Udemy

12 VİDEODA İNGİLİZCE GRAMERİ (3 Adımda Sıfırdan İngilizce)

İngilizce Gramer Okullarda Neden 10 Yılda Bile Öğrenilemiyor? Siz Kısa Zamanda Nasıl Tamamen Öğrenirsiniz?
Free tutorial
Rating: 4.5 out of 5 (134 ratings)
7,689 students
1hr 35min of on-demand video
Turkish

ÖNEMLİ NOT: Bu kurs tamamı 12 Video olan ve YouTube'da ücretsiz yayınlanmış kursumun ilk 3 videosudur. Bu 3 video sonunda YouTube'dan devam edebilirsiniz.
12 videoyu da izlediğinizde ihtiyacınız olan tüm İngilizce gramerini öğrenmiş olacaksınız, bir daha hiçbir zaman gramer çalışmanız gerekmeyecek.
Yalnız tüm gramer 12 videoda verildiği için oldukça hızlı gideceğiz. O yüzden gerekirse tekrar tekrar izlemekten çekinmeyin, iyice öğrendiğinizden emin olun.
Ayrıca daha ayrıntılı çalışmak isterseniz konuları uzun uzun anlattığım 3 Adımda Sıfırdan İngilizce Eğitim Setini de izleyebilirsiniz.

Requirements

 • Bu kursta İngilizce gramerini sıfırdan başlayarak öğreneceksiniz. Hiçbir ön İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmiyor.
 • Yalnız kursların gereği olarak, başınızda size hadi öğren diyecek kimse olmayacak. O yüzden kendiniz azimli ve çalışkan olmalısınız. Kursu alıp unutmamalı, özel zaman planlayarak her gün çalışmalısınız.

Description

Neden İnsanlar İngilizce Dilini Bir Türlü Öğrenemiyor?

İngilizce öğrenmek. Çoğu insanın kulağına artık korkutucu gelen bir ifade. Ama endişelenmenize gerek yok, çünkü bunun korkutucu olmasının çoğu insanın aklına gelmeyen tek bir ana sebebi var. O sebep ise insanların İngilizce'yi yanlış yöntemler kullanarak öğrenmeye çalışması.


Doğru yöntemi izlemeden İngilizce öğrenmeye çalışmak en kestirme 1 saatte gidebileceğiniz bir yere 10 saatte gitmeye çalışmak gibidir. Gerçekten böyle bir şey yapsaydınız doğal olarak en fazla 3-4 saatten sonra sıkılır, geldiğiniz yere geri dönerdiniz.


Ama o yere mutlaka gitmeniz gerekiyorsa belki de tekrar tekrar dener, ama her seferinde vazgeçerdiniz. (İngilizce öğrenmeye tekrar tekrar çalışmanız, çoğu zaman yarıda bırakıp, sonra öğrendiklerinizi de unutup bir süre sonra baştan başlamanız gibi.)


Belki de bir yerden sonra artık gideceğiniz yerden şüphe ederdiniz (bu İngilizce çok zor, öğrenmek imkansız, lanet olsun bıktım vs.) veya kendinizden şüphe ederdiniz (bende İngilizce öğrenmeye kafa yok, asla öğrenemeyeceğim vs.). Halbuki tek ihtiyacınız olan en doğru rotayı çizmek, sonra hızlı bir şekilde hedefe doğru gitmeye başlamak.Biz Ne Yapacağız? Bu Kurs Kimlere Uygun? Kimlere Uygun Değil?

Bu kursta tamamen İngilizce gramere odaklanacağız. Benim sizin için özel hazırladığım müfredat ve kitapları kullanarak İngilizce gramerini tamamen çözeceğiz inşallah.


Ama eğitimin gereği olarak (12 Videoda İngilizce Grameri) her konuyu çok hızlı bir şekilde anlatıp geçeceğim. Yani her konunun üzerinde ayrıntılı durmayacağız, örnekler yapmayacağız.


O yüzden bu eğitim İngilizce'ye sıfırdan başlayanlara tavsiye ettiğim bir eğitim değil. İngilizce'niz sıfırsa veya çok temel bir seviyedeyse önerim 3 Adımda Sıfırdan İngilizce kursumun 1. Adımına gitmeniz ve oradan başlamanız.


O eğitimde her konuyu ayrıntılı işliyorum, sizin için özel hazırladığım 36 tane gramer testi, 36 tane de kelime kartı seti var. Ayrıca öğrendiğiniz grameri ve kelimeleri kullanabilmeniz için İngilizce'nin diğer alanlarında da en iyi kaynakları vererek sizi yönlendiriyorum.


