Udemy

Flexapp ile Android ve IOS uygulama geliştirme

Android ve IOS için özel eğitimlere ihtiyaç duymadan profesyonel mobil uygulamalar geliştirmek için başlangıç eğitimi
Free tutorial
Rating: 4.3 out of 5 (111 ratings)
13,485 students
1hr 58min of on-demand video
Turkish

Mobil uygulama geliştirebileceksiniz.
Flexapp platformunu kullanabileceksiniz.

Requirements

  • Temel seviye programcılık. Programlama dili farketmez
  • Temel seviye web servis(Rest API) bilgisi.

Description

Flexapp platformunu kullanarak profesyonel mobil uygulamalar yapmak için başlangıç eğitimidir. Bu eğitimle birlikte proje oluşturma, webservislerden bilgi alma ve ekranda görüntüleme gibi işlemlerin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Ayrıca geliştirdiğiniz mobil uygulamayı derleyip telefonlara yüklenebilir hale getirmeyide öğreneceksiniz. Eğitim derslerini birebir uygulamalı olarak sizinde yapmanız ve platforma alışmanız çok önemli. Böylelikle daha sonra yayınlayacağımız üst seviye eğitimleri için daha donanımlı olacaksınız.

Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyer 49$ değerindeki flexapp lisansı ücretsiz kullanma hakkına kavuşacak. Tek yapılması gereken diğer kursiyerlere faydalı olacak 1 adet eğitim videosu çekmek ve yayınlamak (isterseniz flexapp youtube hesabında yayınlayabiliriz). Böylelikle herkesin kazandığı ama kaybedenin olmadığı bir ekosistem oluşturabiliriz.

Who this course is for:

  • Mobil uygulama geliştirmek isteyen herkes

Instructor

Bilgisayar Mühendisi
Nesim SEZER
  • 4.3 Instructor Rating
  • 111 Reviews
  • 13,484 Students
  • 1 Course

2004 Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Mobil uygulama geliştirme serüveni üniversite yıllarında başladı. İBB Cep Trafik uygulamasını 2006 yılında geliştirerek ilk ticari uygulamamı hayata geçirdim. Sonraki yıllarda ise birçok kurumsal projelere hem geliştirici hem proje  yöneticisi olarak imza attım. Son 3 yıldır Flexapp platformunu geliştirerek yılların bilgi birikimini taçlandırma arzusu içerisindeyim. Başlangıç seviyesi ile giriş yaptığım udemy eğitimlerine profesyonel eğitimler ile devam etmeyi planlıyorum.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses