Arduino ile Robotik Kursu

Arduino ile Devre yapımı ve Robotiği Yakışıklı Örneklerle Öğrenin
Rating: 3.9 out of 5 (196 ratings)
7,989 students
Turkish
Arduino programlama
Devre elemanları ve kullanımları

Requirements

 • bilgisayar ve azim

Description

Arduino robotik dünyası için adeta yeni bir çağ başlattı işleri basitleştirip populerleştirdi

kurs sayesinde Arduino ile Devre yapımı ve Robotik konusunda harika bir temel atmış olucaksınız aynı zamanda size kendinizi geliştirmek için gereken çoğu ücretsiz kaynağı göstericez.Yani bu kurs nerden başlıyacağını bilmeyen ama hayal ,ideal ve azime sahip olan herkes için uygundur .Rehber niteliğinde olan bu kurs yazılıma ve Robot geliştirmeye hobi yada profosyonel anlamda başlamak isteyenlere harika bir temel olucaktır.Kursta baştan sona güncel kodları kullanılmıştır.

Hedef kitle kimdir ?

Kısa sürede Arduino ile proje ve robot yapmak isteyenler

Arduino öğrenmek için rehber niteliğinde bir temel arayanlar.

Robotiğe başlıyacak bir yer arayanlar.


Who this course is for:

 • robotlara meraklı, arduino kullamak isteyen

Course content

3 sections11 lectures42m total length
 • Arduino nedir ? Kursda neler kullanıcaz ?
  03:14
 • Gerekli Programların Kurulumu
  02:35

Instructors

Udemy'nin Biricik Yazılımcısı
Aşkın TEMEL
 • 4.3 Instructor Rating
 • 1,789 Reviews
 • 56,646 Students
 • 13 Courses

Ben Aşkın TEMEL, küçük yaşlarımdan beri yazılımla içli dışlı bir şekilde ilgileniyorum. Yazılım hayatım boyunca pek çok proje ve girişime dahil oldum. Boş zamanlarımda video hazırlayıp bilgilerimi paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim udemy kurslarındaki amacım sürekli olarak resmi ve ruhsuz bir şekilde anlatılan yazılıma aslında çok hoş sanatsal bir ruh ile yaklaştığımızda, hayal gücümüzden yani kendimizden birkaç tutam eklediğimizde yazılımın çok eğlenceli olduğunu geleceğin ve şimdinin umutlarına aktarmak için çabalıyorum. Konferanslar, davetler, sponsor ve iletişim için: satis@vahaschool.com

Teknoloji Konulu Hackathon ve Yarışmaları Duyuran Ulak
Erken Aşama
 • 4.2 Instructor Rating
 • 1,719 Reviews
 • 53,958 Students
 • 9 Courses

Teknoloji konulu Yarışma ve Hackathon etkinliklerini duyuruyoruz. Web sitemizden düzenli olarak kontrol edebilir yada haftalık mail listemize kaydolup etkinliklerin size gelmesini bekleyebilirsiniz (:

Yarışamalara ve Hackathonlara katılın. Neden?


Çünkü yeni insanlarla tanışıp fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Hatta yeterince iyiyseniz ödüller kazanırsınız. İş başvurunuzda sizi ileriye götürecek bu etkinlikler sandığınızdan daha önemli. Yatırımcılar ve İş verenler bu etkinliklere katılıp yetenek avcılığı yapıyor. Bu etkinliklere katlanlar şuan muhtemelen sizin önünüze geçiyor.

Özellikle online dönemde her şey bu kadar kolayken bu fırsatı kaçırmayın. Bu zamanlar bir daha gelmez. Unutmayın.

Türkiyedeki Yarışma ve Hackathonlardan erken haberdar olmak için haftalık mail listemize kayıt olamayı unutmayın. Derece alıp kendinizi kanıtlayabilir yada kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirsiniz.