Evde İngilizce Öğrenme Teknikleri
4.4 (11 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
74 students enrolled

Evde İngilizce Öğrenme Teknikleri

Neden İngilizce'yi Evinizde Öğrenmeyesiniz?
4.4 (11 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
74 students enrolled
Created by Burhan EREN
Last updated 7/2020
Turkish
Current price: $13.99 Original price: $19.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 3.5 hours on-demand video
 • 1 downloadable resource
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Kendi kendinize İngilizce öğreneceksiniz
 • Evde İngilizce konusunda kendinizi geliştireceksiniz
 • İngilizceyi konuşmaya ve anlamaya başlayacaksınız
 • İngilizceye yabancı olmaktan kurtulacaksınız
Requirements
 • Hiç İngilizce altyapısı olmayanlar
 • Temel düzey İngilizce bilenler
 • Kısmen İngilizce konuşup anlaşabilenler
Description

Kurslara binlerce lira vermek yerine evde öğrenseniz olmaz mı? Hem de %100 başarıya ulaşmış tekniklerle...

Burhan EREN farklıyla kaliteli, gerçek İngilizce'ye adım atın!


12 Dersten oluşan bu eğitim seti ile evinizde nasıl İngilizce öğreneceğinizi, hangi taktiklerin uygulanması gerektiğini öğreneceksiniz. Hem de sıkıcı ve monotonluktan uzak bir anlatımla. Yüksek fiyatlı eğitimler yerine evde öğrenmeyi deneyin, düşünün, ne kaybedersiniz?

Hadi eğitimimize başlayalım!

Who this course is for:
 • Evde İngilizce öğrenmek isteyenler
 • İngilizce kursları için maddi durumu olmayanlar
 • Sürekli pratik yapmak isteyenler
 • İngilizce öğrenmiş ama unutmaya yüz tutmuşlar
Course content
Expand all 14 lectures 03:43:26
+ Giriş
1 lecture 07:02

İlk videomuzda Burhan EREN kimdir, neler yapmaktadır? gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Aynı zamanda bu eğitim setini hangi yöntemlerle işleyeceğiz, neler yapacağız bunlara bir göz atıyoruz.

Preview 07:02
+ Ders 2: Mantığı Kavrayın
1 lecture 11:49

Evde İngilizce öğrenmeye ilk adımımız, İngilizce dilini tam anlamıyla kavramaktır. Çünkü öğreneceğimiz dilin mantığını kavramdan onu öğrenmek, öğreneceğimiz şeylerin havada kalmasına sebep olacaktır. Bu bölümde ondan bahsedeceğim ayrıntılı olarak. Aynı zamanda evde çalışırken ise nelerden kaçınacağınızı anlatacağım. Hadi buyrun!

Mantığı Kavrayın
11:49
+ Ders 3: Dinleyin
1 lecture 11:17

Evde İngilizce Öğrenme yolundaki ikinci adımımızda "dinleme" konusunu ele alacağım. Bu bölümde dinleme neden bu kadar önemli, faydaları nelerdir? gibi soruların cevaplarını bulacağız. Ayrıca evde yapabileceğiniz dinleme alıştırmaları konusunda da bilgi vereceğim. Not defterinize notlarınızı almayı unutmayın.

Dinleyin
11:17
+ Telaffuz
1 lecture 18:21

İngilizce öğrenirken pek dikkat etmediğimiz konu; telaffuz. Peki bu telaffuz önemli mi? Önemliyse ne kadar önemli, niçin önemli ve iyi bir telaffuz için neler yapılabilir sorularının cevabını bulacaksınız. Evde nasıl geliştirebileceğiniz ve hangi kaynakları kullanmanız gerektiği hakkında sizlere çok önemli bilgiler vereceğim.

Telaffuz
18:21
+ Okuyun
1 lecture 27:23

Evde İngilizce Öğrenme sürecinin anahtar aktivitelerinden biri de okumadır. Bu videoda okumanın neden bu kadar önemli olduğu, verimli bir okuma için neler yapılması gerektiği ve evde ne gibi teknikler uygulanmasını gerektiğini detaylıca öğreneceğiz.

Okuyun
27:23
+ Bölüm 6: Formülize Etme
1 lecture 21:46

İngilizce derslerinizde, kurslarda ya da kitaplarda görmüş olduğunuz cümle formülleri gerçekten gerekli mi? İngilizce öğrenmemizde faydası ya da zararları nelerdir? Bu konu hakkında yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri öğreneceğiz.

Formülize Etme
21:46
+ Bölüm 7: Güncelleyin
1 lecture 11:57

Genel olarak güncellik nedir? Bu güncelliğin İngilizce ile bağlantısı nedir? Sorularını sorup cevaplarını beraber verdikten sonra, nelere dikkat etmemiz gerektiğini detaylıca öğreneceğiz.

Güncelleyin
11:57
+ Bölüm 8: Kalıplar ve Ötesi
1 lecture 17:07

Aslında İngilizce öğrenme sürecinin temel taşlarından biri olan kalıpların bize ne faydalar sağladığını biliyor musunuz? Bu dersimizde hem kalıpların faydalarını, hem de nerelerde nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz.

Ders 8: Kalıplar
17:07
+ Bölüm 9: Kelime Haznesi
1 lecture 21:57

İngilizce kelime haznesinin önemi oldukça bariz. Peki kelime haznesine neden bu kadar ihtiyacımız var? Kelime dağarcığımızı geliştirmek için en uygun yöntem hangisidir? Neler yapılmalı ve yapılmamalı size detaylıca anlatacağım.

Preview 21:57
+ Bölüm 10: Mantığını Kavrayın
1 lecture 19:35

Bir dili öğrenmenin en anlaşılır yolu, onun mantığını kavramaktır. Peki İngilizce'nin mantığını nasıl kavrayabilirsiniz? Bu size neler kazandırır? Bu önemli konuyu oldukça geniş bir şekilde anlatacağım. Bu sayede evde İngilizce öğrenmenin en temel kilometre taşlarından birini öğrenmiş olacaksınız.

Ders 10: Mantığı Kavramak
19:35