Photoshop Camera RAW Kullanmayı Öğrenin (Nezihi Gözen)

Bir Fotoğrafı CameraRAW da Düzenlemeyi Öğrenin
Free tutorial
Rating: 4.8 out of 5 (62 ratings)
640 students
1hr 37min of on-demand video
Turkish

çektikleri fotoğrafları hızlıca düzenlemeyi

Requirements

  • Camera RAW ile fotoğrafınızı hızlıca düzenlemeyi öğrenin

Description

Merhaba, ben Nezihi Gözen yaklaşık 2009 yılından bu yana reklam sektöründe içerik üreticisi olarak yer alıyorum. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum, ayrıca açık öğretim fakültesi Sinema ve Televizyon öğrencisiyim. Ayrıca ALTINBAŞ Üniversitesi Dijital Pazarlama bölümü mezunuyum. İstanbul’ da yaşıyorum.

UDEMY üstünden öğrendiğim ve bildiğim ne varsa sizlere anlatmaya çalışıyorum.

Özellikle fotoğraf düzenlemeye yeni başlamış ve hiçbir öngörüsü olmayan kişiler için tasarladığım bu eğitimde bilgisayarı yeni açıp sıfırdan bu programlar ile gerçekçi fotoğraf düzenlemeleri yapabileceksiniz. Hazırsanız hadi hep birlikte başlayalım

Dijital fotoğrafçılığın en önemli unsurlarından biri olan fotoğraf nasıl düzenlenir Nezihi Gözen ile Photoshop ve Lightroom üstünden öğreniyoruz. Bir manzara fotoğrafını baştan sona Lightroom ile nasıl düzenleyeceğinizi sizlere öğreteceğim. Temel düzeyde Photoshop ya da Lightroom öğrenmek için benim takip etmeyi unutmayın. Sizler için ücretli ve ücretsiz olarak eğitimler vermeye bu kanaldan da devam edeceğim. Lütfen görüşlerinizi benimle paylaşmayı unutmayın. Bu eğitim ile sizlerde fotoğraf düzenlemeyi tüm detayları ile hızlıca öğrenebileceksiniz.

Sırası ile Lightroom nedir, nasıl kullanılır?

Lightroom un avantajları nelerdir, nasıl kullanılır ? Mobil versiyon ile nasıl senkronize edilir. Bir fotoğraf hem Lightroom hem de Photoshop da nasıl kullanılır tüm detayları bu eğitimde öğreneceksiniz.

Dijital çağda fotoğrafın iyice herkese ulaşabildiği bir çağda görsel alanda kendinizi geliştirmek için bilmeniz gereken en önemli iki uygulama olan Lightroom ve Photoshop ile baştan sona fotoğraflarınızda düzenleme yapmayı öğrenebilirsiniz.Who this course is for:

  • Fotoğraf çekmeyi ve düzenlemeyi seven herkes

Instructor

Dijital Görüntü Uzmanı
Nezihi Gözen
  • 4.6 Instructor Rating
  • 97 Reviews
  • 1,746 Students
  • 2 Courses

Kendi firmasında dijital fotoğraf süreçlerinin takibini ve düzenlemesinden sorumlu. Dijital çağın getirdiği fotoğraf çekim ve işleme teknikleri uzmanı.

Çeşitli firmalar ile şehir içi-şehir dışı fotoğraf gezileri ve eğitimleri düzenlemekte. Bu eğitim gezilerinde temel fotoğraf, ışık bilgisi, fotoğraf çekim teknikleri, DSLR, Aynalı, Aynasız fotoğraf makinesi pratik kullanım yöntemleri hakkında bilgiler vermekte.

İFSAK üyesi ve 2009 yılından bu yana öğretim birimi görev aldı. İFSAK da Dijital Fotoğraf/Görüntü eğitimi, Serbest Kürsü, eğitimi ve Lightroom atölyeleri düzenledi.

İFSAK ve ANAFOD eğitim biriminde çeşitli dönemlerdeki projelerin eğitmen yardımcılığı yaptı.

Çeşitli kurumlarda online da olmak üzere özel fotoğraf atölyelerinde ürün tanıtımları, etkinlik gezileri, Lightroom/Photoshop/Camera RAW eğitimleri vermekte.

Birçok markada dijital fotoğraf ve bilgisayarda düzenleme süreçleri ile alakalı seminerler vermekte.

Fotoğraf Dergisi ve farklı platformlarda yazarlık yapmakta.

Başta kendi sitesi olmak üzere farklı sitelerde fotoğraf işleme teknikleri ve modern fotoğraf üstüne yazarlık yapmakta.

2009 Yılından beri Artifotoğraf Prodüksiyon firması kurucu ortağı ve dijital görüntü editörlüğünü yapmakta.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses