Bitcoin veya kripto paralar ile al-sat yaparak para kazanın

3 yıllık tecrübe neticesinde geliştirilmiş al-sat stratejisi sayesinde kaybetmeden kazanın.
Rating: 4.2 out of 5 (269 ratings)
6,422 students
Bitcoin veya kripto paralar ile al-sat yaparak para kazanın
Rating: 4.2 out of 5 (269 ratings)
6,422 students
Bitcoin ve kripto para nedir öğreneceksiniz.
Borsaya nasıl girilir? Bitcoin nasıl alınır, uygulamalı olarak göreceksiniz.
Teknik analiz nedir, öğreneceksiniz
Al-sat yaparak nasıl para kazanılır öğreneceksiniz.
Önemli indikatörleri göreceksiniz.
Al-satta klasikleşmiş metodlar yerine yenilikçi uygulamalar göreceksiniz.
3 yıllık tecrübenin sonunda öğrenilen kaybetmeyi minimize eden stratejileri öğreneceksiniz.

Requirements

 • Temel bilgisayar bilgisi

Description

Bu eğitimde bitcoin ve kripto paralar hakkında bilgi edineceksiniz. Bitcoin nereden nasıl alınır göreceksiniz. Uluslararası borsalarda işlem yapmayı görecek, az parayla bile margin/kaldıraç yaparak, büyük kazanımlar elde edebileceğinizin farkına varacaksınız. 3 yıllık tecrübe sayesinde geliştirilmiş al-sat stratejilerine görecek, bu sayede kaybetme olasılığınız azalacak, kazanmaya başlayacaksınız.


Sürekli Güncellenen İçerik

Eğitimlerimizi sürekli güncelliyoruz, her ay en az 1 yeni video ekliyor ve güncelliğini yitirmiş videoları da tekrardan çekiyoruz. Bu sayede almış olduğunuz eğitim bir kerelik izleyeceğiniz bir eğitim olmaktan çıkıyor. Bu da bu eğitimi diğer tüm eğitimlerden ayrıştırıyor. 


Ben Kimim, ne amaçlıyorum ?

Bu kurs sayesinde yaklaşık 3 yılda elde ettiğim al-sat stratejilerini siz değerli öğrencilerimize aktarıyorum. Kendi yaptığım tradelerde elde ettiğim tecrübeleri sizler ile paylaşarak, hangi araç ve servislerin daha verimli olduğunu sizlere anlatıyorum. Bu sayede, farklı yardımcı araçlar sayesinde daha doğru al-satlar yapabileceksiniz.


Bu Kursa Kayıt Olanlara Özel Danışmanlık ve Destek

Eğitim ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Eğitimde anlatılan araç ve servisler ile ilgili tüm sorularınıza cevap veriyor, takıldığınız yerlerde destek oluyoruz. Sorularınızı genelde 24 saat içinde en geç 48 saat içinde yanıtlıyoruz.


Dijital Odaklı Pazarlama Eğitimi Sertifikası

Eğitimi tamamladığını taktirde sertifikanız size e-posta ile gönderilecektir. Dilerseniz CV'nize ekleyerek, pazarlama konusunda daha etkin gözükebilirsiniz.


Para İade Garantisi

Biz eğitimimize çok güveniyoruz. Eğitimi tamamladığınızda bir ürün veya servisi düşük bütçeler veya parasız olarak pazarlayabileceksiniz. Eğer eğitimimiz sizi tatmin etmez ise 30 gün içinde para iade talebinde bulunabilirsiniz. Ancak unutmayın, bu eğitim sürekli yenilenmektedir. İade ederseniz yeni güncellemeleri ve danışmanlık fırsatını kaçıracaksınız.


Geleceğinize yatırım yapın ve hemen bu eğitime kayıt olun!

Who this course is for:

 • Öğrenciler
 • Beyaz yakalılar
 • Yatırımcılar

Course content

4 sections • 18 lectures • 1h 55m total length
 • Giriş
  13:20
 • Kripto para nedir? Kripto paralar ne işe yarar?
  07:25
 • Nereden kripto para alabilirim?
  05:51
 • Yurtdışı borsalara nasıl girilir?
  04:32

Instructor

DBM Blog Sahibi ve Bilgi Yayıcı
Efe Şar
 • 4.1 Instructor Rating
 • 1,231 Reviews
 • 25,202 Students
 • 4 Courses

Merhaba,

Ben Efe Şar,

Ted Ankara koleji mezunuyum. Üniversite eğitimimi San Francisco State Üniversitesinde “Computer Science” bölümünde tamamladım. Türkiye’ye döndükten sonrada Marmara Üniversitesinde Reklamcılık bölümünde yüksek lisans yaptım. İnternet Reklamcılığı ve Ölçülebilirliği konusunda yüksek lisans tezi yazdım. Aslına bakarsanız da Dijital Pazarlama ve Dijital işlere olan ilgim de bu sayede arttı.

Kariyerime öğrencilik yıllarımda girişimci olarak başladım. helpstudent sitesi adında bir ödev sitesi kurdum, 2 sene boyunca Amerika’da harçlığımı çıkardım diyebilirim. Türkiye’ye döndükten sonra teketek adında bir e-ticaret sitesi kurdum ve 3. senenin sonunda şirketimi sattım ve ilk “exit” hikayemi yazdım.

Sonrasında, şansımı birde kurumsal firmalarda denemek istedim ve Digiturk, Mynet, Doğuş Medya ve Turkcell gibi sektöründe öncü firmalarda dijital işler geliştirdim ve pazarlama faaliyetlerinde bulundum. 2014-2016 senelerinde dört tane mobil oyun geliştirdim ve 500.000'den fazla indirildi. Secret Agent:Rehine oyunum Google tarafından 2016’nın en iyi oyunları arasında gösterildi ve en yenilikçi mobil oyun seçildi.

Udemy sayesinde yaklaşık 20 yılda kurumsal hayat ve girişimlerimde edindiğim dijital dönüşüm & pazarlama odaklı tecrübemi siz değerli öğrencilere aktarıyorum. Teoriden ziyada pratik çözümlere odaklanıyorum.  Eğitimlerde iş hayatımda kullandığım verimi kanıtlanmış araç ve servisleri anlatıyor; bu sayede, düşük bütçe veya para harcamadan yüz binlere nasıl başarılı kampanyalar yapabileceğinizi ve nasıl iş geliştireceğinizi öğretmeyi hedefliyorum.