Udemy

C++ Programlama | Hastane Numaratör Modül

C++ Programlama Pratikleri #1
Free tutorial
Rating: 4.2 out of 5 (13 ratings)
1,506 students
30min of on-demand video
Turkish

Yazılım ve Programcılıkta dikkat edilmesi gereken noktalar
Programcılığa ve C++ Programcılığa nereden başlanması gerektiği
Nesne tabanlı kod yapısı
Grift ve Komplike kod bloklarında çözüm ve analiz uygulamaları

Requirements

  • C++ Programlama tecrübesi gerektirir.

Description

C++ Programlama örnekleri için gelecek olan eğitimleri takip etmeyi unutma. Eğitime ulaşmak için sayfamdan Hızlandırılmış C++ Eğitim Paketine bakabilirsiniz.

TR

2 yıl amatör ve 2 yıl profesyonel anlamda programcılık geçmişi. 1-1 özel yüzyüze ve uzaktan yazılım programlama eğitimleri. Mobil ve veritabanlı nesne tasarım ve geliştiriciliği. Sıfırdan türkçe destekli kodlama eğitimi adına kendimde ve karşılaştığım öğrencilerden edindiğim tecrübeleri harmanlayarak siz değerli öğrencilerime zaman kaybetmeden en hızlı ve ezberci zihniyete karşı öğrenmeniz için yanınızdayım.

ENG


2 years amateur and 2 years professional programming background. 1-1 private face-to-face and remote software programming trainings. Mobile and database object design and development. In the name of Turkish-supported coding education from scratch, I am with you, by blending the experiences I have gained from myself and the students I have met, so that you, my esteemed students, learn against the fastest and rote mindset without wasting time.

DE

2 Jahre Amateur- und 2 Jahre professioneller Programmierhintergrund. 1-1 private Face-to-Face- und Remote-Softwareprogrammierungsschulungen. Design und Entwicklung von Mobil- und Datenbankobjekten. Im Namen der türkisch unterstützten Codierungsausbildung von Grund auf bin ich bei Ihnen, indem ich die Erfahrungen, die ich von mir selbst und den Studenten, die ich getroffen habe, gesammelt habe, kombiniere, damit Sie, meine geschätzten Studenten, gegen die schnellste und auswendig gelernte Denkweise lernen, ohne zu verschwenden Zeit.

2 Jahre Amateur- und 2 Jahre professioneller Programmierhintergrund. 1-1 private Face-to-Face- und Remote-Softwareprogrammierungsschulungen. Design und Entwicklung von Mobil- und Datenbankobjekten. Im Namen der türkisch unterstützten Codierungsausbildung von Grund auf bin ich bei Ihnen, indes ich die Erfahrungen, die ich von mir selbst und den Studenten, die ich getroffen habe, gesammelt habe, Kombiniere, damit Sie, meine gedengengentegten gelernte Denkweise lernen, ohne zu verschwenden Zeit.

Who this course is for:

  • C++ Programlamada Örnek proje görmek isteyenlere yönelik.

Instructor

Sıfırdan ileri seviyeye uzanan Türkçe destekli kodlama
Ümi̇t Yazar
  • 4.4 Instructor Rating
  • 191 Reviews
  • 2,991 Students
  • 6 Courses

Merhabalar. Ben Ümit Yazar. Bilgisayar programlama ve Yazılım dillerine ilgi duyuyorum. Programlama hakkında hiç bilgiye sahip olmadan kendi çabalarımla Bilgisayar programlama ve Yazılım alanında kendimi geliştirmeye çalıştım ve hala da geliştirmeye devam ediyorum. Bu süreç içerisinde en alt seviyeden el üst seviyeye kadar Yazılımdan uzak bir ortamdan nasıl gelişilebileceği hakkında bilgi sahibiyim ve bu zorlukları yaşayan biri olarak sizlerin bu tip zorlukları ve bu zorlukların çözümü üzerinde daha hızlı bir gelişim ve ilerleme kaydetmeniz adına Udemy Platformunda sizlerle birlikteyim.

Bilgisayar programlamayı olabildiğince ufkunuzu genişletecek şekilde sizlere sunmaya çalışıyorum ve bu noktada hiçbir endişeniz olmasın. Her şeyi en temelden en üst seviyeye birlikte ulaştıracağız. Sevgi ve sağlıcakla kalın.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses