Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin
4.5 (3,363 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
26,614 students enrolled

Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 - C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce kursu
4.5 (3,363 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
26,614 students enrolled
Last updated 6/2020
Turkish
Current price: $139.99 Original price: $199.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 36 hours on-demand video
 • 1 article
 • 149 downloadable resources
 • 2 Practice Tests
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Assignments
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Bu kursumuzu tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz.
 • Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz.
 • Her bir video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız sorulara ilaveten binlerce sorudan oluşan kitaplarımızı bitirebilir, ya da dilerseniz sanal zeka ile ilerlemenizi kontrol eden MyECO sistemimizdeki ücretsiz aktivitelerden faydalanabilirsiniz.
 • Kursumuz İngilizce seviyesi Temel -sıfır seviyesinde- olanlar veya biraz İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir kaynaktır.
Requirements
 • Kursumuz 236 video ders, 151 Quiz, 2000+ soru, 149 PDF dosya, 3 Progress test ve 2 kur atlama sınavı ile platformun en çok kaynağa sahip kursudur.
 • Bu kursumuz Temel A1 - A2 Seviyesinden Intermediate B1 - B2 Seviyesi dahil Advanced (İleri Düzey) Seviyesine kadar tüm İNGİLİZCE dil konularını kapsar.
 • Konular size sadece GRAMER konusu olarak anlatılmaz. Ayrıca her bir video dersinden sonra pratik yapmanız için aktiviteler konulmuştur.
 • Her bir video dersten sonra en az 10 soruluk testler çözeceksiniz. Bu sayede, hem öğrendiğiniz yapıları pratik yapabilecek hem de eksiklerinizi tespit edebileceksiniz.
 • Her 2 - 3 video dersi ve aktivitelerinden sonra tamamladığınız derslerdeki kelimeleri yine ders içindeki yapılar ile tekrar eder ve öğrenme sürecini hızlandırırsınız.
 • Karşılaştığınız bir çok video derslerinden farklı olarak; burada sizlere sunduğumuz aktiviteleri tamamladıktan sonra kitaplarımız ve MyECO platformumuz ile çok daha fazla soru çözme ve aktivite yapma imkanı yakalarsanız.
Description

Değerli Öğrencimiz,

UDEMY İngilizce Eğitim Programımızı hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan video derslerimiz ile bu güne kadar öğrenmeye çalıştığınız tüm seviyeleri kapsayan İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.   


Video derslerimizde başlangıçtan en ileri seviyeye kadar tüm konular açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Her videonun arkasından aktivite sorularıyla desteklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Soru çözümü ve konu tekrar videoları ile öğreten eğitim modelini benimseyen programımız ile öğrendiğiniz yapılar ve kelimeler daha kalıcı olacaktır.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.


Kursumuzun içeriği:

 • 36 SAAT (236 adet) konu anlatım videosu.

 • 2000+ Test Sorusu: Her dersten sonra bir quiz.

 • Progress Testler: Seviye geçişlerinde ilerlemenizi ölçen kapsamlı sınavlar.

 • 149 adet PDF dosya: Derslerde gördüğünüz kelimeleri çalışmanızı sağlayacak kelime dosyaları.

 • Gramer ve kelime tekrar dersleri: Her iki dersten sonra tekrar dersleriyle öğrenmenizi sağlamlaştıracaksınız.

 • Reading analiz videoları: Orta seviyeden itibaren her iki dersten sonra bir reading analiz videosu ile öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri pekiştireceksiniz.

 • Test Çözüm Videoları: Her bölümün sonunda o bölümdeki testlerin tümünün çözüm videosu.

 • Soru & Cevap etkileşimi: Şu ana kadar tüm öğrencilerimizin sorularına hızla cevap verdik. Cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

 • Sürekli güncelleme: Kurs sürekli güncellenmekte ve yeni dersler eklenmektedir. Bir kez kayıt olduktan sonra güncellemelere ömür boyu erişebileceksiniz.


Video anlatımlarımız kitaplarımızdaki konularla paralel gitmektedir ve içerdikleri binlerce soru ile öğrenmenizi desteklemektedir. Yani kitaplarımızı da ayrıca satın alabilirsiniz ve Udemy videoları ile çalışırken bir yandan da kitaplarımızdaki aktiviteleri çözerek öğrenmenizi pekiştirebilirsiniz. 

Sıfırdan en ileri seviyeye kadar 3'lü set olarak hazırladığımız kitaplarımız:

 • Temel İngilizce Dil Bilgisi - (A1 & A2 Seviye)

 • Develop Your Grammar - (B1 & B2 Seviye)

 • Advance Your Grammar - (C1 & C2 Seviye)


GÜNCELLEME (MAYIS 2020) : Kur Atlama Sınavları

Kursumuza orta seviyeye geçişte ve kurs sonunda 100'er soruluk iki adet kur atlama sınavı eklenmiştir. Sınavda hata yaptığınız soruları konu başlıklarıyla birlikte görüp eksik olduğunuz konuları tekrar çalışabileceksiniz.

GÜNCELLEME (NİSAN-MAYIS 2020) : Quiz Çözüm Videoları

Her bölümün sonuna o bölümdeki tüm quiz sorularının çözümlerini içeren videolar yüklüyoruz. Böylece aklınıza takılan ve çözemediğiniz hiçbir soru kalmayacak.

BÜYÜK GÜNCELLEME (MART-NİSAN 2020) : Reading Analizleri

Kursumuza İngilizce okuma parçaları dersleri ekledik. Artık orta seviyeden itibaren öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri okuma parçalarımızla birlikte pekiştireceğiz. Eklediğimiz 38 adet reading (okuma parçası) ile kursumuz artık çok daha kapsamlı.


Udemy platformundaki konu anlatımlarımızdan bazılarını MyECO youtube kanalımızda da görebilirsiniz. Youtube üzerinde KONU ANLATIM videolarımızın bir kısmını ücretsiz izleyebilirsiniz, ancak her bir videonun arkasından aktivitelerini çözmek ve daha fazla video ile eğitiminizi zenginleştirmek için Udemy platformundaki video derslerimiz size çok faydalı olacaktır.


Video programımızı sürekli geliştirmek amaçlı düzenli olarak soru ve video eklemeye devam ediyoruz. Düzenli çalışmanız durumunda, eğitim programının sonuna geldiğinizde tüm İngilizce gramer konularına hakim olacak, kelime haznenizi geliştirecek ve okuyup dinlediğinizi anlayabilir durumda olacaksınız. Video derslerimizde öğrendiğiniz konuları daha fazla pratik yapmak için;

 • kitaplarımızdaki soruları çözebilir, 

 • İngilizce bilenlerle veya yabancılarla pratik yapabilir, 

 • yabancı dizi ve film izleyebilir, 

 • seviyenize uygun İngilizce kitaplar okuyabilirsiniz.


%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.


Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.


Saygılarımızla


Seçkin ESEN & Akın DEMİR

Who this course is for:
 • Bu kursumuz küçük yaş grubu hariç her kesime uygundur. Bir kursa gitmeye vakti olmayan İNGİLİZCE'yi kendi kendine öğrenmek isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.
Course content
Expand all 236 lectures 36:15:14
+ Be ve Have Fiillerinin Kullanımı - Geniş Zaman
19 lectures 02:29:11
İsim + İsim: Tekil Test Soruları
12 questions
İsim + İsim: Çoğul Test Soruları
12 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 1
05:09
Önemli Hatırlatma
00:46
Zamir + Be + İsim Test Soruları
10 questions
Be + Sıfat Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 2
06:23
Be + Yer Bildirme Edatları (Be + Location)
05:38
Be + Yer Bildirme Edatları Test Soruları
10 questions
Be Fiili ile Evet / Hayır Soruları (Yes / No Questions with Be)
05:53
Be Fiili ile Evet / Hayır Soruları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 3
09:07
Be Fiili ile "Nerede (Where)" Soruları (Where Questions with Be)
04:19
Be Fiili ile "Nerede (Where)" Soruları - Test Soruları
10 questions
Have, Has ve Aitlik Sıfatları (Using Have - Has and Possessive Adjectives)
05:31
Have, Has ve Aitlik Sıfatları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 4
08:02
This, That, These ve Those Kullanımı (Using This, That, These and Those)
05:01
This, That, These ve Those Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Be Fiili ile Kim ve Ne Soruları (What and Who Questions with Be)
03:39
Be Fiili ile Kim ve Ne Soruları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 5
06:25
It Zamiri ile Zaman İfade Etme (Using It to Talk about Time)
08:05
It Zamiri ile Zaman İfade Etme - Test Soruları
12 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 6
11:21

Bu ders şu ana kadar çözdüğünüz tüm test sorularının çözümlerini içerir. Bu derse gelene kadar 116 quiz sorusu çözdünüz ve öğrenmenizi pekiştirdiniz. Şimdi bu testleri birlikte çözerek hem öğrendiğiniz yapıları tekrar edip pekiştireceğiz hem de hatalarınızı birlikte düzelteceğiz.

Test Sorularının Çözümü: Quiz 1 - 11
48:08
+ Geniş Zaman - Simple Present Tense
8 lectures 01:06:48
Geniş Zaman (Simple Present Tense)
04:26
Geniş Zaman - Test Soruları
10 questions
Geniş Zamanda Sıklık Zarfları (Frequency Adverbs in Simple Present Tense)
04:20
Geniş Zamanda Sıklık Zarfları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 7
08:40
"s" Takısının Yazılışı ve Telaffuzu (Spelling and Pronunciation of Final "s")
05:15
"s" Takısının Yazılışı ve Telaffuzu - Test Soruları
10 questions
Geniş Zaman - Olumsuz ve Soru (Negatives and Questions in Simple Present Tense)
05:57
Geniş Zamanda Olumsuz ve Soru - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 8
10:17
Geniş Zaman - Bilgi Soruları (Information Questions In Simple Present Tense)
06:24
Geniş Zamanda Bilgi Soruları - Test Soruları
10 questions
Test Sorularının Çözümü: Quiz 12 - 16
21:29
+ Şimdiki Zaman - Present Continuous Tense
15 lectures 02:13:32
Şimdiki Zaman - Be + Verb-ing (Present Continuous Tense)
05:14
Şimdiki Zaman - Be + Verb-ing - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 9
07:08
Şimdiki Zamanda Sorular (Questions in Present Continuous Tense)
05:08
Şimdiki Zamanda Sorular - Test Soruları
10 questions
Şimdiki Zamanın Gelecek İçin Kullanımı (Using Present Continuous For The Future)
04:05
Şimdiki Zamanın Gelecek İçin Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 10
06:55
Durum Fiilleri (Non Action Verbs)
08:41
Durum Fiilleri - Test Soruları
12 questions
Bazı Durum Fiillerinin Kullanımı (Use Of Some Non Action Verbs)
04:13
Bazı Durum Fiillerinin Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 11
11:45
Would Like Kullanımı (Use of Would Like)
04:19
Would Like Kullanımı - Test Soruları
10 questions
"Think" Kullanımlarının Kıyaslanması (Comparing The Uses Of "Think")
04:48
"Think" Kullanımlarının Kıyaslanması - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 12
07:27
"There is" ve "There are" Kullanımı (Usage Of "There Is" and "There Are")
07:08
"There is" ve "There are" Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Yer Bildirme Edatları (Prepositions of Location)
07:16
Yer Bildirme Edatları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 13
07:42
Test Sorularının Çözümü: Quiz 17 - 25
41:43
+ İsimler ve Zamirler - Nouns and Pronouns
8 lectures 01:28:06
Özne Zamirleri ve Nesne Zamirleri (Subject Pronouns and Object Pronouns)
06:26
Özne Zamirleri ve Nesne Zamirleri - Test Soruları
10 questions
Tekil ve Çoğul İsimler (Singular and Plural Nouns)
06:05
Tekil ve Çoğul İsimler - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 14
13:08
Sayılabilen ve Sayılamayan İsimler (Countable and Uncountable Nouns)
07:37
Sayılabilen ve Sayılamayan İsimler - Test Soruları
10 questions
"The" Belirtecinin Kullanımı (Using "The")
07:48
"The" Belirtecinin Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 15
12:34
Belgisiz Zamirler (Indefinite Pronouns)
06:14
Belgisiz Zamirler - Test Soruları
10 questions
Test Sorularının Çözümü: Quiz 26 - 30
28:14
+ Elementary (A1 & A2) Progress Test 1
1 lecture 22:29
Tebrikler! Buraya kadar video derslerimizi izlediniz, quizleri çözdünüz. Şimdi kendinizi test etme zamanı! İzlediğiniz derslerin tümünü göz önünde bulundurarak sınavı çözünüz ve hangi konuları iyi öğrendiğinizi, hangilerini tekrar etmeniz gerektiğini öğrenelim.
Progress Test 1
8 questions
Progress Test 1 Çözümü
22:29
+ Geçmiş Zaman - Simple Past Tense
10 lectures 01:54:47
Geçmiş Zamanda "Be" Fiilinin Kullanımı (Simple Past Tense with Be)
05:51
Geçmiş Zamanda "Be" Fiilinin Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 16
11:03
Geçmiş Zamanda Düzenli Fiiller (Simple Past Tense with Regular Verbs)
09:27
Geçmiş Zamanda Düzenli Fiiller - Test Soruları
10 questions
Geçmiş Zamanda Düzensiz Fiiller (Simple Past Tense with Irregular Verbs)
07:50
Geçmiş Zamanda Düzensiz Fiiller - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 17
14:46
Geçmiş Zamanda Soru ve Olumsuzluk (Questions and Negatives in Simple Past Tense)
07:01
Geçmiş Zamanda Soru ve Olumsuzluk - Test Soruları
10 questions
