Almanca öğrenin: Yeni başlayanlar için Almanca kursunu ta
4.5 (443 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1,990 students enrolled

Almanca öğrenin: Yeni başlayanlar için Almanca kursunu ta

Almancayı ana dili Almanca olan biriyle öğrenin. Tam kurs- Yeni başlayanlar için Almanca (A, A2, A2+)
4.5 (442 ratings)
Course Ratings are calculated from individual students’ ratings and a variety of other signals, like age of rating and reliability, to ensure that they reflect course quality fairly and accurately.
1,990 students enrolled
Created by AbcEdu Online
Last updated 11/2019
Turkish
English, German
Current price: $139.99 Original price: $199.99 Discount: 30% off
5 hours left at this price!
30-Day Money-Back Guarantee
This course includes
 • 15.5 hours on-demand video
 • 55 downloadable resources
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
Training 5 or more people?

Get your team access to 4,000+ top Udemy courses anytime, anywhere.

Try Udemy for Business
What you'll learn
 • Almanca bir konuşma gerçekleştirin.
 • Temel konuları ve ileri düzeyde olan bazı Almanca dilbilgi kurallarını öğrenin.
 • Temel bilgileri ve bazı ileri düzeydeki Almanca bilgilerini edinin.
Requirements
 • Yeni başlayanlar bir bilgisayar kullanabilmelilerdir.
 • Hiçbir ön bilgi gerekli değildir.
 • Videolar Almanca dilindedir ve altyazıyla izlenebilir.
 • Öğretmenlerimiz ana dili Almanca olan kişilerdir.
 • Ücretsiz demo-dersleriyle birlikte.
Description

Almancayı ana dili Almanca olan biriyle öğrenin. Tam kurs- Yeni başlayanlar için Almanca (A,A2,A2+) Almanca Dilbilgisi, Almanca Kelime Bilgisi

Yeni başlayanlar için orta seviyeye kadar Almanca kursu  (A1, A2, A2+)

Bu kursta ana dili Almanca olan kişi şu konular üzerinde durur: Almanca konuşma, Almanca telaffuz, Almanca yazma, Almanca dilbilgisi kuralları ve kalıpları, Almanca kelimeler, Almanca diyalog ve iletişim becerileri. Etkileşimli tahta ve altyazılar görerek öğrenenlere yardımcı olmaktadır. Almanca dersinin kullanılması için Yoğun pratik metodu öğrenme hızını, konuşulan dilin anlaşılmasını ve dil kullanımını hızlandırmaktadır.

Almanca Öğrenmek!

 

 

Bu kurs aşağıdakileri içermektedir:

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Etkileşimli tahtada sunulan tamamı HD-Video Dersleri

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Her ünite için indirilebilir PDF-dosyaları

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır: Türkçe ve Almanca –Video- Başlığı

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır: Almanca dilinde günlük durumlar

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  : Dinleme ve konuşma alıştırmaları

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Almanca dilbilgisini anlamak için kolay bir fırsat

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır: Alıştırmalar ve dikteler yardımıyla bilginizin test edilmesi ve düzeltilmesi

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Ömür boyu tam erişim

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Memnun olmazsanız 30 gün içinde para iadesi garantili

·        Almanca kursu şunu kapsamaktadır:  Bilgisayar, cep telefonu ve televizyon üzerinden erişim  

Diğer Almanca kurslarımız ile devam etmenizi size öneriyoruz.

Almanca öğrenme: Tüm kurs- Orta seviye (B1)

„Almanca öğrenme- Orta seviye“  (B1) kursunda ana dili almanca olan kişi aşağıdaki konular üzerinde durmaktadır: Almanca kelime, Almanca dilbilgisi kuralları, Almanya tarihine kısa bir bakış, Almanca diyalekt, Almanca yazma ve birçok Almanca alıştırma. Etkileşimli tahta görerek öğrenenlere yardımcı olur ve öğretim yöntemi öğrenme hızını, konuşulan dili anlamayı ve dil yeteneğini hızlandırmaktadır. Kurs orta seviyede B1 Almanca dilini öğrenmek için idealdir ve ücretsiz- PDF desteği içerir.

Almanca öğrenmek!

ve

Almanca Dili: Tüm kurs – Üst seviye (B2)

 

„Almanca öğrenme- Orta seviye“  (B2) kursunda ana dili Almanca olan kişi aşağıdaki konular üzerinde durmaktadır: Almanca kelime, kişisel, resmi, iş ile ilgili bir mektup yazma, bir başvuru yazma, özgeçmiş yazma, iş görüşmesi yürütme, görüşmeye yönelik ipuçları ve sorular, iş yeri protokolü, bina yönetim düzeni, Almanya‘daki eyaletler, Almanya, Avusturta ve Isviçre’deki kültürel özellikler. Almanca Öğrenmek!

 

2016 Aralık ayından beri 150 ülkeden 50.000’in üzerinde insan kursumuza başvurdu.

 

Bu Almanca kursu dersi kısa ve yoğun bir şekilde elektronik öğrenme bölümleriyle düzenlemiş tecrübeli öğretmenlerimizin kıymetli yardımlarıyla yenilikçi ve güncel öğretim tekniklerini birleştirmektedir.

İçerisinde görsel desteğin kontekste harika bir şekilde entegre edildiği ve Almanca öğrenmek için harika bir alanın yaratıldığı her bir Almanca dersi ana dilde öğretilir.

Bu Almanca kursunun içerisinde bulunan üniteler için indirilebilir PDF belgeleri

Yeni başlayanlar için bu Almanca kursu farklı öğretme teknikleriyle donatılmış ve farklı öğrenme stilleri göz önünde bulunduran video kursları sunmaktadır, öyle ki bilgi düzeyinden ya da okulda öğretilenden bağımsız olarak her öğrenci için tam olarak uygundur.

Hala neden bu kurs diye kendinize soruyor musunuz?

Bunun için en az üç neden var:

1. İlk etapta, görsel desteğin kontekste harika bir şekilde entegre edildiği her ünite ana dilde öğretilir. Arkadaşça ve anlaşılır bir şekilde  olan iletişim her bir öğrenciye ve gerçek durumlara uygundur.

2. İkincisi, öğrenciler kendi hızlarında Almancayı öğrenebilirler. Konsantrasyonlarını ve konforlarını artırmak için ister öğrencilerin ana dilinde ister öğrenmek istedikleri dilde altyazı mevcuttur.

3. Ve bilhassa öğrenciler testler ve dikte alıştırmaları yardımıyla başarılarını ve ilerlemelerini değerlendirebilir. Böylece kelime bilgisini gözden geçirebilir ve Almanca dilbilgilerini düzeltebilirler.  

2016 Aralık ayından beri 150 ülkeden 50.000’in üzerinde insan kursumuza başvurdu.

 

Öğrenci referansları

★★★★★   "Harika, ana dilde konuşan birinden öğrenmek, ana dilde konuşamayanlar için bir fırsat. Udemy en harika kurslarından biri. Öğretmen konuyla ilgili olarak çok iyi bilgi sahibi. Zor konuları basit ve kolay bir şekilde öğretiyor ki bu durum ana dilci olmayanlar için bir avantaj. İyi organize edilmiş bir kurs ve iyi içeriklere sahip. Bu kurs uzun vadeli olarak çok faydalı- Faisal Q

★★★★★   "Harika kurs, harika öğretmen. Öğretmen çok açık ve anlaşılırdı. İşitsel ve görsel  video kaliteleri iyiydi.– Csaba

★★★★★   "Bu puanı görsel destek ve kelimeler ve eylemler için resim kullanımı ve bu gibi nedenlerden dolayı verdim. Ayrıca öğretmen insanlara öğretebilmek için ana dilini anlaşılır bir şekilde konuşuyor. Bu bir yabancı dili öğretmek için en önemli şeydir." - Ali Taghinejad


★★★★★   "Bu kurs bana benim de gayretimle bir çok detaylı bilgiyi gözden geçirme ve Almanca öğrenme fırsatı veriyor. Kullanılan kelimeleri internette arayarak ya da bazı artikelleri yazarak  her bir dersten sonra kullanılan içerikleri gözden geçireceğim." - Lawrence


★★★★★   "Muhteşem Almanca Kursu!" – Matt


Who this course is for:
 • Ücretsiz demo-dersleriyle birlikte
 • Bu kurs yeni başlayanlar için düşünülmüştür. Basit temellerle başlıyoruz.
 • Orte seviyeye ulaştığınızda, bu kurs vasıtasıyla Almancanızı geliştirebilirsiniz.
Course content
Expand 55 lectures 15:20:50
+ Introduction
55 lectures 15:20:50

Kelime Bilgisi- Almanca yolculuğumuza bu ünitede alfabe ve telaffuz kurallarını öğrenmeyle başlıyoruz. Almanca alfabesinin her bir harfiyle başlayan yeni kelimeler de öğreniyorsunuz.

Almanca öğrenmek: Yeni başlayanlar için Almanca Kursu  (A1, A2, A2+)

İleri Düzeye kadar Yeni Başlayanlar İçin Tam Almanca Kursu

 

Bu ücretsiz ünite yeni başlayanlar için bütün Almanca kursunun bir parçasıdır. Bu kursta ana dilde konuşan kişi şu konuları ele alır. Almanca konuşma, Almanca telaffuz, Almanca yazma, Almanca dilbilgisi kuralları ve kalıpları, Almanca kelime bilgisi, Almanca iletişim ve iletişim becerisi. Etkileşimli tahta ve altyazılar görsel öğrenenlere yardımcı olmaktadır.

 

Ders için kullanılan yoğun pratik yöntemi öğrenme hızını, konuşulan Almancanın anlaşılmasını ve dil becerisini hızlandırır.

 

Mevcut altyazılar İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ya da ana dili Almanca olmayan bir başka dil için en iyi seçimdir.

Kurs temel ilkelerle başlar ve ücretsiz PDF desteği sağlar.

Almanca öğrenmek!

Preview 13:44

Dilbilgisi + Kelime bilgisi- Bu ünitede diftonglar ya da sessiz harf kombinasyonları gibi sohbet ederken ya da Almancayı doğru okumak adına size yardımcı olan belirli harf kombinasyonlarını telaffuz etmeyi öğrenirsiniz.

Preview 08:53

Kelime Bilgisi- Bu ünitede kendinizi başkalarına nasıl tanıtacağınızı isim, yaş ya da doğum yeri hakkında temel bir konuşma sürdürmeyi öğrenirsiniz. Ünite faydalı bir dikte çalışması ile biter.

Preview 07:23

Kelime hazinesi– Bu ünitede öğrenciler, birini Almanca selamlamayı ve biriyle vedalaşmayı öğrenirler. Bu ünitede resmi „Siz“ dilini ya da samimi dili nasıl ve ne zaman kullanılacağınızı öğrenirsiniz.

Birini selamla- Biriyle vedalaşma
09:05

Dilbilgisi + Kelime hazinesi– Cinsiyet kelimeleri ve Artikel Almanca öğrenmek için çok önemlidir. Bu ünite bu temayı ele alır. Kulağa karmaşık gibi gelse de bu ünite anlaması kolay ve basittir.

Cinsiyet- Artikel kelimeleri
08:21

Dilbilgisi + Kelime bilgisi– Bu ünitede nereden geldiğini söylemeyi ve aynısını birine sormayı öğreneceksiniz. Ülkeler, şehirler, konuşulan diller ve daha fazlasını konuşmayı öğrenirsiniz.

Nereden geliyorsunuz?
06:46

Kelime hazinesi– Sevindirici bir şekilde basit bir ünite. Çünkü konşuulan dil hakkında soru sormayı ve cevap vermeyi öğreneceksiniz. Almancayı düşündüğünüzden daha erken, listenize alabilirsiniz.

Hangi dilleri konuşuyorsunuz?
06:18

Kelime hazinesi– Almanca sayı saymayı öğrenme zamanı. Bu ünite sıfırdan yirmiye kadar Almanca sayıları ele alır.

20’ye kadar sayılar
11:21

Kelime hazinesi– Bu ünite 100’e kadar olan sayılarla devam eder. Çok kolay!

