Firebase 9 Kursu (Javascript - Webpack ile) [2021]

Firebase Versiyon 9 Temel Konularını Javascript ve Webpack Kullanarak Öğreniyoruz
Rating: 4.6 out of 5 (4 ratings)
1,144 students
Turkish

Firebase 9 Firestore Database Oluşturma İşlemlerini
Firebase 9 Firestore Koleksiyon ve Belge Oluşturma İşlemlerini
Firebase 9 Firestore Belge Ekleme, Silme ve Güncelleme İşlemlerini
Firebase 9 Firestore Belgelere Erişme ve Anlık Olarak Verilerini Çağırma İşlemleri
Firebase 9 Authentication İşlemleri

Requirements

  • Temel Javascript
  • Temel Webpack

Description

Firebase 9 Kursu (Javasccript - Webpack ile) [2021]

Firebase Versiyon 9 Temel Konularını Javascript ve Webpack Kullanarak Öğreniyoruz. Firestore Koleksiyon ve Belge oluşturmayı ve belgeler üzerindeki işlemleri (Ekleme-Silme ve Güncelleme) öğreniyoruz. Authentication ile kullanıcı işlemlerini öğreniyoruz. Böylece kullanıcı yetkili projeler geliştirebiliyoruz.

Bu kursumuzda Firebase 9 'un Firestore ve Authentication bölümlerinin temel konularını webpack kullanarak öğreniyoruz.

Peki Firebase Nedir?

Google tarafından yeni özelliklerin eklenmesiyle gelişen Firebase, bütün bu ihtiyaçları karşılayabilme iddiasında ücretsiz kullanım da sunan bir platform.

Herhangi bir platformda uygulama geliştirmeye bir sebeple başlayıp daha sonra bir kontrol paneli ve her durumda ulaşılabilir kullanıcı veri deposuna ihtiyacınız olduğunu hemen hissetmişsinizdir. Günümüzde uygulamalar platform farketmeksizin aynı veriye her cihazdan erişmek istiyor. Uygulaması, birçok kullanıcı tarafından yüklenen geliştiricilerin de kayıt - oturum bilgilerini tutma, uygulamaların kullanım verilerini analiz etme, yeni duyurular yapmak için aynı zamanda kullanıcıya bildirim gönderme, uygulamayı test etme gibi işlemleri rahatlıkla yönetebileceği bir yönetim paneli gerekiyor.

İşte Google tarafından yeni özelliklerin eklenmesiyle sürekli kendini geliştiren Firebase, bütün bu ihtiyaçları karşılayabilmek için uygulama geliştiricilerine ücretsiz kullanım da sunan bir platformdur.

Bu kursum ile Firebase 'in 9.versiyonunu herkes kullanabilsin diye en temelden başlayarak Javascript ile sizlere sunuyorum. Umarım bu kursum ile Firebase'i bilmeyenler öğrenmeye başlayacak, zaten bilenler ise 9. versiyonun yeniliklerini öğrenmiş olacaktır.

Başka kurslarım ile görüşmek üzere...

Who this course is for:

  • Firebase 9 sürümünü öğrenmek isteyenler

Instructor

Software-Game Developer
AOS Software
  • 4.2 Instructor Rating
  • 1,495 Reviews
  • 52,567 Students
  • 32 Courses

Freelance C# uzmanı ve web,masaüstü, mobil uygulama ve oyun geliştiricisi

Yıllardır Asp.Net MVC ile kurumsal projeler gerçekleştiriyorum ve kamu kuruluşlarına danışmanlıklar yapıyorum. Open source projelerine destek veriyorum ve orjinal içerikler üretiyorum.

Alanımızla ilgili piyasada hala eski teknolojilerin takip edildiğini gözlemlediğim ve bu alanda gelişimlere katkıda bulunmak amacıyla eğitim videoları oluşturmaya karar verdim.  Benden beklenen projeleri oluştururken  karşılaştığım sorunlar, cevaplanmasını istediğim sorular,araştırma ihtiyacı hissettiğim noktaları göz önünde bulundurarak videoları hazırlayacağım.