Geçmiş Zamanda Who, What, Which Soruları (Who, What, Which in Simple Past Tense)
05:57
Geçmiş Zamanda Who, What, Which Soruları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 18
12:24
Before, After ve When ile Zaman Cümleleri (Time Clauses - Before, After, When)
09:38
Before, After ve When ile Zaman Cümleleri - Test Soruları
10 questions
Test Sorularının Çözümü: Quiz 31 - 36
30:50
+ Gelecek Zaman - Future Tense
12 lectures 02:39:31
"Will" ile Gelecek Zaman Cümleleri (Expressing Future Time with "Will")
07:36
"Will" ile Gelecek Zaman Cümleleri - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 19
16:50
"Be Going To" ile Gelecek Zaman (Expressing Future Time with "Be Going To")
08:52
"Be Going To" ile Gelecek Zaman - Test Soruları
10 questions
Geçmiş ve Gelecek Zaman Zarfları (Time Words Used in Past Time and Future Time)
07:49
Geçmiş ve Gelecek Zaman Zarfları - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 20
13:00
What + Do Soruları (What + Do Questions)
04:51
What + Do Soruları - Test Soruları
10 questions
May, Might ve Will (May, Might and Will for Present and Future Possibility)
06:58
May, Might ve Will - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 21
16:37
Before, After, When ile Geçmiş ve Gelecek Zaman (Past and Future Time Clauses)
10:41
Before, After, When ile Geçmiş ve Gelecek Zaman - Test Soruları
10 questions
"If" Koşul Cümleleri (If Clauses)
08:20
"If" Koşul Cümleleri - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 22
13:14
Test Sorularının Çözümü: Quiz 37 - 43
44:43
+ Elementary (A1 & A2) Progress Test 2
1 lecture 30:30
Tebrikler! Buraya kadar video derslerimizi izlediniz, quizleri çözdünüz. Şimdi kendinizi test etme zamanı! İzlediğiniz derslerin tümünü göz önünde bulundurarak sınavı çözünüz ve hangi konuları iyi öğrendiğinizi, hangilerini tekrar etmeniz gerektiğini öğrenelim.
Progress Test 2
9 questions
Progress Test 2 Çözümü
30:30
+ "Modal" Kullanımları ve Cümle Yapıları - "Modals" and Sentence Structures
10 lectures 01:36:32
"Can", "Could", "Be able to" Kullanımı (Ability with CAN, COULD and BE ABLE TO)
11:18
"Can", "Could", "Be able to" Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Sıfatlarla "Very" ve "Too" Kullanımı (Using Very and Too with Adjectives)
05:20
Sıfatlarla "Very" ve "Too" Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 23
11:12
"Too" + Sıfat Kullanımı (Too + Adjective)
06:17
"Too" + Sıfat Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Sıfatlar ve İsimlerle "Enough" Kullanımı ("Enough" with Adjectives and Nouns)
04:45
Sıfatlar ve İsimlerle "Enough" Kullanımı - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 24
09:40
"May", "Could", "Can", "Would" ile Ricalar (Requests - May, Could, Can, Would)
05:31
"May", "Could", "Can", "Would" ile Ricalar - Test Soruları
10 questions
Emir Cümleleri (Imperatives)
03:29
Emir Cümleleri - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 25
07:43
Test Sorularının Çözümü: Quiz 44 - 49
31:17
+ İsimler ve Sıfatlar - Nouns and Adjectives
11 lectures 02:09:35
Sıfat Tamlaması ve İsim Tamlaması (Modifying Nouns with Adjectives and Nouns)
06:40
Sıfat Tamlaması ve İsim Tamlaması - Test Soruları
10 questions
Sıfatların Sıralanması (Word Order of Adjectives)
08:39
Sıfatların Sıralanması - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 26
08:09
"All of, Most of, Some of, One of, None of" Kullanımları (Expressing Quantity)
10:51
"All of, Most of, Some of, One of, None of" Kullanımları - Test Soruları
10 questions
"Every" + İsim (Every + Noun)
06:18
"Every" + İsim - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 27
13:00
İyelik (Aitlik) Eki, İyelik Sıfatları ve İyelik Zamirleri (Possessives)
12:38
İyelik (Aitlik) Eki, İyelik Sıfatları ve İyelik Zamirleri - Test Soruları
10 questions
Doğrudan ve Dolaylı Nesneler (Direct and Indirect Objects)
07:57
Doğrudan ve Dolaylı Nesneler - Test Soruları
10 questions
Kelime ve Gramer Yapıları - Tekrar Dersi 28
14:59
"For" ve "To" ile Amaç İfade Etme (Expressing Purpose with For and To)
05:36
"For" ve "To" ile Amaç İfade Etme - Test Soruları
10 questions
Test Sorularının Çözümü: Quiz 50 - 56
34:48