Udemy

2 Saatte Java Temellerine Hakim Olun!

2 saat gibi kısa bir sürede Java programlama dilinin temellerine hakim olacaksınız! Ezberleyerek değil, mantığıyla öğren
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (557 ratings)
19,710 students
1hr 52min of on-demand video
Turkish

Java programlama diline sağlam bir giriş yapacaksınız.
Java programlama dilinde temel düzey programlar yapabileceksiniz.
Bir programlama dilinin temel noktalarına hakim olarak başka bir programlama dilini daha kolay öğrenebileceksiniz.
Algoritmik düşünebilmek ve sistematik problem çözebilme yeteneklerinizi güçlendireceksiniz.

Requirements

  • Sıfırdan Java programlama dilinin temellerini öğreneceğiz. Öğrenme isteğiniz kurs için yeterlidir.

Description

Dünyada en çok kullanılan programlama dillerinden biri olan Java programlama dilinin temel noktalarını iki saat gibi kısa bir sürede öğrenecek ve Java dünyasına sağlam bir giriş yapacaksınız.

Udemy platformunun yeni düzenlemesine göre süresi iki saatten uzun olan kurslar ücretli olmak zorundadır. Ücretsiz bir kurs olabilmesi için iki saat içerisinde anlatılabilecek önemli noktaları bu kursta derledim ve anlattım. Bazı ayrıntılı konuları ve örnekleri atlamak zorunda kaldım. Eğer Java programlama dilinde daha fazla ilerlemek ve ayrıntılara hakim olmak istiyorsanız daha önce ücretli bir şekilde yayınlamış olduğum 23 saatlik Java programlama dili eğitimime göz atabilirsiniz.

Algoritmik düşünebilme ve sistematik problem çözebilme yeteneğinizi geliştirdiğiniz ve Java programlama dilindeki (daha doğrusu tüm programlama dillerindeki) temel noktalara hakim olacaksınız.

Eğitim hakkında ya da genel olarak sorularınızı @yazilim.sanattir instagram sayfası üzerinden sorabilir, paylaşımları takip ederek bilginizi genişletebilirsiniz.

Who this course is for:

  • Daha önce herhangi bir programlama dilini öğrenmemiş ve bu işe başlamak isteyenler.
  • Bir programlama dilini öğrenmiş fakat Java programlama dilini öğrenmek isteyenler.
  • Meslek liselerinde ya da üniversitelerde bilişim ile alakalı bölüm okuyan öğrenciler.

Instructor

Yazılım Test Mühendisi
Bahadır SEVİM
  • 4.5 Instructor Rating
  • 2,771 Reviews
  • 53,028 Students
  • 3 Courses

İstanbul'da doğdum ve büyüdüm. Sultangazi Anadolu Meslek Lisesinde Bilişim Teknolojileri, Web Tasarımcılığı bölümü okuyarak mezun oldum. Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü ile öğrencilik hayatıma devam ettim.

Çocukluğumdan bu yana Bilişim Teknolojilerine ilgim bulunuyor. Bilişim Teknolojileri ile alakalı her türlü detayı öğrenmek için azimle çalıştım.

Üniversite yıllarımda Java ve Python programlama dilleri, Flutter ile mobil uygulama geliştirme, web içeriği üretimi, yazılım kalite güvencesi ve testi gibi alanlarda kendimi geliştirdim.

Bilişim teknolojilerine olan ilgim hala devam ediyor. Gelecekte akademik olarak kendimi geliştirmek ve girişimcilik projeleri ile yazılım dünyasına bir şeyler üretmek istiyorum.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 19,000+ courses