Etkileyici Sunum Hazırlama İpuçları

Sürekli yenilenen içeriğiyle, etkileyici sunum hazırlamanın ipuçları
Rating: 4.5 out of 5 (1,079 ratings)
27,505 students
Turkish
Etkileyici sunum hazırlamanın ipuçlarını öğreneceksiniz.
Sunum hazırlamanın temellerini öğreneceksiniz.
Sunum hazırlarken yapılan hatalardan kaçınmanın yollarını keşfedeceksiniz.
Sunumlarda görsel kullanmanın metodolojisini öğreneceksiniz.

Requirements

 • Temel düzeyde sunum hazırlamak yeterlidir

Description

Hayatımız boyunca yaptığımız sunumlarla, dinleyenleri etkilememiz bekleniyor. Üstelik etkileyici sunum hazırlamak, iş dünyası için ayırt edici bir özellik olmaya başlamış durumda. Etrafınızdakilerden farklılaşmak ve üzerinde uzun mesai harcadığınız işlerin hak ettiği değeri görmesi için iyi bir sunum hazırlamanız gerektiği artık bir sır değil. Etkileyici sunumlar hazırlamak içinse günlerce uğraşmanız gerekmiyor. Pratik yöntemlere, ipuçlarına ve hazır bir şablon dosyasına sahipseniz her defasında başarılı sonuçlar almanız kaçınılmaz olur.

Yaptığınız işlerin parlamasını sağlayacak olan şey iyi bir sunumdur. Etkileyici sunum hazırlamak için küçük ipuçları, sunumlarınızı farklı bir boyuta taşımada çok işinize yarayacak. Uygulaması kolay ipuçları sayesinde kendinize özgü bir yaklaşımla, benzersiz sunumlar hazırlayacaksınız.

Üstelik düzenli olarak göndereceğim yeni ipuçlarıyla, sürekli yeni bilgiler edinmeye devam edeceksiniz. Duyuruları takip ederek güncel kalabilirsiniz.

Eğitim videolarına ek olarak hazırladığım kılavuzları lokalinize indirebilir ve çıktı alabilirsiniz. Bu sayede videoları tekrar izlemek zorunda kalmadan, öğrendiğiniz tüm bilgileri hızlı bir şekilde hatırlayacaksınız.


Eğitimle birlikte edincekleriniz:

 • 1 saat isteğe bağlı video

 • Öğrendiklerinizi hatırlatmak için hazırlanmış "2 kılavuz"

 • Sunum hazırlarken kullanabileceğiniz "Taslak sunum dosyası"

 • Düzenli aralıklarla eklenen yeni ipuçları


Who this course is for:

 • Etkileyici sunum hazırlamak isteyenler
 • Sunum konusunda yeni bilgiler edinmek isteyenler
 • Mevcut sunum yeteneğini geliştirmek isteyenler

Course content

3 sections10 lectures52m total length
 • Giriş
  01:06

Instructor

Your PowerPoint Master
Tarik Saydiran
 • 4.5 Instructor Rating
 • 1,449 Reviews
 • 29,620 Students
 • 5 Courses

10 yıldan fazla süredir kariyerimin her alanında, çeşitli platformlar için sunum hazırlıyorum.

Kazandığım yarışmalardan, aldığım terfilere kadar hazırladığım sunumlar her zaman en iyisiydi ve beraberinde başarılar getirdi.

Hayatın her alanında sunum becerisine ihtiyaç duyulduğunun bugün herkes farkında. Fakat sunulan materyalin niteliği pek çoklarınca gözardı edilmiş durumda. Sunumlarınızı farklılaştırmak ve kitlenizi etkilmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri, her biri farklı konseptte hazırlanmış eğitimlerimde sizin için biraraya getiriyorum.

Ben Tarık Saydıran, bir tutku olarak başladığım sunum hazırlama serüvenimde, bugün 10 yılı aşkın tecrübemle etkileyici sunumlar hazırlamanıza yardımcı olmak için Udemy’deyim.

----------------------------------------------------------------------------

I remember the first time I gave a talk on a stage in 2006. I had a very simple five to six slide presentation, and I was thinking if people would like the pictures I used. With my passion for design and my pursuit for resources, I improved myself in creating better presentations as well as speaking more effectively. The presentations I have prepared for more than 10 years were not always a success, but I have gained a great experience.

I finished in first place with my graduation project presentation in college.  Many startups which I mentored in my professional life, got successful results with their presentations. The presentations I prepared for my company, my colleagues and my friends working in different companies have always been successful in business world too.

I am Tarık Saydıran, an engineer, and I am in Udemy today to support you in creating impressive presentations with my experience and passion.