Udemy

Konumun Gücü

Konumun Gücü
Free tutorial
Rating: 3.4 out of 5 (246 ratings)
10,328 students
1hr 55min of on-demand video
Turkish
Turkish

Konum bilgilerinin işletmelerin daha bilinçli kararlara varmak için verileri sorgulamasına, analiz etmesine, yorumlamasına ve görselleştirmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin
Mekansal teknolojiyi pazar planlama, saha analizi, pazarlama ve tedarik zinciri ve risk yönetimi gibi işletme fonksiyonlarına uygulamayı öğrenin.
Konum bilgilerinin temel performans göstergelerine nasıl entegre edileceğini gösteren vaka çalışmalarını keşfedin.
Mekansal analizin kuruluşların maliyetleri düşürme, geliri artırma ve riski azaltmada nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Requirements

  • Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) kavramlarına aşinalık yardımcı olacaktır, ancak gerekli değildir.
  • Desteklenen tarayıcıların kullanılacağı geniş bantlı internet bağlantısı gerekmektedir.
  • Google Chrome, Firefox Mozilla veya Microsoft Edge kullanmanızı tavsiye ederiz.

Description

Daha derin içgörüler elde edin, daha bilinçli kararlar alın.

Konum analizinin kuruluşlara nasıl rekabet avantajı sağlayan veriye dayalı içgörü sağladığını keşfedin. Bu kurs pazarları, müşterileri, riski ve büyüme potansiyelini daha iyi anlamak için iş verilerinin yerel bileşeninden nasıl yararlanılacağını gösterir. Pazar analizi yapmak için ArcGIS Business Analyst Web App yazılımı ile çalışacaksınız. Demografik, müşteri ve rakip verilerini görselleştirmek ve ilgi çekici haritalar ve bilgi ürünleri kullanarak analiz öngörülerini karar vericilerle paylaşacaksınız.

Who this course is for:

  • İşletme okulu öğrencileri ve mezunları
  • Mekansal düşünme ve işletmede mekansal teknoloji uygulamalarıyla ilgilenen herkes.

Instructor

Esri Türkiye
Esri Türkiye
  • 4.1 Instructor Rating
  • 493 Reviews
  • 14,873 Students
  • 3 Courses

Esri Türkiye, Dünya çapındaki Esri distribütörlerinden biridir ve 2007 yılında faaliyetine başlamıştır. Esri Türkiye, ArcGIS teknolojisine dayalı olarak kapsamlı ürün ve çözümleri ülkemize getirerek profesyonel hizmetler, teknik destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

GeoAcademy programı ile genç mezunlarımıza eğitim ve finansal destek olarak, ülkemizin yetişmiş iş gücü ihtiyaçlarının giderilmesi için yatırımlarına devam etmektedir. Türkiye çapında genişleyen kadrosu ile nitelikli personelin Dünya’nın en gelişmiş CBS platformuyla çalışmasına imkan sağlamaktadır.

Esri Türkiye, Esri ile olan entegrasyonunu daha da geliştirmektedir. Esri’nin Dünya çapındaki teknik destek ağı olan “Global Support” sistemine tam olarak entegredir. Bu sayede, verilen hizmetlerin kalitesi, Esri tarafından da değerlendirilmekte ve gün geçtikçe artmaktadır.

2020 yılının Haziran ayında Esri Türkiye'nin Ankara Eğitim merkezi, tüm süreçleri başarılı bir şekilde tamamlayarak "Esri Authorized Learning Center" (Esri Yetkili Eğitim Merkezi) olmuş ve sınıf içi eğitimleri ile uluslararası geçerlilikte eğitim sertifikası vermeye başlamıştır.

2020 yılının Temmuz ayında, Dünya'daki tüm Esri Distribütörleri arasında Esri Inc. tarafından yapılan değerlendirmede, Esri Türkiye eğitim hizmetleri, "Global Award for Excellence in Training Services" (Eğitim Hizmetlerinde Yılın Distribütörü) ödülüne layık görülmüştür. Böylelikle, verdiğimiz eğitim hizmetimizin kalitesi uluslararası alanda da tescil edilmiştir.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses