Udemy

3ds Max İle Villa Modelleme Eğitimi

3ds Max İle Baştan Sona Villa Modelleme Eğitimi
Free tutorial
Rating: 4.6 out of 5 (180 ratings)
12,920 students
5hr 7min of on-demand video
Turkish

3ds Max ile Mimari Modelleme Teknikleri
3ds Max ile Baştan Sona Villa Modelleme
3ds Max ile Çatı Modelleme

Requirements

  • Temel 3ds Max Bilgisi

Description

Bu eğitimimizde 3ds Max ile baştan sona bir villa'nın modellemesini öğreneceksiniz. Amacımız mimari modellemede en doğru teknikleri sizlere göstererek, doğru yerden başlamanızı sağlamaktır. 3ds Max ile mimari görselleştirme özellikle ülkemizde ve dünyada en çok yapılan meslekler arasındadır. İyi bir mimari görselleştirme uzmanının öğrenmesi gereken şeyler ise doğru mimari modelleme teknikleridir. Burada öğrettiğimiz teknik temiz modelleme ve sahnenizi zorlamayacak poligon sayısı ile en doğru sonucu elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu eğitim serimiz tamamen ücretsiz bir eğitim serisidir. Derse hemen kaydolup Autocad dosyasını indirip eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Who this course is for:

  • Mimarlar
  • İç Mimarlar
  • Mimarlık ve İç Mimarlık Öğrencileri
  • 3D Mimari Modellemeyi öğrenmek isteyenler

Instructor

Türkiye'nin En Kaliteli 3D Eğitim Platformu
3D Okulu
  • 4.6 Instructor Rating
  • 180 Reviews
  • 25,003 Students
  • 1 Course

Burada bulunan tüm eğitimlerimizin sürümleri eskidiği için yayından kaldırma kararı aldık. Yeni ve güncel eğitimleri sadece 3dokulu com sitemizde yayınlıyoruz. Lütfen güncel eğitimler için sitemizi ziyaret edin.

3D Okulu - Online ve birebir eğitim veren  Ankara merkezli butik  eğitim merkezidir. izzet alşan tarafndan kurulmuş olup halen eğitimler izzet alşan tarafından verilmektedir. Bu kanal 3D Okulu'nun resmi Udemy kanalıdır. Eğitimler 3D Eğitim Setleri online canlı eğitim şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca  youtube kanalında ücretsiz 3d eğitimler olmakla birlikte yine kendi sitesi üzerinden de hem ücretsiz hem de ücretli eğitimleri alabilirsiniz. Bu kanalda başta 3ds Max olmak üzere, V-Ray Render, Corona Render, Fstorm Render, Photoshop, Marvelous Designer, Keyshot, Substance Designer, Speed Tree gibi 3D sektöründe aktif olarak kullanılan yazılımların eğitimlerini bulacaksınız. Yeni eğitimler kendi sitemizle birlikte Udemy kanalımızda da yayınlanacaktır.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 25,000+ courses