100’e kadar sayılar
07:33

Dilbilgisi – Başlıkta da söylendiği gibi, Kişi zamirlerini  ve Almancadaki en önemli fiiiler olan „Olmak“ ve „Sahip olmak“ fiillerinin çekimini öğrenirsiniz. Bunları öğrenir öğrenmez, Almanca da problemsiz cümle kurabilirsiniz.

Kişi zamirleri ve „sein“ ve „haben“fiillerinin çekimi
10:45

Dilbilgisi – Bu şimdiki zamanda çekim yapacağımız ilk ünitedir. Ünite sonunda konunun ikinci kısmına geçmeden önce öğrenciler çok kısa bir testi tamamlayabilirler.

Şimdiki zamanda Çekim, Kısım 1
10:03

Dilbilgisi – Bu şimdiki zamanda çekim üzerine olan ünitenin ikinci kısmıdır. Ders sonunda öğrenciler kısa bir testi tamamlayabilirler.

Şimdiki zamanda Çekim, Kısım 2
18:02

Dilbilgisi – Almanca şimdiki zamanda çekim konusundaki ünitenin son kısmı.  Bu ünitede en önemli düzenli ve düzensiz fiillerden bazılarını şimdiki zamanda çekim tablosu kullanarak öğreneceksiniz.

Şimdiki zamanda Çekim, Kısım 3
15:29

Tekrar – Bu ünitede bir dikte alıştırması bulacaksınız. Bu alıştırma şu ana kadar öğrendiklerinizi tekrar etmenize yardımcı olacak.

Dikte tekrarı
22:11

Dilbilgisi + Kelime hazinesi– Almanca iyelik zamirleri içerisinde kolay anlaşılabilir dilbilgisi tablolarını bulabileceğiniz  bu ünitenin konusudur. Ünite sonunda bir dikte alıştırması bulacaksınız.

İyelik zamirleri
18:45

Kelime hazinesi– Aile hakkında en önemli kelimeleri öğrencilere öğreten çok kolay ve hoş bir ünite. Yine bir dikte alıştırması var, böylece öğrendiğiniz kelimelerden ve Almancada onları nasıl doğru telaffuz edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Aile
15:42

Kelime hazinesi– Bu ünite kişi hakkında detaylı bilgileri ve kişisel bilgileri ifade etmeyi öğrencilere öğretmeye yoğunlaşmaktadır. Ünite yine dikte alıştırması olarak bir alıştırmayı içerir.

Kişiye ilişkin detaylar / Kişisel bilgiler
17:12

Dilbilgisi + Kelime hazinesi– Kim iyi yemek yemeyi ya da alışverişe gitmeyi sever? Bu ünitede bu aktiviteler üzerine en önemli kelimeleri öğrenirsiniz. Sebzeleri, meyveleri, içecekleri, süt ürünlerini, et ve diğerlerini, miktarı ve bunları satın alabileceğiniz yerleri tanımayı öğrenirsiniz. 

Yiyecekler / Alışveriş
20:04

Kelime hazinesi– Önceki ünitede yemek ve alışveriş üzerine birşeyler öğrenmiştik. Şimdiyse bu ünite fiyatlara yoğunlaşmaktadır. Ünite sonundaki dikte alıştırmasını yapmalısınız, böylece fiyatlar ve miktarlar hakkında bu ünitede öğrendiğiniz şeylere hakim olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Fiyatlar/Bu ne kadar?
12:05

Dilbilgisi – W ile başlayan Almanca soru kelimeleri ve evet/hayır sorusunu basit anlaşılır örnekler yardımıyla kullanarak soru sormayı öğrenirsiniz. Öğrendiğinizi hemen tekrar etmek için ünite sonunda bir dikte alıştırmanız var.

W ile başlayan soru kelimeleri / Evet-Hayır soruları
16:02

Kelime hazinesi– Bu ünitede öğrenciler saatleri ve haftanın günlerini öğrenirler. Öğretmen söz dağarcığını anlamaya yardımcı olan anlaşılması çok kolay günlük örnekleri kullanır.

