[ÜCRETSİZ] Google ADS ADWORDS 2020 A'dan Z'ye Reklam Eğitimi

[ÜCRETSİZ]Google Adwords'de Sıfır Noktasından Başlayıp İleri Düzey Stratejilerin Paylaşılacağı Noktaya Doğru İşleyeceğiz
Rating: 4.7 out of 5 (955 ratings)
24,130 students
Turkish
Yerel Ya Da Kurumsal Tüm İşletmelere Reklam Danışmanlığı Vererek Kendi Danışmanlık İş Modelini Kurabileceksiniz.
Google Arama Ağı Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google Görüntülü Reklam Ağı Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google Uygulama Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google E-Ticaret Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google Gmail Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google Uygulama Ağı Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
YouTube Reklamlarını Tüm Detayları İle Öğreneceksiniz.
Google'ın Tüm Reklamcılık Sertifikalarını Alarak Pazar Ortamı İçin Değerli Bir Google Ads Uzmanı Olacaksınız.

Requirements

 • Başlangıç İçin Herhangi Bir Teknik Bilgi Ve Tecrübeye Gereksinim Duyulmasına Gerek Olmayan Bu Seride Eğitimimizi En Temel Aşamadan, Hiç Bilgi Sahibi Olmayan Bir Kişiyi Baz Alarak İlerleteceğiz.

Description

Udemy üzerindeki (açık ara) en fazla öğrenci sayısına sahip ve en yüksek puanlama ortalamasına sahip Google Ads Kursuna katılmış bulunuyorsunuz.

Bu kursta kendi mesleki hayatımda yerli yabancı almış olduğum ve ciddi bir zamansal efor ve maddi kaynak harcayarak edinmiş olduğum tüm stratejileri sizlere en yalın dilde anlatmaya çalıştım. Bilgide cimrilik yapmadım, en ince detayına kadar tüm stratejileri hiç bir udemy eğitmeninin anlatmadığı detayda paylaştım. Kurs yorumlarımıza bakarsanız bunun öğrencilerimize nasıl değer kattığını görebilirsiniz.

Bu Eğitim Serisinde Google Ads'i ( Google adwords ) Son Güncel Panelindeki Haliyle, Sıfır Noktasından Başlayıp En İleri Düzey Stratejilerin Paylaşılacağı Noktaya Doğru İşleyeceğiz. Eğitim Serisinin Tamamlanması Halinde Google Ads in Resmi Sertifikalarına Sahip Olabilecek Teknik Bilgi Düzeyine Ulaşacak, Kendi İşletmenizin Karlı Google Reklam Kampanyalarını Oluşturacak Ve Kendi Danışmanlık İş Modelinizi Kurarak İşletmelerin Ücretli Reklam Danışmanlığını Yapabileceksiniz.

Başlangıç İçin Herhangi Bir Teknik Bilgi Ve Tecrübeye Gereksinim Duyulmasına Gerek Olmayan Bu Seride Eğitimimizi En Temel Aşamadan, Hiç Bilgi Sahibi Olmayan Bir Kişiyi Baz Alarak İlerleteceğiz.

Bu eğitimi çekme sebebim
, Google Reklamlarını ciddi ve detaylı bir şekilde öğrenerek bu yetenek ile danışmanlık hizmeti verebilecek düzeye ulaşmak isteyen kişileri, Sırf Eğitim yapmak için eğitim yapan, amacı Google ads'i tamamen öğretmekten ziyade hızlıca kurs satışlarından gelir sağlamak olan vasıfsız udemy eğitmenlerinin elinden kurtarmaktır. Hazırlamış olduğum içerikleri sizlere ücretsiz sunmam bu eğitimin gerçekteki maddi değerinin çok yüksek olduğu gerçeğini değiştirmez.

Google ads eğitimi adı altında insanlara eksik, yanlış, yüzeysel ve baştan sağma eğitimler ücretli satılıyor. Uzmanlık seviyesinden bahsedilen bir Google ads eğitimi 8-10 saatden aşağı bir içeriğe sahip olamaz. Ancak 3-5 saatlik eğitimler ( 30 dakika olan bile var) ile insanlara yarım yamalak ve çoğu noktasında eksik gedik bilgileri ''Ücretli'' sağlayan eğitimler bulunuyor.

Bu eğitim serisini sonlandırdığınız zaman, bir cok UDEMY EĞİTMENİNDEN daha yetkin olacağınıza şüpheniz olmasın.

( Not: Hali hazırda Google ADS kursu veren bir çok udemy eğitmeninin sahte hesaplarla bizim kursumuza katılmasından onur duyuyorum )

AYRICA 8-5 İŞ DÖNGÜSÜNDEN KURTULMAK VE KENDİ İŞİNİ DİJİTALE TAŞIMAK İSTEYEN DİJİTAL GÖÇEBE ADAYLARI İÇİN DİJİTAL DANIŞMANLIK SİSTEMLERİ VE ÇOK ÖZEL FUNNEL STRATEJİLERİNİN PAYLAŞILDIĞI FACEBOOK GRUBUMUZA ÜCRETSİZ DAHİL OLABİLİRSİNİZ.

Dijital Göçebeler Topluluğumuzun Yeni Üyesi Olmanı Sabırsızlıkla Bekliyoruz.
(Aşağıdaki Linkteki ''com''dan önceki boşluğu silerek kopyala ve tarayıcıya yapıştır)

www.facebook.  com/groups/donusum.sistemleri/

Who this course is for:

 • Dijital Pazarlamaya Meraklı
 • Dijital Reklamlar Meraklı
 • Dijital Göçebe Olarak Yaşamak İsteyen
 • Girişimci Adayları
 • Kendi Danışmanlık İş Modelini Kurmak İsteyenler

Course content

19 sections54 lectures8h 8m total length
 • Google Ads Nedir ? Kimler Neden Kullanmalı ?
  29:10
 • Google Ads Öldü Mü ?
  03:45
 • Google Ads Reklam Türleri Nelerdir ?
  11:24
 • Adsense | Analytics | Tag Manager | Search Console Araçları Nedir ?
  12:59

Instructor

Dijital Reklam, Funnel & Satış Stratejileri Uzmanı | Y.Mimar
Deniz Duman
 • 4.7 Instructor Rating
 • 955 Reviews
 • 24,130 Students
 • 1 Course

Merhaba, Ben Deniz DUMAN.

Yüksek Mimar, aynı zamanda Dijital Reklam, Reklam Metni Yazarlığı, Funnel & Satış Stratejileri Uzmanıyım. 4 yıl Mimarlık mesleğini kamuda icra ettikten sonra, kadrolu görevimden istifa ederek son 2 yıl içinde Yurt dışı kaynaklı İleri Seviye Algoritmik Pazarlama, Metin Yazarlığı, Dijital Reklam, Funnel Stratejileri ve ''SİSTEMLER'' kurma Eğitimlerini alanındaki en Otorite uzman eğitimcilerden alarak tamamladım ve bu stratejiler ile ülkemizdeki dijitale adapte olamayan işletmelerin büyüme hedeflerini gerçekleştirmek üzere 2019 yılında kendi Dijital Danışmanlık şirketimi açtım.

Şu anda Yurt içi ve Yurt dışı Kurumsal Firmaların Dijital Reklam Danışmanlığını ve Funnel Stratejilerini Kurgulamakta ve Satışlarına Yönelik Bilimsel Reklam Metinlerini Yazmaktayım. Ayrıca YouTube kanalımdan ve Ücretsiz Facebook topluluğumuzdan Dijital Göçebe Olmak İsteyen Girişimci Adayları İçin Özel Stratejiler Paylaşmakta ve davet edildiğim üniversitelerin ilgili klüplerine yönelik seminerler vermekteyim.

Kurumsal İşletmelere vermiş olduğum danışmanlık hizmeti ile danışanlarımın müşteri kitlelerini 3.2 Kata kadar çıkartma başarısı sergiledik. Cirosal anlamda %46 seviyelerine kadar artış sağladığımız danışan işletmelerimiz bulunmaktadır. Kurumsal Danışan işletmelere - DFY(Done For You) ve DWY (Done With You) Paketleri ile 2 farklı türde hizmet veriyor ve Dijital Reklam Stratejileri hakkında davette bulunulan bazı etkinliklere konuşmacı olarak iştirak ediyorum.

Ülkemizde İleri Düzey Funnel Stratejilerini ve Chatbot Marketing Yöntemlerini aktif olarak kullanan tek danışmanlık şirketi olmakla beraber, Google’ın Tüm Reklam Platformlarından Resmi Sertifika Sahibiyim. Ayrıca ManyChat Corp. tarafından Marketing Expert ve Educational Expert rozetlerini alan ülkemizdeki ilk Dijital Reklam Danışmanıyım.

Fb Grubu Linki: https://www.facebook .com/groups/donusum.sistemleri

Grup İsmi: Dönüşüm Sistemleri