Adobe Presenter ile Powerpointlerden Elearning yapalım.

Adobe Elearning Suite paket programı hakkında genel bilgi sahibi olabilecek, Adobe Presenter programını kullanabilecek.
Rating: 4.5 out of 5 (78 ratings)
5,295 students
Turkish
Adobe Elearning Suite paket programı hakkında genel bilgi sahibi olabilecek ve Adobe Presenter programını tüm fonksiyonlarıyla kullanabilecek. Powerpoint sunumlarına ses,video,interaktif objeler ve sınavlar ekleyerek LMS sistemlerine uygun SCORM,AICC gibi paket halinde yayınlayabilecekler.

Requirements

  • Ücretsiz bir Adobe ID alınması gerekiyor.

Description

Adobe Elearning Suite paket programı hakkında genel bilgi sahibi olabilecek ve Adobe Presenter programını tüm fonksiyonlarıyla kullanabilecek.

Microsoft Powerpoint sunumlarına ses,video,interaktif objeler ve sınavlar ekleyerek LMS sistemlerine uygun SCORM,AICC gibi paket halinde yayınlayabilecekler.İstedikleri bir web ortamı ya da eğitim platformuna ekleyerek kullanıcılara eğitimlerini açabilecekler.

Adobe Learning Dashboard ile Eğitim raporlaması ve takibi yaparak eğitimlerini daha iyi ölçümleyerek güncelleyebilecekler.

Adobe Presenter Video Express ile ekran videoları ve webcam yardımıyla görüntülerini ekleyerek eğitim deneyimi çok yüksek online eğitimler çekebilecekler.

Adobe Presenter dosyalarıyla birlikte Adobe Elearning Suite ailesinde diğer programlarla entegre olarak çok daha iyi bir eğitim deneyimi sunabilecekler.

Who this course is for:

  • Öğrenciler, Online eğitim verenler,LMS sistem yöneticileri,BÖTE öğrencileri,öğretmenler

Course content

11 sections13 lectures1h 42m total length
  • 101 – Eğitim Teknolojileri açısından Adobe Presenter
    08:22

Instructor

Education Tech. Expert
Ercan Altuğ Yilmaz
  • 4.4 Instructor Rating
  • 184 Reviews
  • 8,701 Students
  • 2 Courses

YTÜ Mat. Müh. mezunu bir eğitim gönüllüsüyüm.Eğitim Teknolojilerinde 10 yılı aşkın süredir BilgeAdam,Enocta,Turkcell ve KFC-PizzaHut şirketlerinde birçok eğitim projesinde çalıştım. Şuanda dijital eğitim platformları,VR,AR,Gamification gibi konularda eğitmenlik ve danışmanlık yapıyorum. Bahçeşehir Üni. akademisyenim. YTÜ Mat. Müh. mezunu bir eğitim gönüllüsüyüm.Eğitim Teknolojilerinde 10 yılı aşkın süredir BilgeAdam,Enocta,Turkcell ve KFC-PizzaHut şirketlerinde birçok eğitim projesinde çalıştım. Şuanda dijital eğitim platformları,VR,AR,Gamification gibi konularda eğitmenlik ve danışmanlık yapıyorum. Bahçeşehir Üni. ders ücretli öğretim görevlisiyim.