Etkili Sunum ve TED tarzında Topluluk Önünde Konuşma Sanatı
4.4 (300 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1,584 students enrolled

Etkili Sunum ve TED tarzında Topluluk Önünde Konuşma Sanatı

Etkili sunum teknikleri ve topluluk önünde konuşma sanatıyla tutkunuzu unutulmayacak bir performansa dönüştürün
Bestseller
4.4 (300 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1,584 students enrolled
Created by Evrim Kanbur
Last updated 1/2020
Turkish
Current price: $135.99 Original price: $194.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 1 hour on-demand video
 • 4 downloadable resources
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Etkili sunum teknikleri, topluluk önünde konuşma sanatı, ve hikaye anlatıcılığınızı geliştirirken her bir ders sonrası konuşmacı olarak kendinize olan güveniniz yükselip
 • Etkili sunum ve topluluk önünde konuşma sanatı kursu boyunca aldığınız doğru yönlendirmeler, kursta bahsedilen pozitif düşünce yapısı ve öğrendiğiniz teknikler vasıtası ile seyircinizin içindeki gücü uyandırıp, eğiterek, bilgilendirerek, motive edip harekete geçirebilecek kadar etkili bir konuşmacıya dönüşeceksiniz.
 • Etkili sunum ve topluluk önünde konuşma sanatınızın gücü ile konuşmalarınız hatırlandıkça siz de unutulmaz bir konuşmacıya dönüşüyor olacaksınız.
 • Herhangi büyüklükteki bir topluluk önünde sunum yaparken kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.
 • Dünya klasmanında etkili sunum ve topluluk önünde konuşma teknikleri ve tüyolarıyla donanacaksınız.
 • İçerik yapılandırması, maksimum etki yaratacak sunum teknikleri, konuşma analizleri, konuşmanıza dakikalar kala kullanabileceğiniz tüyolar ve bonus derslerle topluluk önünde konuşma ve sunum becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız.
Requirements
 • Daha iyi bir konuşmacı olmak için kararlılık.
 • Talebi yüksek olan "etkili sunum ve topluluk önünde konuşma sanatı" becerisine yatırım yapmak için istekli ve sabırlı olmak.
 • Topluluk önünde konuşma becerilerinizi pratik etmek için öğrenmeye açık bir düşünce yapısı ve cesaret.
Description

ETKİLİ SUNUM VE TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA SANATININ HAREKETE GEÇİRİCİ GÜCÜ

Etkili sunum yaparak seyircinizin içindeki gücü uyandırmak, toplulukları eğitmek, motive edip ilham vererek kitleleri harekete geçirmek elde edilecek en büyük başarılardan biridir. Kim böyle bir tecrübeye sahip olmak istemez ki? Tabi ki, bunu söylemesi kolay ama doğru yönlendirme, pozitif düşünce yapısı, kararlılık ve her adımda öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye odaklı şekilde pratik yaptığınızda etkili sunum ve topluluk önünde konuşma sanatı sizin gücünüz olacaktır.   


ETKİLİ SUNUM VE TED TARZINDA TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA SANATI KURSUNDA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu kurs size hem doğru becerileri kazandırarak hem de zihninizi doğru düşünce yapılarıyla zenginleştirmenize yardımcı olarak etkili  bir konuşmacı olmak için çıktığınız bu yolculukta sizin odaklanmanıza ve  karşınıza çıkabilecek herhangi bir zorluğu kolayca aşmanıza yardımcı olacaktır. Bu kurs bitiminde aşağıdaki konularla donanarak elinizi kaldırıp beni takip edin diyebilecek kadar etkili bir konuşmacıya dönüşeceksiniz. 

 • Sunumunuzun İçerik Yapılandırması

 • Maksimum Etki için Sunum Teknikleri

 • Konuşmacıların Analizleri

 • Sunumunuzla ilgili Kişiselleştirilmiş Geri Bildirim


NEDEN BU KURSTA EĞİTMENİNİZ OLARAK BENİMLE YOLA ÇIKMALISINIZ?

Benim adım Evrim. Girişimciyim aynı zamanda Şangay’da uluslararası bir okulun İşletme Bölüm başkanı olarak işletme, ekonomi ve girişimcilik dersleri veriyorum. Bir öğretmen ve girişimci olarak, her gün farklı büyüklükteki toplulukların önündeyim. Hem kurumsal şirketlerin ve komünitelerin etkinliklerinde hem de uluslararası girişimcilik etkinliklerinde konuşmalar yapıyorum. TEDx Çin’de 450 kişilik seyirciye ve aynı anda beni internetten canlı yayınla izleyen 500bin kişiye bir konuşma gerçekleştirdim. Farklı altyapılardan gelen kişilere topluluk önünde konuşma, sunum teknikleri ve yatırımcı sunumları ile ilgili birebir danışmanlık veriyorum. Daha detaylı bilgi için Eğitmen profilime ve Linkedin profilime göz atabilirsiniz.


Tecrübelerimi ve bilgilerimi sadece ders verdiğim sınıftaki öğrencilerimle sınırlı tutarak değil, sizinle, yani dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle de paylaşmak için kararlıyım. O yüzden, bu kursta eğitmeniniz olarak birlikte yola koyuluyoruz. Bu kurstan mezun olan bazı öğrencilerimin düşüncelerini de sizinle paylaşmak isterim:


'' Bu kursta sunulan bilgiler ve eğitmenin öğretme tarzı öğrenme eğrisini hızlandırarak öğrenciye büyük avantaj sağlıyor. Kursta öğretilen detaylar ve tavsiyelerin yaptığım sunum ve konuşmalara son derece faydası oldu. Kursun müfredatı son derece profesyonel ve takibi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış. Eğitmen son derece bilgili ve güzel anlatımı ile kursu ilgi çekici kılıyor.''

-Perihan Ülger, İstanbul


''Evrim’in kurslarını çok seviyorum. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri kursunu Türkçe de yayınladığını duyunca hemen kayıt oldum. Eğitmen, her bir videonun arkasındaki emek, konuya hakimiyeti ve kurs içeriğini yapılandırma şekli ile çok keyifli bir öğrenme tecrübesi sunuyor. Kursta anlatılan teknik bilgilerin gerçek hayattan sunulan örnekler ve kendi tecrübesi ile harmanlanmasının benim becerilerimi geliştirmemde büyük faydası oldu. Sunum teknikleri ve topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmek isteyenlere bu kursu şiddetle öneririm.''

-Gökçen Kurt, Singapur


''Son derece ilham verici bir kurs. Gerçek hayattan verilen örneklerle eğitmenin çok net bir anlatım tarzı var.''

-Sinan Erk Mutafoğlu, Şanghay


''Harika bir kurs! Örneklerle zenginleştirilen içerik son derece faydalı. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri benim için kişisel bir ilgi olmasına rağmen sunulan bilgileri hayatımın her alanında rahatlıkla kullanıyorum. Evrim’in açık ve net anlatımı ve öğretme tarzı kursu eğlenceli kılıyor.''

-Elif Atay, Bali


Sizleri, bu kursta anlatılan TED tarzı topluluk önünde konuşma sanatı ve etkili sunum tekniklerinden başarıyla mezun olmuş ve öğrendikleri bu bilgiler sayesinde kariyerlerinde daha da üst noktalara gelmiş öğrencilerimin arasında görmeyi diliyorum.  Konuşma sanatı ve sunum becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak için ilk adımı atıp  bu kursa şimdi kayıt olun.


Kursta görüşmek dileği ile

Who this course is for:
 • Topluluk önünde konuşma, sunum teknikleri ve hikaye anlatıcılığı becerilerini bir üst seviyeye taşımak isteyenler.
 • Yakın zamanda topluluk önünde konuşma yapacaklar.
 • Satış, Pazarlama, İş Geliştirme, İletişim ve Halkla İlişkiler departmanında çalışanlar.
 • Kendi işini kuranlar ya da kurmayı düşünenler.
 • Topluluk önünde konuşma korkusu olanlar ya da etkili bir konuşmacı olmakta sorun yaşayanlar.
Course content
Expand all 13 lectures 01:12:17
+ Stratejik İçerik Yapılandırması
8 lectures 33:58
Twitter Dostu Başlığınız
09:49
Bütün Sunumların 3 Yapıtaşı
03:11
3 Kural ve Mesaj Haritası
07:15
4 Temel Hikaye Çizgisi
02:15
Al Götür Mesajı
02:33
+ Maksimum Etki için Sunum Teknikleri
3 lectures 26:07
Maksimum Etki için Sesinizi Nasıl Kullanmalısınız?
11:15
Saygınlığınızı Azaltan En Önemli Unsur
05:43
Beden Dilini Etkili Kullanmanın Teknikleri
09:09