Gencler icin inovasyon

Yeni bir meslek
Turkish
İnovasyon kavramlarını ve çeşitlerini öğreneceklerdir
İnovasyonun hayatlarını nasıl etkilediğini farkedeceklerdir
Kimlerin inovasyon yapabileceğini, kimlerin yapamayacağını öğreneceklerdir.
Yeni iş fırsatlarını ve geleceklerini nasıl planlayacaklarına ilişkin farkındalık kazanacaklardır
inovasyon ile hayatlarına nasıl değer katacaklarını anlayacaklardır.

Requirements

 • Sadece yeni bir meslek ve yetkinlik için inovasyonu merak etmek

Description

İnovasyon kavramının yeni mesleki kariyerimize katkısı ve değişikliği anlatılacaktır.2000 li yılların  yeni kavramı olan inovasyon'un tanımları, çeşitleri ve dozları anlatılacaktır. Ayrıca, teknolojik değişimin hayatımıza etkisi ve meslek seçimlerini nasıl değiştirdiği paylaşılacaktır. İnovatif bir gelecek planlama için kariyer defterim uygulaması ile, geleceğimizi planlamak için kullanabileceğimiz teknikler anlattılacaktır. Sonuç olarak, inovasyonun mesleki kariyerimize katkıları ile birlikte yaratacağı yeni meslekler paylaşılacaktır.

Who this course is for:

 • 15-35 yaş arası gençler
 • Kendilerine yeni yetkinlik katmak isteyenler
 • Çok merak edilen inovasyon kavramını öğrenmek isteyenler

Course content

7 sections12 lectures1h 35m total length
 • Eğitmenin ve dersin tanıtımı
  02:03

Instructor

İnovasyon Danışmanı- Innovation Management Consultant
Müjgan Çetin
 • 3.8 Instructor Rating
 • 250 Reviews
 • 8,049 Students
 • 4 Courses

She is the wise INNOVATION Management Consultant . Representing his country, she shared his knowledge and experience in many international innovation events.

She gives education in universities MBA programs about Innovation management, design thinking, etc.. She makes many keynote speeches and presents papers at national and international congresses.

She is the only accredited innovation management consultant that made it possible in 2014 for Turkey to win the IMP³rove Academy Global Innovation Management Prize, which has been awarded by the European Union since 2014.

She participates as the Turkish delegate in Innovation Management Standards (ISO-TC/279 Innovation Management System Standarts Working Group) of ISO (International Standardization Office)  international studies and employs her experiences in the writing of the standards. Her book on project management entitled PROJE YapaBİLSEM (I WISH I COULD conduct A PROJECT) was published in October, 2017. Her manuscript was published in ENERGY POLICY, an international refereed journal, in October, 2011, whereby she was awarded TUBITAK’s publication incentive.

She is an Industrial Engineer  Also, she completed her MBA  with a thesis entitled “Contribution of Solar Energy to Turkish Economy”