E-Mail Marketing Sırları 2020: İstediğiniz E-Maile ulaşın.

Aradığız kişilerin, firmaların e-maillerini toplu yada bireysel olarak kolayca bulun ve e-mail gönderin.
Rating: 4.8 out of 5 (464 ratings)
10,340 students
Turkish
Toplu olarak e-mail listesi oluşturabileceksiniz.
Toplu olarak oluşturduğunuz e-mail listelerinin satışını yaparak gelir elde edebileceksiniz.
Doğrudan ulaşmak istediğiniz kişiye bir maille ulaşabileceksiniz.
Ürünlerinizin pazarlamasını e-mail ile yapabileceksiniz.
Hizmetlerinizin pazarlamasını e-mail ile yapabileceksiniz.

Requirements

 • Herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Description

2019’da ister müşteri olun, ister iş arayın, ister ürün ister hizmet satın, artık hedeflediğiniz kişilere ulaşmak çok kolay. Günümüz teknolojisinde en verimli iletişim araçlarından birisi olan e-mail ile satışlarınızı arttırabilir, yeni müşteriler bulabilir, hep girmek istediğiniz işe girebilir, potansiyel müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz. E-Mail marketing'in bilinmeyen gizli yöntemleri kullanarak bir gün içinde tonlarca e-posta kimliği almaya hazır olun. Kimsenin size söyleyemeyeceği nihai sırlar.

Hiç bir önkoşul bulunmamaktadır. İşletmenizi, ürününüzü veya web sitenizi bir üst seviyeye taşımak için bu tekniği sıfırdan öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Işıklar için hazır mısın? Kamera? Aksiyon?

Ardından "E-posta Pazarlama Hack'lerı: E-posta Kimlikleri Çok Büyük Bir Liste Oluştur" eğitimine kaydolun. kaybedecek zaman yok.

Who this course is for:

 • Küçük işletmeler
 • Büyük işletmeler
 • Bireysel girişimciler
 • Bireysel üreticiler
 • İş Arayanlar
 • Ek gelir yaratmak isteyenler

Course content

3 sections12 lectures50m total length
 • Eğitim İçeriği
  06:54

Instructor

Udemy'de E-Ticaret Danışmanı
Samet Metin Karaman
 • 4.6 Instructor Rating
 • 1,098 Reviews
 • 12,421 Students
 • 3 Courses

Metin E-Ticaret serüvenini 5 yıldır devam ettiriyor, şu anda 26 yaşında E-Ticaret platformları arasında Amazon üzerine yoğunlaşmış durumda. 2018 yılında bu alanda zirve yaptı ve yeteneğini gösterdi.Aynı zamanda Viyana Teknik Üniversitesinde Elektronik ve Ekonomi bölümünü bitirdi.

İlk önce, Shopify'da 0 TL le başlayıp, Wish, Ebay ve Amazonuda ağına ekledikten sonra ocak ayından itibaren hiç bir stok tutmadan 5 figürlü gelirlere ulaştı. Şu anda Amazon'da satış yapanların satışlarını arttırmak ve herkesin finansal özgürlüğüne kavuşması için kurduğu Startup'ı geliştirmeye devam ediyor.

Metin'den bir kaç kelime:

Şu anda 2020, ve ben zamanında bu topluluktan edindiğim bilgiler ile elde ettiğim tecrübelerimi yine bu toplulukla paylaşma kararı aldım. Başlangıç noktası olarakta benimde başlangıç noktam olan Shopify Dropshipping'te karar kıldım. Planladığım üzere sıfırdan başlayıp herkese adım adım ilk kazançlarını elde etmelerine kadar olan süreçte yardım ediyorum.

Sizlerle tecrübelerimin yanı sıra daha önce görmediğiniz, duymadığınız benimde daha önce kullandığım eklentileri, araçları, kısayolları ve ayrıca bir çok bonus'u sizinle paylaşıyor olacağım. Bu eğitimleri alanlar ile fikir alışverişi yapmak, bana özel olarak danışmak için Facebookta bulunan Girişimciler için Shopify - Dropshipping Eğitimi grubumuza girin, sorun, istek yollayın.

...Sizin 2020 Hedefleriniz Neler?