HER SEVİYEYE UYGUN CORE EGZERSİZLERİ VE TEMEL BİLGİLER
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
9 students enrolled

HER SEVİYEYE UYGUN CORE EGZERSİZLERİ VE TEMEL BİLGİLER

SAĞLIKLI OLMANIN, FİT GÖRÜNMENİN VE KUVVETLİ OLMANIN YOL REHBERİ
0.0 (0 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
9 students enrolled
Last updated 12/2018
Turkish
Current price: $20.99 Original price: $29.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
  • 4 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
  • SPOR KONUSUNDA TEMEL BİLGİLERİ ÖĞRENECEKSİNİZ
  • HER SEVİYEYE UYGUN CORE BÖLGESİ EGZERSİZLERİ İLE KISA ZAMANDA FİT,KUVVETLİ VE DURUŞ BOZUKLUKLARINI GİDERECEKSİNİZ.
Requirements
  • HAYIR.
Description

SİZİ SAĞLIKLI YAŞAM KONUSUNDA ÇOK UZATMADAN HİÇBİR YERDE SİZE ANLATILMAYACAK KONULARI KISA VE ÖZ OLARAK BU EĞİTİM SETİMDE GÖRSEL OLARAK ANLATTIM.

EGZERSİZ GÜNLÜĞÜ İÇERİĞİ:

-KISA ZAMANDA SİZİ FORMA KAVUŞTURACAK VE KUVVETLENDİRECEK AYNI ZAMANDA DA DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK HER SEVİYEYE UYGUN CORE EGZERSİZLERİ

-KRONİK HASTALIKLARI OLAN KİŞİLERİN EGZERSİZ ESNASINDA DİKKAT ETMESİ GEREKENLER VE EGZERSİZİ NASIL YAPACAKLARI KONUSUNDA BİLGİLER,

-EGZERSİZ NABZININ  VE ANTRENMAN YOĞUNLUK YÜZDESİNİN HESAPLANMASI

-EGZERSİZ VE ESNEKLİK SEVİYE TESTLERİ VE TESTLERİN UYGULANMA ZAMANLARI

-ISINMA VE SOĞUMA EGZERSİZLERİ NASIL YAPILMALI?

-EGZERSİZE BAŞLAMADAN ÖNCE SPOR KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ  HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

-DİYETİSYENLER VE BESLENME DÜZENİ

-SAĞLIKLI VE FİT OLMANIN ALTIN KURALLARI

-SPORDA YOLUN BAŞINDA OLANLAR İÇİN YOL REHBERİ

Who this course is for:
  • SPORA BAŞLAMAK İSTEYEN VEYA SPOR KONUSUNDA YARDIM ALMAK İSTEYENLER
Course content
Expand all 22 lectures 04:13:18
+ Giriş
4 lectures 20:00

Sağlıklı olmak ve fit görünmek aslında sanıldığı kadar zor değil.Asıl olay istemekte ve ne yapman gerektiğini bilmekte.Ben size bu kuralları hiçbir yerde duymayacağınız şekilde adeta bir hap şeklinde iletiyorum.Size kalan ise sadece bunları uygulamak.

(Antraman öncesi yenilebilecek atıştırmalıkların listesi aşağıdaki linkte sunulmuştur.

http://www.imgim.com/86e4e445-5e9c-4627-8527-dff5c24c4595.png)

Preview 06:20

Günümüzde antramanlara ulaşmak çok kolay fakat sıkıntı antramanlara ulaşmakta değil, nerde ve ne zaman uygulayacağınızda başlıyor.Bunun için yeni başlayanlara ilk 15 hafta için güzel bir yol haritası hazırladım.Herkese sağlıklı ve fit günler diliyorum.

Preview 03:42

Hareketsiz yaşamdan hareketli bir yaşama adım atmaya karar verdiyseniz bu kararın sürdürülmesi açısından doğru kişilere denk gelmek çok önemlidir.Bu videomda benim de takip edip söylediklerini uyguladığım ve süper sonuçlar aldığım doğru kişileri ilettim ayrıca  sizlere beslenme düzenim ve kullandığım supplementler hakkında bilgi verdim.Herkese sağlıklı ve fit günler diliyorum.

DİYETİSYENLER VE BESLENME DÜZENİ
04:33

Bu videomda egzersize başlamadan önce spor kıyafetleri hakkında bilmeniz gerekenler ve benim kullandığım aynı zamanda size de yardımcı olacak malzemelerim nelerdir onları anlattım.Herkese sağlıklı ve fit günler diliyorum.

