Udemy

Kaliteli Video Edit Programı

Ücretsiz Bir Şekilde Video Editleyelim
Free tutorial
Rating: 4.3 out of 5 (216 ratings)
15,460 students
32min of on-demand video
Turkish

Da Vinci Resolve ile Video Editlemeyi

Requirements

  • Bilgisayar ve Birazcık Dikkat

Description

kurs sayesinde Edit konusunda harika bir temel atmış olucaksınız aynı zamanda size kendinizi geliştirmek için gereken çoğu ücretsiz kaynağı göstericez.Yani bu kurs nerden başlıyacağını bilmeyen ama hayal ,ideal ve azime sahip olan herkes için uygundur .Rehber niteliğinde olan bu kurs video editlemeye hobi yada profosyonel anlamda başlamak isteyenlere harika bir temel olucaktır.

Hedef kitle kimdir ?

Kısa sürede video edit yapmak isteyenler

Video editlemeyi öğrenmek için rehber niteliğinde bir temel arayanlar.

Video editlemeye başlıyacak bir yer arayanlar.

Who this course is for:

  • ücretsiz video editlemek isteyen herkes

Instructors

Sel kocamandır, lakin damlalardan oluşmaktadır.
Aşkın TEMEL
  • 3.9 Instructor Rating
  • 2,277 Reviews
  • 76,679 Students
  • 11 Courses

Ben Aşkın TEMEL, küçük yaşlarımdan beri yazılımla içli dışlı bir şekilde ilgileniyorum. Yazılım hayatım boyunca pek çok proje ve girişime dahil oldum. Boş zamanlarımda video hazırlayıp bilgilerimi paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim udemy kurslarındaki amacım sürekli olarak resmi ve ruhsuz bir şekilde anlatılan yazılıma, aslında çok hoş sanatsal bir ruh ile yaklaştığımızda ve hayal gücümüzden yani kendimizden birkaç tutam eklediğimizde yazılımın çok eğlenceli olduğunu geleceğin ve şimdinin umutlarına aktarmak.

Teknoloji Konulu Hackathon ve Yarışmaları Duyuran Ulak
Erken Aşama
  • 3.7 Instructor Rating
  • 1,944 Reviews
  • 68,785 Students
  • 7 Courses

Teknoloji konulu Yarışma ve Hackathon etkinliklerini duyuruyoruz. Web sitemizden düzenli olarak kontrol edebilir yada haftalık mail listemize kaydolup etkinliklerin size gelmesini bekleyebilirsiniz (:

Yarışamalara ve Hackathonlara katılın. Neden?


Çünkü yeni insanlarla tanışıp fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Hatta yeterince iyiyseniz ödüller kazanırsınız. İş başvurunuzda sizi ileriye götürecek bu etkinlikler sandığınızdan daha önemli. Yatırımcılar ve İş verenler bu etkinliklere katılıp yetenek avcılığı yapıyor. Bu etkinliklere katlanlar şuan muhtemelen sizin önünüze geçiyor.

Özellikle online dönemde her şey bu kadar kolayken bu fırsatı kaçırmayın. Bu zamanlar bir daha gelmez. Unutmayın.

Türkiyedeki Yarışma ve Hackathonlardan erken haberdar olmak için haftalık mail listemize kayıt olamayı unutmayın. Derece alıp kendinizi kanıtlayabilir yada kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirsiniz.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses