21 Saatte Bir Beceri Edin

Hayalinizdeki Yetenekler Hayal Değil
Rating: 3.2 out of 5 (33 ratings)
1,059 students
Turkish
Beceri edinmeyle alakalı kolay yolu keşfecekler ve günlük yoğun tempoda dahi bunu nasıl başarırlar bunu anlatıyorum.

Requirements

 • Hayır

Description

1-Beceri edinimini nasıl kolay hale getirirsiniz bunu anlatacağım artık beceri edinmenin zor yapısından kurtulup bu süreci kolay ve en önemlisi zevk aldığınız eğlenebildiğiniz hale nasıl dönüştürürsünüz bunu keşfedeceksiniz.

2-Günlük yoğun temponuzda nasıl beceri edinmeye vakit ayırırsınız bunu keşfedeceksiniz artık günlük yoğun temponuz beceri edinmenize engel olamayacak bu istediğiniz beceri stres olmadan rahat bir şekilde etmeniz anlamına geliyor.

3-Bir beceriyi edinmenin üç çerçevesinden bahsedeceğim bu nereden başlayacağını bilmeyenlere nasıl yol izleyeceğini bilmeyenlere bir rehber olacak bu beceri edinmeye vakit kaybetmeden nasıl başlayacağınızı bilmeniz anlamına geliyor.

4-Bir beceriyi yeteneğe nasıl dönüştürürsünüz bunu göstereceğim bu edinmek istediğiniz beceriye karşı hiç yeteneğiniz olmadığını düşünseniz bile işe yarayan bir yöntem artık öğrenmek istediğiniz beceriyi yeteneğe dönüştürmek bundan sonra zor olmayacak bu hayal ettiğinizi yeteneklere kavuşacağınız anlamına geliyor.

5-Neden üniversiteler bize beceriyi değil bir teoriyi gösteriyor bunu keşfedeceksiniz bunu bilmek size ayrı bir bakış açısı kazandıracak bu bir şeyleri daha farklı yapacağınız anlamına geliyor.

6-Şunu hayal etmenizi istiyorum. Hayatınızda istediğiniz becerileri edinebiliyorsunuz ve bu eskisi kadar zor ve zahmetli değil nasıl hissederdiniz? Eminim ki olduğunuzdan çok daha mutlu olurdunuz ve değişimin gerçekleştinin farkına varırdınız. Bu kursta tam da böyle hissetmeniz için oluşturuldu.

7-Bu kursu olabildiğince işinize yarayacağını düşündüğüm bilgilerle zenginleştirmeye çalıştım. Hedefim sizde beceri edinmeyi mümkün olduğunca kolay hale getirmek ve bu süreçten zevk almanızı sağlamak umarım başarmışımdır.

Who this course is for:

 • Kendini geliştirmek isteyen, beceri edinmeye ilgili kişiler

Course content

5 sections20 lectures34m total length
 • Güncelleme
  00:10
 • Hoşgeldiniz
  00:15
 • Neler Keşfedeceksiniz
  05:19
 • Hangi Beceriyi Edinmek İstiyorsun
  00:13

Instructor

Girişimci
Kadir Kırca
 • 3.2 Instructor Rating
 • 33 Reviews
 • 1,059 Students
 • 1 Course

Bu yola insanlara değer katabilmek için girdim. Diğer tüm insanların bana kattığı değerler gibi. Okul hayatım bana bir şey katmadı. Diğer tüm gençler gibi benim de potansiyel mi harcamaya dayalı bir sistemin en fazla ne katmasını bekleyebilirsiniz ki. Hal böyle olunca da kendi yolumu kendim bulmam gerekiyordu ki bu en zoruydu. Çoğu zaman kayboldum. Pes etmek istedim. Tüm bunlara rağmen beni ayakta tutan girişimciliğin büyülü dünyası oldu. Keşfettiklerim tutkuya dönüştü. Evet bu bir tutku, girişimcilik bir tutku benim için ve artık bildiklerimi paylaşmanın zamanı geldi. Her şeye rağmen umutla bakabilmek için...