Flycod ile 5 Dakika da Web Sitenizi Hazırlayın!

Kod ve Tasarım bilgisi gerektirmeden çok kısa sürede kendi web sitenizi oluşturun.
Rating: 4.3 out of 5 (91 ratings)
7,029 students
Turkish

Sıfırdan web sitesi kurun.

Requirements

 • Websitesi ile ilgili bazı terimleri bilmek.
 • Sürükle bırakın mantığını bilmek

Description

Flycod; Kod ve Tasarım bilgisi gerektirmeden profesyonel bir şekilde kendi websitenizi oluşturmanızı sağlayan bir sistemdir. Sıfırdan sürükle bırak sistemi ile bir çok kategorideki bileşenşenler ile sitenizi kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz.Flycod Dünyanın en hızlı web site yapma platformu olmakla birlikte Dünyanın en büyük tasarım kütüphanesini sizlere sunar. Tasarım kütüphanelerini kullanarak dilediğiniz sektöre özel temalar veya nesler le web sitesi yapabilirsiniz.Sizde hemen Flycod ile Sıfırdan Kod ve Tasarım bilmeden sitenizi oluşturmaya başlamak için bu ücretsiz kursa kayıt olun!

Who this course is for:

 • Kod ve Tasarım bilgisi olmadan profesyonel site kurmak isteyenler
 • Web sitesi kurmak isteyenler
 • Web sitesi yaparak gelir elde etmek isteyenler.

Course content

2 sections15 lectures53m total length
 • Giriş
  03:27

Instructor

Tasarımcı, Mühendis Adayı, Yazar, Eğitmen
Burak Bayram
 • 4.3 Instructor Rating
 • 1,830 Reviews
 • 15,326 Students
 • 3 Courses

Merhaba Arkadaşlar Ben Burak Bayram cümlesiyle başlayan, bu güne kadar Youtube'da 500'e yakın videolu eğitim seti hazırladım ve bunlar 8.000.000'a yakın kişi tarafından izlendi ve izlenmeye devam ediyor.. Bu eğitim setleri içinde Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe Experience Design, CamTasia Studio, Wordpress, Youtube, Construct 2, İşletim Sistemleri Kullanımı gibi birçok farklı alanda eğitim videosu hazırlayıp 40.000 aboneli Türkiye'nin en büyük eğitim kanallarından birini lisenin ilk yıllarından beri yönetmekteyim.

Ayrıca 2016 yılında Youtube, Youtube'da Para Kazanma ve Başlangıç Seviyesinde Vİdeo Düzenleme gibi konuları içeren Youtube isimli kitabı Kodlab Yayınlarının katkılarıyla yayınlamış bulunmaktayım.

Bunlar dışında Kariyer Sohbetleri isimli hazırlamış olduğum video serisi ile iş dünyasında kendi alanında başarılı olmuş bireylerle, gelecekte bu adımlardan faydalanacak öğrenci arkadaşlar için bir sohbet tadında röportajlar hazırlıyoruz.

Bilgisayar Mühendisliği okurken aynı zamanda İşletme okumaya da başlayan ama Tasarım da kendini geliştirmiş biri olarak birçok tasarım alanında ürünler ortaya koymuş durumdayım. Microsoft, Blesh gibi şirketlerde tasarım alanında çalışıp kendimi daha fazla geliştirdim.

Udemy'de ders hazırlamak, insanlara birşeyler aktarabilmek, size yeni iş alanları oluşturabilmek için kullandığım kısa yolları, araçları, programları anlatmak benim için gerçekten çok eğlenceli olacak. İnşallah sizde aynı şekilde dersleri izlerken aynı derecede eğlenip güzel bir video olmuş diye içinizden geçirirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği okuyup aynı zamanda işletmeye devam etmem ve kendi kendimi tasarımda geliştirmem. Bir tasarımı yaparken nasıl kodlanacağı hakkında bilgim varken ve bunun pazarlanması ve iş yönetimi kısmında bilgi sahibi olmam yapacağımız tasarımları her açıdan daha güzel kılacağını düşünüyorum.