2019 E-Ticaret Değerlendirmesi - Youtube Çekimi

E-Ticarete başlamadan önce 2019' da neler oldu? Hepsini tek tek ele aldığımız Webinar. Eticaret Şimdi!
Rating: 4.1 out of 5 (18 ratings)
2,550 students
Turkish

Girişimcilik
Sektörel bilgilerin tamamını
E-Ticaret kültürünü

Requirements

 • Meraklı
 • Girişimci

Description

Bu videodaki amacım tamamen 2020 girişimcilerinin 2019 süreçlerinden geri kalmaması içindir. Kontrollü olarak süreçlerin nerede olduğunu, hangi markanın neler yaptığını ve sektörün neler yaptığına dair son gelişmeleri tek tek ele aldık. Sizler bu mesajlar içerisinde 2020 girişimlerinizde geriden gelmemiş olacaksınız. Dünya da olan son trend gelişmeler, Türkiye içerisinde olan son gündemler, minör rakam analizleri, devlerin son pozisyonları ve kobilerin dikkat etmesi gereken maddelerini tartıştık.

Who this course is for:

 • Tümü

Course content

1 section5 lectures1h 0m total length
 • 2019 Tüm E-Ticaret Gündemi 5. Bölümü
  12:00
 • 2019 Tüm E-Ticaret Gündemi 4. Bölümü
  12:00
 • 2019 Tüm E-Ticaret Gündemi 3. Bölümü
  12:00
 • 2019 Tüm E-Ticaret Gündemi 2. Bölümü
  12:00
 • 2019 Tüm E-Ticaret Gündemi Giriş Bölümü
  12:00

Instructor

E-Ticaret Yöneticisi | Danışmanı
Erkin Erol
 • 4.2 Instructor Rating
 • 758 Reviews
 • 12,254 Students
 • 19 Courses

Erkin Erol, teknosa nın Web&UX Yöneticisidir. Yakın zamanda ise  6 yıldır ebebek bünyesinde ve  ebebek 'in e-ticaret yöneticiliği yapmıştır. E-Ticaret dünyasına ilk olarak 2005 Yılında Pazarlama ile başladı. online marketing üzerine uzmanlık yapan Erol, dijital trend yolunda ilerleme yaparak İstanbul’da Paylaş AŞ‘ye dijital pazarlama direktörlüğü yaptı.

Perakende sektörüne olan yoğun ilgisinden dolayı, dönemin en büyük hediye markalarından biri olan Bun Design ile anlaşma yaparak markanın E-Ticaret Direktörlüğü pozisyonunu aldı. Markanın tüm süreçlerini tek tek onardı, stabil hale getirmek suretiyle günümüz teknolojilerine uygun halde hizmet odaklı bir strateji uyguladı ve başarılı oldu. Kariyerine daha da farklılık katmak için bu sefer anne-bebek sektörü olan ebebek ile anlaştı.

Erkin Erol, ebebek e-ticaretine 2014 yılında girdi. 2014 yılında öncelikli olarak değişecek olan alt yapı grubunda proje sorumlusu oldu. Hybris geçişini üstlendi ve UI-UX tasarım onay süreçlerinde rol aldı. Alt yapı değişikliğinden sonra değişecek olan APP projesinde yine aktif rol oynadı. ERP projesinde SAP entegrasyonunda E-Ticaret departmanını temsil etti. Tüm süreçlerde bizzat proje yöneticiliğini yaptı.


Erkin Erol, ebebek projelerinde ;

Hybris E-Ticaret Altyapısı / Full Entegrasyon ve Full Phases.

Hybris 6.7 geçiş entegrasyonu.

App Projeleri ( IOS-Andorid) / Full Entegrasyon

Solr

SAP

Masterpass

Fraud Engine

Geliştirilmiş Arama Motoru

Use Insider Entegrasyonu

Visilabs Entegrasyonu

Segmentify Entegrasyonu

A/B Testing


olmak üzere ebebek tarihinde en kritik olan projelerinde aktif olarak yöneticiliğini sürdürdü ve çalışma hayatına ebebek‘te devam ediyor.

Erkin Erol, aynı zamanda bir çok okul ve konferanslara konuşmacı olarak katılım sağlamaktadır. Yıl içerisinde ortalama 50-70 konuşma sahnesine sahiptir. Başlıca; Kocaeli Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi vb. okullarımızda sürekli etkinlik halindedir. Eğitim süreçlerinde ise Sosyal Medya Kampüsü, Masterclass ve Proked akademi ile işbirliği yapmaya devam etmektedir.

Erkin Erol, günümüz sanatçılarına da destek vermektedir. Dünyaca ünlü Türk Davulcusu Doğaç Titiz, Tiyatro oyunlarının sevilen yüzü Esin Gündoğdu başta olmak üzere bir çok sanatçımıza danışmanlık desteği vermektedir.