Udemy

1 SAATTE EXCEL!

1 SAATTE EXCEL! (LEARN EXCEL IN 1 HOUR) (1 SAATDAN EXCEL ÖYRƏNİN!)
Free tutorial
Rating: 3.9 out of 5 (90 ratings)
3,936 students
51min of on-demand video
Turkish

EXCEL
EXCEL FORMÜLLERİ
EXCEL FONKSİYONLARI
EXCEL RAPORLAMA

Requirements

  • Excel 2007 ve sonrası

Description

Son 6 ay içerisinde kaç defa Excel uygulamasını kullandınız? Ben tahmin edeyim: en az 10 defa, değil mi?

Bu zaman içerisinde her kullandığınızda ne kadar süre harcadığınızı hesapladınız mı? Sıkıldınız ve hemen bir eğitim almak için bilgisayarın başına geçtiniz.

Web'den birçok eğitimi inceleyip ihtiyacınız olan eğitimi arıyorsunuz.

Ancak yoğun karmaşık eğitimlerle fazlaca zaman harcamak istemiyorsunuz. Zamanınızı cebinize koyun ve kendinize ayırın. Sadece sizin ihtiyaçlarınıza uygun "1 SAATTE EXCEL!" kursumuz iş ve eğitim hayatında yaşadığınız Excel karmaşasına karşı çalışmaya ara verdiğiniz bir kahve molası süresinde size yardımcı olacak. Unutmayın, bu eğitim çalışma yaşamınızda sizi birçok veri karmaşasından kurtaracak."1 SAATTE EXCEL!" kursuyla zamanınızı kendinize ayırın.Sorununuz mu oldu? Merak etmeyin. Alanında uzman eğitmeninize soracağınız her soruya dönecektir. "1 SAATTE EXCEL!" kursuyla platform içerisinde bulunduğunuz zaman boyunca süresiz mentorluk imkanını kaçırmayın! Mentor eğitmeninize soracağınız her soru, isteyeceğiniz her çalışma için "1 SAATTE EXCEL!" kursunu geç kalmadan şimdi edinin.

Kursun genel içeriği: Sık kullanılan Excel Formülleri ve Özellikleridir. Ayrıca raporlama yaparken yaşadığınız tasarım sorunlarıyla ilgili de tüyolar bulmakta zorlanmayacaksınız. Kursumuz size yoğun zamanlarınızda görüntülü bir kitap gibi destek olacaktır.

Ayrıca kursla ilgili bulduğunuz eksik konuları da hocanıza iletip destek alabilirsiniz. Eğitim süresince ne yalnız kalacaksınız ne de gereksiz bilgilerle zihninizi dolduracaksınız. İstediğiniz eğitim, hocasıyla birlikte ister mobil platformda ister web'de yanınızda olacak.

Who this course is for:

  • Excel'de Raporlama çalışmalarına meraklılar.
  • Excel Kabusunu tek seferde bitirmek isteyenler.
  • Günlük iş yoğunluğunun büyük bir kısmını Excel'de rapor hazırlamakla uğraşanlar.

Instructor

Stratejik Planlama ve Analitik Geliştirme Uzmanı
Ozan Bayhan
  • 4.0 Instructor Rating
  • 98 Reviews
  • 3,975 Students
  • 2 Courses

4 yılı aşkın süredir farklı sektörden birçok firmaya Finans,Satış,Lojistik vs. alanlarda birçok analiz,raporlama ve iş geliştirme çalışması yaptım.Bu çalışmalarım öyle bir hale geldi ki yaptığım bazı çalışmalar artık şablon olarak da çoğu firma tarafından kullanılabilir hale geldi.Bu nedenle ben de edindiğim bilgileri siz değerli eğitimsever öğrencilerle paylaşma isteği duydum.Sektörde genç ve deneyimli bir arkadaşınız olarak edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak oldukça mutluluk verici.Bunlar haricinde sosyal yaşamımda 7 yıldır Keman çalmaktayım.Uzun yıllar Keman kursları vererek bu konuda da eğitmenliğimi geliştirdim.

Top companies trust Udemy

Get your team access to Udemy's top 22,000+ courses