caniasERP Genel Bilgilendirme Eğitimi

caniasERP Genel Bilgilendirme Eğitimi
Rating: 4.5 out of 5 (200 ratings)
4,271 students
Turkish

caniasERP Genel Bilgilendirme Eğitimi caniasERP ile ilk kez tanışacak ve kullanacak kişiler için tasarlanmıştır. caniasERP Genel Bilgilendirme Eğitimi sonunda katılımcılar:
Sisteme başarıyla giriş yapabilecek,
Ana sayfa ve araç çubuklarını kullanabilecek,
Ana sayfadaki araçları yönetebilecek,
Tüm caniasERP uygulamalarını kullanabilecek,
Çizelge ve pivot tabloları oluşturabilecek,
Şifre değiştirebilecek ve ilgili sistem ayarlarını yapabilecek,
Bir hata alması durumunda log (Trace) dosyası oluşturabilecektir.

Requirements

 • Bilgi Seviyesi: Gerekli değil
 • Gerekli Materyaller: Notebook

Description

caniasERP 40’tan fazla modülü ile tam entegre çalışan, her ölçekten firmaya uyarlanabilen ve özelleştirilebilen uçtan uca bir ERP çözümüdür. Sektör bağımsızdır, her sektörden farklı ölçekteki her firmanın tüm iş süreçlerine uyarlanabilir ve klasik bir ERP çözümünün çok daha ötesine ulaşır.

Modüler yapı sayesinde, her firmanın ihtiyaçları doğrultusunda modül seçimi yapılabilir. Zaman içerisinde ihtiyaçlar değiştikçe sorunsuz ve kolaylıkla genişletilebilir. Bu daimi entegrasyon fırsatı, yüksek şeffaflık ve istikrarlı bilgi akışı sağlayarak iş süreçlerinin etkinliğini önemli ölçüde arttırır.

caniasERP Genel Bilgilendirme Eğitimi caniasERP ile ilk kez tanışacak ve kullanacak kişiler için tasarlanmıştır. Eğitim sisteme giriş ekranı, ana sayfa, araç çubuğu, uygulamalar, sistem ayarları ve logları gibi caniasERP’yi etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak anahtar noktaları içerir.

Who this course is for:

 • Yeni caniasERP kullanıcıları
 • Hali hazırda caniasERP kullanıp yazılımı daha etkili kullanmak isteyen kullanıcılar

Course content

7 sections8 lectures58m total length
 • caniasERP Login Ekranının Tanıtılması
  02:28

Instructor

caniasERP IAS - Industrial Application Software Türkiye
 • 4.5 Instructor Rating
 • 334 Reviews
 • 6,566 Students
 • 4 Courses

     caniasERP her büyüklükteki firmalar için 40’tan fazla modülü ile tamamen entegre çalışan ve kişiselleştirilebilen bir ERP çözümüdür. Bu modüller farklı sektörlerin tüm iş süreçlerini kapsar ve klasik bir ERP çözümünün çok daha ötesine ulaşır. Planlama, kaynak yönetimi, malzeme yönetimi ve üretim fonksiyonlarının yanı sıra satış, müşteri ilişkileri yönetimi, finans, proje ve doküman yönetimi ve tüm diğer uygulamaları ile caniasERP, baştan sona bir çözümdür.

     TROIA’nın benzersiz teknoloji ve altyapısı sayesinde, kullanıcılar uygulamanın kaynak koduna direkt erişim sağlayabilir ve ihtiyaçları doğrultusunda firma özelinde uygulama geliştirebilir, mevcut uygulamalar üzerinde gerekli değişiklikleri yapabilirler. Bu olağanüstü esneklik caniasERP’nin en önemli özelliklerindendir ve standart ERP çözümlerinden bir adım öne geçiren en temel faktörlerdendir.