler ve nesneler kullanılarak seslendirmeden, ses ve görüntü efektleri eklemeye kadar her şey hazır bir şekilde sunuluyor ve size kalan tek şey bunları hikayenize göre birleştirmek. Faydalı olması dileğiyle iyi dersler.

Bu kursta muvizu animasyon programını kullanacağız. Programın beta sürümünü 1. dersin eklerinde bulunan dosyadan indirebilirsiniz. Bu sürüm kursumuzda da aynen kullanılmıştır.

Who this course is for:

  • 3D animasyon yapmak isteyen temel bilgisayar becerilerine sahip bireyler.

Instructor

Öğretmen
Yusuf Bilgen
  • 4.7 Instructor Rating
  • 15 Reviews
  • 3,028 Students
  • 2 Courses

Temel eğitim ve lise eğitimimi Siirt'te tamamladım. Lisans öğrenimimi Malatya Üniversitesi Fen Edebiyat Fizik bölümünde, Yüksek lisans eğitimi Gebze Teknoloji Üniversitesinde tamamladım. Halen birçok ortamda yüz yüze ve online eğitimler vermekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım. Kendi alanımın yanında yazılım,3 boyutlu tasarım ve animasyon alanlarında çalışma yapmaktayım. İnsanlara faydalı olmayı, bu amaçla eğitimler vermeyi ve yardım etmeyi hayat felsefi olarak görüyorum.