Udemy

Конспірологія 101

Курс про теорії змов та дезінформацію
Free tutorial
Rating: 4.9 out of 5 (43 ratings)
313 students
39min of on-demand video
Ukrainian

Ви навчитесь розрізняти пропаганду та конспірологічні теорії
Зможете розуміти вплив конспірологічних теорій на глобальні політичні процеси у різних країнах, особливо в українському контексті
Зрозумієте природу походження антисемізму, антивакцинаторства, політичних фейків
Ви навчитеся критично аналізувати припущення та перевіряти інформацію в Інтернеті

Requirements

 • Курс не потребує додаткових знань чи підготовки.

Description

Курс розповідає про основні поширені теорії змов, про вплив конспірології на життя людей, про психологічні причини віри людей в конспірологію, а також вплив теорій змов та пропаганди на перебіг війни в Україні.


Конспірологія 101 — це безкоштовний онлайн-курс з теорій змови та дезінформації. Лекції, подкасти та ілюстровані тексти висвітлюють походження та вплив антиукраїнських наративів до та під час повномасштабної війни Росії проти України, теорії змови навколо пандемії COVID-19 та історичні витоки антисемітських теорій змови. Крім того, ми розглядаємо психологічні причини віри в змову. Дослідники та журналісти обговорюють культурні та політичні особливості, свободу самовираження та критичне мислення в суспільстві.


Учасники онлайн-курсу Конспірологія 101 навчаться відрізняти теорію змови від пропаганди. Ви практикуватиметеся критично аналізувати припущення, перевіряти інформацію в Інтернеті та отримаєте розуміння природи походження антисемітизму, антивакциналізму та фейкових новин.


Курс підходить для всіх людей, які цікавляться його темами, для студентів, які загалом цікавляться громадянською освітою та медіа та для всіх, хто цікавиться політикою та історією.


Онлайн-курс Конспірологія 101 включає в себе наступні навчальні модулі:

 • Історія та сьогодення антисемітських теорій змови.

 • Псевдонаукові теорії про походження українців та їхній вплив на історію світу.

 • Фейки зі смертельними наслідками: теорії змови навколо фармацевтичної промисловості та Covid-19

 • Більше ніж влада. Російська інформаційна війна проти України

 • Конспірологія та демократія: боротьба чи співіснування?

Who this course is for:

 • Курс підходить для всіх, хто цікавиться темою конспірології. Для людей, які загалом цікавляться громадянською освітою та медіа, та для всіх, хто цікавиться політикою та історією.

Instructor

Политология, медиаграмотность
Citizen +
 • 4.5 Instructor Rating
 • 184 Reviews
 • 1,853 Students
 • 4 Courses

Проєкт «Citizen +» підготовлений німецькою неурядовою організацією Dekabristen e.V. та українською освітньою анімаційною студією NEED.

Мета проєкту – освіта молоді країн східної Європи в темах політичної та медіаграмотності.

Фінансова підтримка надана Міністерством закордонних справ Німеччини в рамках програми «Розвитку діалогу між громадянськими суспільствами країн Східного Партнерства».


Проект «Citizen +» подготовлен немецкой общественно-полезной организацией Dekabristen e.V. и украинской образовательной анимационной студией NEED.

Цель проекта – просвещение молодежи стран восточной Европы в темах политической и медиаграмотности.

Финансовая поддержка оказана Министерством иностранных дел Германии в рамках программы «Развития диалога между гражданскими обществами стран Восточного Партнёрства».

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses