Udemy

Javascript & JQuery Sıfırdan Kapsamlı EğitimSeti( 20+ Saat )

Javascript & JQuery
Free tutorial
Rating: 4.6 out of 5 (191 ratings)
14,485 students
1hr 45min of on-demand video
Turkish

Javascript ile dinamik web sitesi tasarlama ve uygulamalar gerçekleştirme

Requirements

  • Temel HTML&HTML5 ve CSS&CSS3 Bilgisi

Description

Bu kurs, HTML ve CSS kurslarımızın devamı olarak çekilmiştir. Kurs içeriğinde Javascript ve Jquery ile ilgili özellikler temel düzeyden başlayarak anlatılmıştır. Hem Javascript hem de JQuery ile ilgili yaklaşık on beş uygulama dersi mevcuttur. Ek olarak, sadece HTML, CSS ve Javascript&JQuery kullanılarak basit bir web sitesi tasarımı yapılmıştır. Amacımız, öğrencilere web tasarımının kolaylığını göstermek ve temel düzey ile bile olsa bir web sitesini nasıl yapabilecekleri konusunda fikir sunmaktır. Tabii ki responsive web sitesi tasarımı Bootstrap ile daha etkili bir şekilde yapılmaktadır ancak buradaki durumumuz Bootstrap olmaksızın sadece şu ana kadar öğrendiklerimizle bu tasarımı nasıl yapabilirizi sizlere göstermek ve güçlü bir şekilde adımlarımızı atarak ilerlemektir. Toplamda yirmi saati aşmış olan bu kurs ile, öğrencilere ihtiyaç duyacakları bütün bilgiler, oldukça basit ve yalın bir şekilde aktarılmıştır. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Who this course is for:

  • Web tasarım konusunda çalışmak ve kendini geliştirmek isteyenler içindir.

Instructor

bidoluyazılım .
  • 4.4 Instructor Rating
  • 1,290 Reviews
  • 39,634 Students
  • 8 Courses

Bi'DoluYazılım olarak, yazılım programları ile ilgili eğitim setleri oluşturarak güncel olarak bu eğitim setlerini paylaşmaktayız.

İTÜ mezunu bir mühendis olarak 2020 yılı itibariyle kanalı yayına açmış bulunmaktayım. Html, Html5, Css, Css3, Javascript, Jquery, Angular JS,  Bootstrap, Java, Php, MySql vb. web tasarım, programlama ve veri tabanları ile ilgili çalışmalar yürütmekteyiz. Eğitim setleri zamanla eklenmeye devam edecektir.
Bize ulaşın:
Youtube : bidoluyazılım

Instagram : bidoluyazilim

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses