Autodesk Inventor 2016 - kurs podstawowy
4.5 (2 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
167 students enrolled
Wishlisted Wishlist

Please confirm that you want to add Autodesk Inventor 2016 - kurs podstawowy to your Wishlist.

Add to Wishlist

Autodesk Inventor 2016 - kurs podstawowy

Szkolenie internetowe programu Autodesk Inventor 2016 w wersji polskiej
4.5 (2 ratings)
Instead of using a simple lifetime average, Udemy calculates a course's star rating by considering a number of different factors such as the number of ratings, the age of ratings, and the likelihood of fraudulent ratings.
167 students enrolled
Last updated 6/2017
Polish
Price: Free
Includes:
 • 38 mins on-demand video
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV
 • Certificate of Completion
What Will I Learn?
 • tworzenie prostych modeli
 • tworzenie prostych zespołów
 • tworzenie prostych rysunków
View Curriculum
Requirements
 • Podstawy rysunku technicznego
Description

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Projektowanie 3D staję się standardem w przemyśle maszynowym, warto zatem posiąść praktyczną wiedzę. Po ukończeniu kursu samodzielnie stworzysz projekt w 3D oraz wygenerujesz dokumentacje techniczną. Nabyte umiejętności dadzą Ci duże szanse podjęcia pracy przy modelowaniu części, zespołów i tworzeniu dokumentacji rysunkowej. 

Nie musisz szukać terminu szkolenia, kurs jest dostępny w każdym miejscu i czasie, gdzie masz dostęp do internetu. Pracujesz we własnym tempie i zawsze możesz liczyć na pomoc szkoleniowca.

Poziom zaawansowania:  Podstawowy / Średniozaawansowany

Zakres: Omówienie interfejsu programu, tworzenie prostych części, zespołów oraz rysunków. Przykładowy projekt od A do Z.

Dla kogo jest przeznaczony: Osoby początkujące, studenci, uczniowie chcący nauczyć się podstaw oprogramowania Autodesk Inventor 2016.

Nie posiadam oprogramowania?: Autodesk Inventor jest bezpłatny do nauki, pierwsza lekcja kursu pokazuje skąd pobrać bezpłatną wersję.


Who is the target audience?
 • studenci kierunków inżynierskich
 • uczniowie techników
 • pracownicy zakładów przemysłowych
Students Who Viewed This Course Also Viewed
Curriculum For This Course
+
Wstęp
10 Lectures 37:42

W tej lekcji zapoznamy się z Narzędziami głównymi, które umożliwiają rozpoczęcie projektowania, wyświetlają ostatnio używane pliki oraz dają możliwość zarządzania projektami. 

Narzędzia główne
06:58

W tej części dowiesz się w jak w wygodny sposób pracować z wieloma plikami. Zapoznasz się z wyświetlaniem kaskadowym i innymi możliwościami wyświetlania okienek.


Praca z wieloma plikami
02:28

Ta lekcja dotyczny funkcji nawigujących w Autodesk Inventor 2016. Dowiesz się w jaki sposób przesuwać model, zmianiać widok za pomocą orbity czy używać zoomu.

Nawigowanie
04:56

View Cube jest spotykana w większości produktów Autodesk. Służy do precyzyjnego ustawiania widoków 3D.

View cube
01:43

W tej części zapoznamy się z budową oprogramowania. Dowiesz się w jaki sposób rozpocząć tworzenie nowej części, co to jest wstążka oraz panele.

Podstawy środowiska Autodesk Inventor 2016
03:31

Menu aplikacji kryjące się pod logiem Inventora pozwala na szybki dostęp do ostatnio używanych plików oraz zawiere wiele dodatkowych funkcji.

Menu aplikacji
02:06

W tej lekcji dowiesz się w jaki sposób dostosować ustawienia wyświetlania wstążki oraz kolorów oprogramowania.

Wstążka oraz kolory aplikacji
03:39

Pierwsza częśc dotycząca szkicowania. Dowiesz się o podstawowych ustawieniach w szkicu oraz jak funkcjonuje pasek komunikatów.

Szkic
03:48

W tej części dowiesz się jak w szybki sposób dodać łuk oraz zamknąć szkicowany region.

Podstawy szkicowania
02:40

W tej części dowiesz się czym jest tryb wyłączania, jakie są jego ustawienia oraz jak go praktycznie zastosować.

Tryb wyłączania
05:53
About the Instructor
Michał Nowakowski
4.6 Average rating
6 Reviews
233 Students
2 Courses
inżynier

Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Opolskiej. Od dwóch lat młodszy konstruktor w firmie zajmującej się produkcją wyrobów ciśnieniowych. Od trzech lat prowadzi kanał na YouTube 3DTV o tematyce związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania. Posiada certyfikat Autodesk Inventor 2015 Professional oraz Solidworks CSWA. Trener na portalu BIMV. Zainteresowania: fotografia elektronika modelarstwo oraz druk 3d.