Udemy

Fusion360 ile Hızlı Prototipleme (Part 1)

Autodesk Fusion360 ile Adım Adım 2 ve 3 Boyutlu Modelleme
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (133 ratings)
4,412 students
1hr 58min of on-demand video
Turkish

Bu derste Autodesk Fusion 360 programını kullanarak 3 boyutlu ve 2 boyutlu tasarım yapmanın temellerini öğreneceğiz. Bu ders iki bölümden oluşmaktadır.
Birinci bölümde ilk olarak programın ara yüzünü ve temel kavramlarını öğreneceğiz. Daha sonra 2 boyutlu çizimler yaparak 3 boyutlu şekiller oluşturacağız.
İkinci bölümde ise öğrendiğimiz araçları kullanarak telefon tutucu, vazo ve oyuncak helikopter projeleri yapacağız. Bu dersi aldıktan sonra bilgisayar ortamında hayata geçirebileceğiniz projeler hayal gücünüze kalmış!

Requirements

  • Fusion360 ile Hızlı Prototipleme dersi için bilgisayarınızda Fusion360 programının yüklü olması gerekmektedir. Eğitimin başında Fusion360’ı bilgisayarlara indirme işlemi anlatılacaktır.
  • Bu kurs için MacOs ve Windows bilgisayarlar kullanılabilir, program ikisi için de uygundur.

Description

Bu derste Autodesk Fusion 360 programını kullanarak 3 boyutlu ve 2 boyutlu tasarım yapmanın temellerini öğreneceğiz. Bu ders iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde ilk olarak programın ara yüzünü ve temel kavramlarını öğreneceğiz. Daha sonra 2 boyutlu çizimler yaparak 3 boyutlu şekiller oluşturacağız İkinci bölümde ise öğrendiğimiz araçları kullanarak telefon tutucu, vazo ve oyuncak helikopter projeleri yapacağız. Bu dersi aldıktan sonra bilgisayar ortamında hayata geçirebileceğiniz projeler hayal gücünüze kalmış!

Who this course is for:

  • Eğitim başlangıç seviyesi için uygundur.
  • Daha önceden 2D veya 3D tasarım tecrübesi olmayan öğrenciler için tüm temeller anlatılır.
  • Fusion360 programında bir tasarım yapmak için gereken bütün araçlar anlatılır ve eğitimin sonunda her öğrenci kendi projesini yapabilecek düzeye gelir.

Instructor

Hisar School Computer Science Team
HisarCS .)
  • 4.2 Instructor Rating
  • 956 Reviews
  • 33,419 Students
  • 14 Courses

HisarCS is a student-run organization and part of the Computer Science Department of Hisar School in Istanbul, Turkey. We develop hobby programming and robotics projects, participate in competitions and conferences and organize various educational events. We have been giving computer science workshops both nationally and internationally for the last 6 years, to hundreds of students.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses