Evrim ve Reiki - 1 Eğitimi

Evrim Yolunda Rehberlik Arayanlar
Rating: 4.2 out of 5 (18 ratings)
345 students
Turkish

Tüm canlıların dünyada bulunma nedeni deneyimlemek suretiyle evrim programını tamamlamaktır.
EvrenEvrenin Enerjisini nasıl kullanabiliriz?Sağlıklı bir yaşam için yapmamız gerekenler nelerdir ?
Nasıl Şifacı Olabiliriz?
Sorularına cevap arıyorsanız tam size göre bir seminerdir.

Requirements

  • Okuma yazma bilen ve kişisel gelişim, evrim (tekamül) ve şifa konularına ilgi duyan herkes katılabilir.

Description

Bu kurs iki aşamadan oluşmaktadır; Reiki - 1. seviye teorik eğitimi ve Reiki 1. seviye uyumlaması. Ayrıca frekans, evrim bilgisi, evrenin ve ruhun yapısı gibi konularda da bilgiler verilmektedir.

Kursun sonunda başarılı bir reiki-1 uygulayıcı olacaksınız. Kendinize ve çevrenizdekilere şifa vermeye kanal olabilecek, evrim sürecinizde ilerleminizi kolaylaştıracak bir teknik öğrenmiş olacaksınız. Ruh-Beden-Zihin dengenizi sağlayarak yaşamınızı daha konforlu hale getireceksiniz.

Bu dünyaya geliş amacınız ve görevleriniz konusunu sorguluyor ve bu yazıyı okuyorsanız, artık spiritüel dünya size kapılarını açmış ve adım atmanızı beklemektedir. UYANIŞ dediğimiz bu olguya hoşgeldiniz.

Dünyanın çok daha fazla uyanmış insana ihtiyacı vardır.

Yaşadığımız dünyayı daha güzel bir yer yapabilmek için her bireyin kendi evrim sürecini hızlandırması gerekmektedir. Hasat dediğimiz bir süreçten geçiyoruz ve frekanssal olarak bir üst kademeye geçmeyi deneyimliyoruz. KORKU-KEDER-KİBİR sınavlarının olduğu 3. yoğunluk seviyesinden, KOŞULSUZ SEVGİ ve YÜKSEK MERHAMET planı olan 4. yoğunluk frekansına geçmeyi deneyimliyoruz.

Reiki enerjisi bizden daha akıllı bir enerjidir ve sonsuzdur. Uyumlamayı alan herkes bu sonsuz enerji kaynağını kullanmaya hak kazanır. Fizik bedenimizin dışında gözle göremediğimiz enerji bedenimiz vardır. Bu enerji beden aslında tüm yaşam fonksiyonlarımızı yönetir. Hastalık önce enerji bedende oluşur. Daha sonra fizij bedende materyalize olur. Reiki enerjisi ile biz hastalıklar fizik bedenimize sirayet etmeden şifalandırma şansı elde ederiz.

Umarım hepimiz başarılı oluruz , BİR oluruz.

Servgiyle Kalın

Zeki GÖNDEN

Who this course is for:

  • Uyanmaya ihtiyacı olan herkes.
  • Kişisel Gelişim konusunda istekli ve arayış içinde olanlar.
  • Hayatında tekrarlayan problem yaşayanlar.

Instructor

Reiki Master
Zeki Gonden
  • 4.2 Instructor Rating
  • 18 Reviews
  • 345 Students
  • 1 Course

1971 İzmir doğumluyum . Dokuz Eylül Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunuyum.

Spiritüel yolculuğum 2016 yılında Silva Metodu Eğitimi ile başladı. Daha sonra Transsenkronizasyon ve Sırlar Okulu eğitimini tamamladım. (Bu eğitim 5. yoğunluk şifa kodların eğitimidir). Reiki 1-2-3  ve Masterlık eğitimini aldım. Ardından Durugörü Eğitimi ve Tanrısallık okulu eğitimini tamamladım. Nümeroloji ve Tetahealing 4 modül uygulayıcılık Eğitimi aldım.

Bireysel şifa seansları yapıyorum. Reiki ve Durugörü Eğitimleri veriyorum.