HTML&HTML5 Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti

HTML&HTML5
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (521 ratings)
17,721 students
4hr 41min of on-demand video
Turkish

HTML ile web tasarımı yapmak

Requirements

  • Yok

Description

Html ve Html5 ile web tasarımı içi gerekli olan altyapı bu kursta verilmek istenmiştir. Birinci bölüm kısa bir giriş bölümünden oluşmaktadır. İkinci bölümde ise HTML elementleri hakkında bilgiler verilmiştir. Üçüncü bölümde liste ve tablo elementleri açıklanarak, küçük bir ana menü örneğinin HTML list yardımıyla nasıl yapılacağı açıklanmıştır. Dördüncü bölümde HTML dokumanına eklenebilecek media elementleri gösterilmiştir.  Beşinci bölümde HTML form elementleri ve input elementleri tek tek açıklanmış ve bu elementlerin aldığı attribute'lar (özellikler) gösterilmiştir ve örnek bir PHP uygulaması yapılmıştır. Son bölümde ise HTML ile ilgili ek bilgiler anlatılmıştır.

Who this course is for:

  • Web tasarım ve yazılım konularında kendini geliştirmek isteyenler

Instructor

bidoluyazılım .
  • 4.4 Instructor Rating
  • 1,061 Reviews
  • 34,393 Students
  • 8 Courses

Bi'DoluYazılım olarak, yazılım programları ile ilgili eğitim setleri oluşturarak güncel olarak bu eğitim setlerini paylaşmaktayız.

İTÜ mezunu bir mühendis olarak 2020 yılı itibariyle kanalı yayına açmış bulunmaktayım. Html, Html5, Css, Css3, Javascript, Jquery, Angular JS,  Bootstrap, Java, Php, MySql vb. web tasarım, programlama ve veri tabanları ile ilgili çalışmalar yürütmekteyiz. Eğitim setleri zamanla eklenmeye devam edecektir.
Bize ulaşın:
Youtube : bidoluyazılım

Instagram : bidoluyazilim

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 17,000+ courses