Günün bölümleri/Haftanın günleri
15:05

Kelime hazinesi – Bu ünitede günlük gidişatla ilgili olan şeyleri, günün farklı zaman dilimlerinde yapılan düzenli aktiviteleri öğrenirsiniz.

Günlük rutin
22:55

Kelime hazinesi – Çoğunlukla zaman geçirdiğimiz yer hakkında bir ünite, aslında bir daire ya da ev söz konusu olduğunda, Evimiz

Ev
18:33

Kelime hazinesi – Diyelim ki belirli bir zamanda bir ev satın almak ya da kiralamak zorundasınız. Bu ünite emlak ilanlarını nasıl okuyacağınızı ya da ilan edeceğinizi öğrenmede çok faydalıdır.

Ev başvurusu yapmak
21:16

Kelime bilgisi – Eşyalar günlük yaşantımızın önemli bir parçasıdır ki bu ünitede bu konuyla bağlantılıdır. Resimler kullanılarak ve anlaşılır örneklerle evinizdeki eşyalara ilişkin kelime bilgisi oluşturursunuz.

Eşyalar / İç donanım
17:47

Dilbilgisi  + Kelime hazinesi – Bu ünitede daha fazla kelimeyle Almanca çoğul durumunu öğrenirsiniz. Dilbilgisi kurallarını çok akıcı bir şekilde ele almak için farklı örnekler kullanılır.

Çoğul
17:30

Dilbilgisi – Almancadaki dilbigisel cinsiyet kelimelerine giriş kursu

Cinsiyet kelimeleri/dilbilgisel cinsiyet
17:39

Kelimeler – Bu ünitede ülke bilgilerine ilişkin kelimeler öğrenirsiniz. Örneğin; bölge, nüfus, başkent ya da turistik yerler

Ülke bilgileri
18:48

Dilbilgisi – Birini ya da diğerini kullanmanız gerektğinde "nicht" ve "kein" ile Almancada olumsuz cevap vermeyi öğrenirsiniz.

"nicht" ve "kein" ile olumsuz yapma
16:33

Dilbilgisi – Bir diğer Almanca dilbilgisi saati; bu kez ayrılabilen ve ayrılamayan fiiller üzerine.

Ayrılabilen ve ayrılamayan fiiller
19:32

Kelime hazinesi – Almanca renkleri öğrenme zamanı. İsimlerini öğrenebilmeniz için size farklı renklerdeki resimler gösterilir. Ayrıca renkleri ne kadar iyi öğrendiğinizi ve bunları gerçek bir durumda kullanabileceğinizi öğrenmek adına kısa bir test mevcut.

Renkler
11:44

Kelime Bilgisi – Öğrenciler hava durumu, sıcaklık ya da mevsimler hakkında bilgilendirildikleri için önemli bir ünite.

Hava
22:10

Kelime Bilgisi – En çok neden hoşlandığınızı öğrenirsiniz. Hobiler hakkındaki bu ünite ilginç ve karışık. Aktiviteler, spor, dans, müzik, film, kitaplar, yemek ya da hatta uyumak hakkında kelimeler öğrenirsiniz. Bunlar bu ünitede ele alacağımız konuların yalnızca bazıları.

Hobiler
17:09

Kelime Bilgisi – Bu ünitede farklı yöntem, içerik ve ölçü birimleriyle yemek yapmayı öğrenirsiniz

Hadi yemek yapalım!
17:29

Alıştırma – Bu Almanca yazabilmek için öğrencilere faydalı olan bir dikte alıştırmasıdır.

Diktelerin tekrarı
16:50

Test – Bu test Almancanın şu ana kadar öğrenilen bilgilerini ölçer ve özellikle dikkat etmeniz gereken konuları anlamanıza yardımcı olur.

Test – Kısım 1
14:02

Test – Almanca testimizin ikinci kısmı şu ana kadar öğrenilen bilgilerini ölçer ve daha fazla dikkat etmeniz gereken konuları anlamanıza yardımcı olur.

Test - Kısım 2
18:52

Dilbilgisi – Bu ünitede Almanca dilindeki söz dizimine ilişkin daha fazla şey öğrenirsiniz, böylece problemsiz bir şekilde doğru cümleler kurabilirsiniz

Cümle yapısı
18:26

Dilbilgisi –Almanca Yalın hal, İsmin –in hali, İsmin –e hali ve İsmin –i hali konularına giriş. Almanca bilginizi daha da geliştirmek için bu hallere ilişkin kuralları öğreneceksiniz.

Zamanlara giriş
22:23

Dilbilgisi – Bu ünitede Almanca geçmiş zaman konusunda daha fazla şey öğrenirsiniz ve "olmak" ve "sahip olmak" fiillerinin özetini bulabilirsiniz.

Di’li geçmiş zaman
20:15

Dilbilgisi – Partizip II (Ortaçlar II) bu ünitenin konusudur ve küçük bir test ile sona ermektedir. 

Ortaçlar II
17:04

Alıştırma – Di’li geçmiş zaman ve Partizip II (Ortaçlar II)  konularını öğrendikten sonra, şimdi ikisiyle alakalı alıştırmaları tamamlama zamanı. Eminim ki iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

Ortaçlar II ve Di’li geçmiş zaman
18:50

Kelime Bilgisi – Herkes için önemli bir konu olan meslekler hakkında kelimeler öğrenirsiniz.

Meslekler ve İş Çevresi
23:39

Kelime Bilgisi – Meslekler ve iş çevresi konularını iyice bildikten sonra, bir iş ilanının içeriğini anlamak mantıklı olandır. Bu ünite harika işi bulmak için gerekli kelime dağarcığını sağlar. Almanca bilginizi hayatınıza dahil etmeyi unutmayın!

Bir iş ilanını anlamak
18:35

Dilbilgisi – Bu ünite kolay anlaşılır örnekler yardımıyla edatlara giriştir.

Edatlara giriş
23:10

Kelime bilgisi – Bu ünitede fiiller ve sıfarlar da dahil olarak seyahatle ilgili olan kelimeleri öğrenirsiniz.

Sehayat üzerine
20:04

Kelime bilgisi – Bu Almanca kursunda Almanca dilinin mümkün olduğu kadar uygulamalı alanlarda öğrenilmesini deniyoruz. Bu ünite Almanca bir formu basit bir şekilde doldurabilmenize yardımcı olur. 

Bir form doldurmak
25:01

Kelimeler – Etkileşimli tahtadaki kolay anlaşılan resimler yardımıyla Almanca dilinde vücudun bölümlerini öğrenirsiniz.

Vücudun bölümleri
20:51

Kelime bilgisi – Almanca sağlık ve hastalık  konusunu öğrenme ilaçları, doktoru ya da bir hastaneyi gerektiren durumalarda faydalıdır.

Sağlık ve hastalık
18:22

Kelime bilgisi –Bu derste özellikle bir doktora gitmemiz gerektiğinde sağlık hakkında bazı konuları öğreniriz.

Doktorda
21:42

Dilbilgisi – Bu derste kolay anlaşılır örnekler yardımıyla derecelendirme kalıplarını öğreniriz.

Karşılaştırma
20:14

Dilbilgisi – Derecelendirme kalıplarını öğrendikten sonra, Almanca dilinde üstünlük derecesini öğrenmemiz beklenir. Burada da çok kolay anlaşılır örnekler kullanılmaktadır.

Üstünlük derecesi
18:03

Kelime bilgisi – Bu ünitede sağlıklı beslenme konusunu, meyve, sebze, farklı et türlerini, içecekleri ve daha fazlasını ele alırız. Etkileşimli tahtada gösterilen resimler bu kelimeleri daha kolay ve daha hızlı anlamamız sağlar.

İyi bir besin nedir?
19:43

Kelime bilgisi – Şimdi de yeni başlayanlara yönelik bu Almanca kursumuzda bir şehirde bulunan yalnızca konuklar için değil de turistler için de faydalı olan ünitedeyiz.

Bir şehirde olmak
20:03

Dilbilgisi – Bu ünitede kolay anlaşılması gereken edatları öğreniyoruz.

Yer edatları
14:47