Udemy

Etkileyici Sunum Hazırlama İpuçları

Sürekli yenilenen içeriğiyle, etkileyici sunum hazırlamanın ipuçları
Free tutorial
Rating: 4.4 out of 5 (1,419 ratings)
38,895 students
54min of on-demand video
Turkish

Etkileyici sunum hazırlamanın ipuçlarını öğreneceksiniz.
Sunum hazırlamanın temellerini öğreneceksiniz.
Sunum hazırlarken yapılan hatalardan kaçınmanın yollarını keşfedeceksiniz.
Sunumlarda görsel kullanmanın metodolojisini öğreneceksiniz.

Requirements

 • Temel düzeyde sunum hazırlamak yeterlidir

Description

Hayatımız boyunca yaptığımız sunumlarla, dinleyenleri etkilememiz bekleniyor. Üstelik etkileyici sunum hazırlamak, iş dünyası için ayırt edici bir özellik olmaya başlamış durumda. Etrafınızdakilerden farklılaşmak ve üzerinde uzun mesai harcadığınız işlerin hak ettiği değeri görmesi için iyi bir sunum hazırlamanız gerektiği artık bir sır değil. Etkileyici sunumlar hazırlamak içinse günlerce uğraşmanız gerekmiyor. Pratik yöntemlere, ipuçlarına ve hazır bir şablon dosyasına sahipseniz her defasında başarılı sonuçlar almanız kaçınılmaz olur.

Yaptığınız işlerin parlamasını sağlayacak olan şey iyi bir sunumdur. Etkileyici sunum hazırlamak için küçük ipuçları, sunumlarınızı farklı bir boyuta taşımada çok işinize yarayacak. Uygulaması kolay ipuçları sayesinde kendinize özgü bir yaklaşımla, benzersiz sunumlar hazırlayacaksınız.

Üstelik düzenli olarak göndereceğim yeni ipuçlarıyla, sürekli yeni bilgiler edinmeye devam edeceksiniz. Duyuruları takip ederek güncel kalabilirsiniz.

Eğitim videolarına ek olarak hazırladığım kılavuzları lokalinize indirebilir ve çıktı alabilirsiniz. Bu sayede videoları tekrar izlemek zorunda kalmadan, öğrendiğiniz tüm bilgileri hızlı bir şekilde hatırlayacaksınız.


Eğitimle birlikte edincekleriniz:

 • 1 saat isteğe bağlı video

 • Öğrendiklerinizi hatırlatmak için hazırlanmış "2 kılavuz"

 • Sunum hazırlarken kullanabileceğiniz "Taslak sunum dosyası"

 • Düzenli aralıklarla eklenen yeni ipuçları


Who this course is for:

 • Etkileyici sunum hazırlamak isteyenler
 • Sunum konusunda yeni bilgiler edinmek isteyenler
 • Mevcut sunum yeteneğini geliştirmek isteyenler

Instructor

PowerPoint Master
Tarik Saydiran
 • 4.5 Instructor Rating
 • 2,239 Reviews
 • 45,124 Students
 • 9 Courses

In my adventure with Udemy, which I started exactly 3 years ago, today I have reached more than 40 thousand students from 120 different countries who speak 31 different languages. This process taught me the truth that there is no limit in the world and that learning is universal.

The feeling of a student preparing for a presentation in the Philippines with your voice and asking you questions when stuck, a student thanking you in Ireland, or the urgent message of support you received from Brazil, and the urge to try to help you can hardly describe.

Remember that you can inspire community even on subjects you think you have little knowledge of. My adventure started with the sentence: "You too can become an instructor on Udemy."

And today I am one of the highest rated PowerPoint instructors in Udemy.

See you inside.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses