Danışmanlık: Başkalarına Yardım Ederek Para Kazanın

Hiç kimse sizi tanımıyor dahi olsa, bilginizle para kazanmak ister miydiniz?
Rating: 4.0 out of 5 (92 ratings)
3,978 students
Danışmanlık: Başkalarına Yardım Ederek Para Kazanın
Rating: 4.0 out of 5 (92 ratings)
3,978 students
Danışmanlığın ne olduğunu
Danışmanlık verirken kendilerini konumlandırmayı
Danışmanlık verecekleri potansiyel müşterilerin mevcut durumlarını
Potansiyel müşterilerin arzu ettikleri durumları belirlemeyi
Danışmanlık verecek potansiyel müşterileri bulmayı
Danışmanlık verecekleri potansiyel müşterilerle nasıl iletişime geçeceklerini

Requirements

 • Ben önümdekilerin öğrencisi, arkamdakilerin öğretmeni olduğumu düşünüyorum. Kafa yapınızı bu duruma getirdiğinizde önünüzde bir engel yok
Description

Arkadaşlar selamlar! Bu eğitimde sizlere uzman olduğunuz konuda başkalarına (insanlara) yardımcı olarak nasıl para kazanırsınız yani danışmanlık yaparsınız bunu anlattım.


Son zamanlarda karşılaştığım ve salgın dolayısıyla insanların en büyük problemleri; online bir işlerinin olmaması, özellikle de fiziksel mağazalarını açamayan kişiler, internetten ürünlerini yada hizmetlerini satmanın yollarını arıyorlar.


Bu konuda daha önce eticaret yapanlar için facebook & instagram reklamları ile alakalı videolar çekip bilgilerimi aktarmıştım. Sadece bu bilgilerle bile birçok kişiye yardımcı olabilirsiniz.


Aktardığım bir diğer nokta HEMEN ve HIZLI bir şekilde NASIL müşteri bulursunuz hakkında... Gösterdiğim yol ile, kısa vadede içerikler üretmenize, seo yapmanıza, birilerinin sizi tanımasına dahi gerek kalmadan ilk müşterinizi bulabilirsiniz...yalnız tek bir şart var, o da harekete geçmek.


Sizlere örnek olması için videoda eticaret yapan firmaları araştırdım ve onlarla nasıl iletişime geçebileceğinizi gösterdim, lütfen bunun sadece eticaret yapanlar için olmadığını, BENZER düşüncenin her sektör için NASIL uygun olabileceğini düşünün, eminim çok daha fazla fayda sağlayacaksınız...


Çünkü internet sadece dijital pazarlamacılar için değil, artık herkesin nefes aldığı, alışveriş yaptığı, bilgi sahibi olduğu, eğitim aldığı, bilgisini paylaştığı bir yer olduğu gerçeğinin bir çoğumuz farkındayız.


Eğer uyum sağlarsak, yaşamaya devam edebiliriz...

Who this course is for:
 • Uzman olduğu konuda, bilgisiyle insanlara yardımcı olarak para kazanmak isteyen herkes
Course content
7 sections • 8 lectures • 46m total length
 • Giriş
  03:50
 • Danışman Kimdir? Yardıma İhtiyacı Olan Potansiyel Müşterileri Nasıl Tanımlar?
  03:19
 • Potansiyel Müşteriler Nasıl Bulunur?
  05:44
 • Potansiyel Müşterilerle Nasıl İletişime Geçilir?
  01:21
 • Potansiyel Müşterilerle İletişime Geçmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler
  02:25
 • BONUS: Sınırsız Müşteri Nasıl Bulursunuz?
  16:50
 • BONUS: Problemlerden Nasıl Para Kazanırsınız?
  10:27
 • Sistem Kurmak Fikri ve Kapanış
  02:43

Instructor
Mustafa Talat Toktaş
 • 4.3 Instructor Rating
 • 275 Reviews
 • 11,043 Students
 • 2 Courses

3 yılı aşkın süredir, işletmelerin yeni müşteriler edinmelerini ve mevcut müşterilerine daha fazla satış yapmalarını sağlayan facebook ve instagram reklam kampanyaları üretiyorum.


Eğer facebook ve instagram reklamlarıyla yeni müşteriler edinmekte zorlanıyorsanız; tek probleminiz facebook yada instagram reklamlarını doğru kullanmamanız değil, doğru hedef kitleye doğru mesajı verememeniz olabilir. Bunun üstesinden gelebilmek için de kullandığınız görseller, yazdığınız metinler ve reklam stratejiniz çok önemlidir.


Doğru bir reklam stratejisi ise, karşısına ilk kez çıktığınız insanlara ayrı bir mesajla, sizi biraz tanıyan insanlara verdiğiniz daha ayrı bir mesajla, ve sizi tanımaya başlamış yani sıcak kitle dediğimiz kitleye de bambaşka bir mesajla yapılabilir. Bu sayede zaten reklam görmekten sıkılmış olan insanlar sürekli aynı şeylerle karşılaşmamış ve onlara bilgi içerikli içeriklerle değer verdiğimizi düşünürler.


Birlikte çalışmaya karar verirsek, her zaman müşteri arzularına yönelik kampanyalar oluşturacağımdan emin olabilirsiniz.


Zirvede görüşmek üzere!