Bu eğitimi tavsiye ettiğim kişiler ise seviyesi yaklaşık orta seviye ve üstü olan, ama gramer temelinde eksiklik olduğunu hisseden kişiler, veya belki bir süredir gramer tekrarı yapmadığı için bilgilerini tazelemek, tekrar üzerinden geçmek isteyenler. Eğer sizin durumunuz buysa doğru yerdesiniz :)


Bu eğitimde 12 videoda, toplam 6 saat 53 dakikada İngilizce dilinin tüm önemli gramerini işleyecek, işi bitireceğiz inşallah :)Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Bunların ilki maalesef Udemy sitesine en fazla 2 saatlik ücretsiz kurslar koyulabiliyor olması. Bu kursun tamamı 2 saatten çok daha fazla süren bir kurs, o yüzden sizi kursun sonunda siz 2 saatini burada izledikten sonra kalanını da ücretsiz olarak izleyebileceğiniz YouTube kanalıma yönlendireceğim.


Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey kursu ilk olarak YouTube'a koyduğum için içinde 'Abone olun.', 'Yorum yapın.' gibi şeyler diyor olabilirim, bunları görmezden gelebilirsiniz.


Son olarak ise sizden çok önemli bir isteğim var. Bu isteğim kursu değerlendirmeniz (yıldız vermeniz), ve bir yorum yapmanız, ayrıca etrafınızdakilere de önermeniz. Çünkü kursu izlediğinizde ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz. Sizi şimdiye kadar çektiğiniz İngilizce'yi bir türlü öğrenememe sıkıntısından kurtaracağını göreceksiniz.


Bu sıkıntıyı çeken çok insan var, ve ne kadarınız kursa yıldız verirse, o kadar fazla kişiye ulaşabilir, o kadar fazla kişinin sıkıntısını çözebiliriz. Siz bu kursa yıldız verdiğiniz zaman, ve bu kurs daha çok insana ulaşıp daha çok insanın sıkıntısını çözdüğü zaman, bunda sizin de payınız, sizin de yardımınız olmuş olacak.


Bu kursta beraber İngilizce öğrenecek ve ilerleteceğiz inşallah. Ben Ebubekir Topdemir, kursa hoş geldiniz.

Who this course is for:

 • Sıfır İngilizce Bilenler, Az İngilizce Bilenler, Temel Seviyede İngilizce Bilenler, İngilizce Öğrenmeye Kararlı Olanlar, İngilizce Gramer Öğrenmek İsteyenler

Instructors

The Establishment Dedicated to Teaching English to the World
English With Steps
 • 4.6 Instructor Rating
 • 1,364 Reviews
 • 27,750 Students
 • 11 Courses

We know that English Language isn't something optional for many people anymore, it's a must. But it's difficult to know what to do and what road to follow to learn English, with so many different resources around.


Here at English With Steps, our mission is to teach the English Language systematically with the best methods scientifically proven and also teach you the best resources on the internet out of thousands of resources (if not tens of thousands).


We will do it with our years of experience in teaching hundreds and thousands and even millions of students in person, online and on social media. We know what works best, and what doesn't. And since we already know it, you don't have to think about it, because from now on, we've got your back :)

English With Steps Kurumunda İngilizce Öğretmeni
Ebubekir Topdemir
 • 4.6 Instructor Rating
 • 1,364 Reviews
 • 27,744 Students
 • 11 Courses

İngilizce artık çoğu kişi için; "Bilsem iyi olur."dan çıktı, bir gereklilik oldu. Burada olmanız sizin için de durumun bu olduğunu gösteriyor. Ama bu kadar fazla farklı tavsiye ve kaynak varken ne yapmak gerektiğini, en doğru ve en etkili yolun ne olduğunu yakalayabilmek biraz zor.


Ben Ebubekir Topdemir, ve amacım İngilizce dilini etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemleri kullanarak en sistematik ve en verimli şekilde öğretmek. Ayrıca size Dünya'nın en iyi İngilizce kaynaklarını ve İngilizce öğrenilirken izlenmesi gereken en etkili yolu da öğreteceğim inşallah.


Bu söylediğimi yüzlerce, binlerce, hatta yüz binlerce öğrenciye yüz yüze, online ve sosyal medya üzerinden verdiğim eğitimlerdeki tecrübelerimi kullanarak yapacağım.


Bu kadar kişiye eğitim verdikten sonra hangi yöntemlerin en fazla işe yaradığını ve hangilerinin işe yaramadığını artık biliyorum. Ve ben zaten bildiğime göre, sizin çok üstünde düşünmenize, doğrusunu bulmaya uğraşmanıza gerek yok, çünkü bundan sonra zaten benimlesiniz inşallah. Hepinize başarılar dilerim :)

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 26,000+ courses