SPOR KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME
05:25
+ EGZERSİZ ÖNCESİ BİLMENİZ GEREKENLER
3 lectures 11:17

HER YAŞIN ANTRENMAN NABIZ ARALIĞI FARKLIDIR.UYGUN ANTRENMAN NABIZ ARALIĞI NASIL HESAPLANIR?NABIZ ARALIĞININ HESAPLANMASININ KOLAY YÖNTEMİ VAR MIDIR?UYGUN ANTRENMAN YOĞUNLUK YÜZDEMİZ NE OLMALIDIR?BU SORULARIN CEVAPLARINI VE DAHA FAZLASINI  BU VİDEOMDA YAYINLADIM.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

Preview 06:27

EGZERSİZ ÖNCESİ ISINMA EGZERSİZLERİ VE EGZERSİZ SONRASI SOĞUMA EGZERSİZLERİ ATLANMAMASI GEREKEN ÖNEMLİ NOKTALARDIR.BU VIDEOMDA "BU EGZERSİZLER NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ, BU KONUDA NELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKLİ, SIKICI OLMAMASI İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?" KONULARINA DEĞİNDİM.UYGULAMANIZI DİLERİM.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

ISINMA VE SOĞUMA EGZERSİZLERİ NASIL OLMALI?
02:01

EGZERSİZE BAŞLAMADAN ÖNCE VE EGZERSİZE DEVAM ETME AŞAMASINDA SAĞLIK DURUMUNUZU ORTAYA KOYAN ANKETLER VE  FİTNESS DÜZEYİNİZİ BELİRLEYEN TESTLER UYGULANMALIDIR. BU VİDEOMDA SEVİYE ATLAMA TESTLERİ VE BU SÜREÇTE SİZİN GELİŞİMİZİ TAKİP ETMEK ADINA YAPILAN BU TESTLERİN "OPTİMUM SÜRELERİ NE OLMALI VE TESTLER NELERİ İÇERMELİDİR? "KONULARINA DEĞİNDİM.UYGULAMANIZI VE EĞİTMENİNİZDEN TALEP ETMENİZİ DİLERİM.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

FİTNESS SEVİYE TESTLERİ NELERİ KAPSAMALI VE NE ZAMAN YAPILMALI?
02:49
+ KRONİK HASTALIKLARI OLANLAR İÇİN EGZERSİZ REHBERLERİ
6 lectures 21:06

EN BAŞTA ŞUNU BİLMELİSİNİZ Kİ TİP İKİ DİYABETTEN KURTULABİLİRSİNİZ ANCAK BUNUN DA YOLU HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ HAREKETLİ BIR YASAMDAN GECMEKTEDIR.BU VIDEOMDA UYGULAMANIZ GEREKEN EGZERSIZIN TEMEL NOKTALARINI ANLATTIM .BUNDAN SONRAKI KISMI İSE SİZİN KARARINIZ BELİRLEYECEKTİR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

TİP 2 DİYABETTEN KURTARACAK EGZERSİZ REHBERİ
04:36

GÜNÜMÜZ KRONİK  HASTALIKLARINDAN OLAN OBEZİTEDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ OLDUĞUNUZDAN DAHA HAREKETLİ BİR YAŞAMA GEÇMENİZ VE YEDİĞİNİZDEN ÇOK DAHA FAZLA ENERJİ SARFETMEYE BAŞLAMANIZ GEREKMEKTEDİR.BU VİDEOMDA SİZLERE YAPMANIZ GEREKEN EGZERSİZLERİN TEMEL NOKTALARINI ANLATTIM.SİZE BU YOLDA İSE SADECE BUNLARI UYGULAMAK KALMAKTADIR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

OBEZİTEDEN KURTARACAK EGZERSİZ REHBERİ
03:19

KARDİYAK PROBLEMLER İNSANLAR İÇİN EN CİDDİ HASTALIKLARDANDIR VE GENELDE AMELİYAT İLE SON BULMAKTADIR.FAKAT BU PROBLEMLERİN NEDENLERİ SİGARA, KÖTÜ BESLENME VB.NİN  YANI SIRA HAREKETSİZ YAŞAMDIR.BEN BU TÜR RAHATSIZLIKLARI OLAN BİREYLER İÇİN EGZERSİZ FORMÜLÜNÜ BU VİDEOMDA PAYLAŞTIM HASTALIKTAN KURTULMAK ESKİSİ GİBİ OLMASA BİLE  DAHA HUZURLU BİR YAŞAM İÇİN BU FORMÜLÜ HAYATINIZA ADAPTE EDEBİLİRSİNİZ.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

KORONER ARTER HASTALARI İÇİN EGZERSİZ REHBERİ
03:18

HİPERTANSİYON HASTALIĞI EGZERSİZ İLE HAFİFLETİLEBİLEN HASTALIKLARIN BAŞINDA GELMEKTEDİR.SİZ DE BU VİDEOMDA PAYLAŞTIĞIM  EGZERSİZ REHBERİNİ UYGULAYARAK HAYATINIZDA BİR NEBZE DE OLSA RAHAT NEFES ALMA ŞANSINI ELDE EDEBİLİRSİNİZ.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

HİPERTANSİYON HASTALARI İÇİN EGZERSİZ REHBERİ
04:36

KOLESTROLÜ OLAN BİREYLERİN BU HASTALIKTAN KURTULMASININ TEK YOLU HAREKETLİ BİR YAŞAMA DOĞRU ADIM ATMASIDIR.BEN BU VİDEOMDA BU HASATLIĞA SAHİP BİREYLER İÇİN EGZERSİZ REHBERİNİ  PAYLAŞTIM.SİZE KALAN İSE BUNLARI UYGULAMAK VE  HAYATINIZA ADAPTE ETMEK.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

DSİLİPİDEMİ(KOLESTROL) HASTALARI İÇİN EGZERSİZ REHBERİ
02:47

METABOLIK SENDROM HAREKETSIZ YASAMIN NEDEN OLDUGU KRONIK HASTALIKLARDAN SADECE BIR TANESIDIR.SİZİ BU KONUDA YÖNLENDİRECEK EGZERSİZ REHBERİNİ BU VIDEOMDA PAYLAŞTIM.SİZE KALAN İSE BU ANLATILANLARI UYGULAMANIZ  VE  BU REHBERI HAYATINIZA ADAPTE ETMENİZDİR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

METABOLİK SENDROMDAN KURTARACAK EGZERSIZ REHBERI
02:30
+ CORE (GÖVDE) BÖLGESİ EGZERSİZLERİ
9 lectures 03:20:55

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BEN BU VİDEOMDA KADEMELİ OLARAK  ZORLUK DERECESİNE GÖRE YAYINLAYACAĞIM  CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARINDA KULLANDIĞIM HAREKETLERDE DİKKAT ETMENİZ GEREKEN YERLERİ,KARŞILAŞACAĞINIZ ZORLUKLARI VE CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI NE İŞİNİZE YARAYACAK KONULARINI ANLATTIM.UYGULAMANIZI TAVSİYE EDERİM HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE(GÖVDE) EGZERSİZLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME
09:10

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BEN BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ EGZERSİZE YENİ BAŞLAYANLAR,YAŞLILAR, YOĞUN ÇALIŞANLAR, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYANLAR VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYENLER UYGULAYABİLİR.UYGULAMANIZI TAVSİYE EDERİM.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 1. SEVİYE
20:56

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BEN BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ EGZERSİZE YENİ BAŞLAYANLAR,YAŞLILAR, YOĞUN ÇALIŞANLAR, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYANLAR VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYENLER UYGULAYABİLİR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 2. SEVİYE
21:12

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BEN BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ EGZERSİZE YENİ BAŞLAYANLAR,YAŞLILAR, YOĞUN ÇALIŞANLAR, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYANLAR VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYENLER UYGULAYABİLİR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 3. SEVİYE
25:17

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BEN BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ EGZERSİZE YENİ BAŞLAYANLAR,YAŞLILAR, YOĞUN ÇALIŞANLAR, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYANLAR VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYENLER UYGULAYABİLİR.HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 4. SEVİYE
24:22

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ ORTA VE ILERI EGZERSIZ SEVIYESI OLAN YOĞUN ÇALIŞAN, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYAN VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYEN KİŞİLER TARAFINDAN UYGULANABİLİR. HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 5. SEVİYE
24:10

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRACAK FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ ORTA VE ILERI EGZERSIZ SEVIYESI OLAN YOĞUN ÇALIŞAN, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYAN VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYEN KİŞİLER TARAFINDAN UYGULANABİLİR. HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 6. SEVİYE
24:09

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AYNI ZAMANDA AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ OLARAK DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRAN  FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ ORTA VE ILERI EGZERSIZ SEVIYESI OLAN YOĞUN ÇALIŞAN, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYAN VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYEN KİŞİLER TARAFINDAN UYGULANABİLİR. HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 7. SEVİYE
24:45

CORE BÖLGESİ ANTRENMANLARI VÜCUDUNUZUN BÜYÜK KAS GRUPLARINA YÖNELİK OLMASI SEBEBİYLE BİR ÜST SEVİYEYE ATLAMANIZI KOLAYLAŞTIRAN, KISA ZAMANDA FİT VE KUVVETLİ OLMANIZI VE GÜNLÜK OLARAK KARŞILAŞTIĞINIZ FİZİKSEL ZORLUKLARINIZI AYNI ZAMANDA AŞMANIZI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİSİ OLARAK DURUŞ BOZUKLUKLARINIZI ORTADAN KALDIRAN  FONKSİYONEL HAREKETLERDİR.BU VİDEOMDA YAYINLADIĞIM EGZERSİZLERİ ORTA VE ILERI EGZERSIZ SEVIYESI OLAN YOĞUN ÇALIŞAN, SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKİT BULAMAYAN VE EVDE EGZERSİZ YAPMAK İSTEYEN KİŞİLER TARAFINDAN UYGULANABİLİR. HERKESE SAĞLIKLI VE FİT GÜNLER DİLİYORUM.

CORE BÖLGESİ EGZERSİZİ 8. SEVİYE
26:54